Cep telefonu tarifeleri
0

Bu konuda 71 mesaj var

Turkcelle olan taahhütüm bitiyor yakında. 

interneti bol, hangi tarifeler var diyerek konuyu açayım. Genel olarak telefon tarifeleri için kullanırız burayı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel konu. Ben de bir süredir düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden. Operatörlerin sayfalarındaki bilgiler çok kafa karıştırıyor. Zaten mevcut müşterilere 2. sınıf muamelesi yapılması çok sinir bozucu. Önerileri olanlara şimdiden teşekkürler.

Not: Konu başlığında yazım hatası olmuş :) (Cel değil Cep olacak)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

12 yıllık falan trcell maceramdan sonra 2 ay önce vodafone'a geçtim, tavsiye ederim... ses ve çekim kalitesi olarak trcell'den bir farkını göremedim, fiyat olarak ise direkt yarısı (çok dakikalı tarifelerde)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

avea kullanıyorum, 2 gb internet, 5000 sms heryöne, 500 dk her yöne veriyor, 23 tl 

avea nın çekim sıkıntısı yapmadıgı bir lokasyonda iseniz gayet yeterli 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben adamların mantığını anlayamıyorum ama gerçi zaman böyle oldu. 15 yıldır turkcell kullanıcısıydım son bi kaç sene artık zorlamaydı en son klasik konu yeni gelen üyeye indirimi yap eski üyeye kökle politasından sıyrılarak vodafona geçtim bende 2 ay evvel. Turkcelldeyken en son 35liraya 500dk + 1gb veriyordu. Vodafona geçerken kırmızı akıl küpü vardı ondan aldım, 500dk 1000sms 1gb 29lira. Hatta 1 ay sonra o değişti galiba 1000dk 1000sms 1gb olmuş olabilir yeni geçeceklere.

Turkcell kadarda başarılı bir şekilde çekiyor vodafon. Geçenlerde hemen üzerine arıyorlar turkcellden yine sizi tekrar aramızda görmek istiyoruz bilmemne. Bantta aramıştı bi kaç ama bu sefer direk merkezden aradılar size özel teklif sunmak isterim izin verirsiniz dedi orda ki bi bayan, bende bakın hanımefendi işin kısasın söleyeyim size hiç dilinizi yormayın dedim. Dedim 15 senedir turkcelliydim kaç kez arayıp bana uygun birşeyler verilmesini istedim sadece yeni üyelere var dendi dedim şimdi vodafona geçtim 1 sene taahhüt yaptım bana şimdi teklif sunalım diyorsunuz dedim. Ik bık dedi kaldı tabi :D Hala da işte sözleşme bitince yine gelirsiniz belki havalarına sokmaya çalışıyo; bundan sonra tekrar turkcelle işim olmayabilir valla ayağımı kurtardım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En az iki kişi alabiliyorsanız, Avea daki aile tarifesi çok iyi görünüyor. 60₺ + her ek kişi için 5₺ . 6gb internet var. 

Avea 'nın kalitesi nasıl?

Şu anda turkcell tarifemde 2gb var. Bu biraz sınırda, spotify 'da olunca yetmeyebiliyor. 4 gb kurtarır gibi.  2gb a pek bakmamak lazım artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen en avantajlı tarife fiyatına başka operatöre geçerek ulaşabilirsiniz. Avea için çok fazla çekme sorunu olduğunu okudum. Turkcell için ise şikayetler genellikle çok pahalı olması ile ilgili. Vodafone için de genel şikayetler var, sıklıkla da müşteri hizmetleri ile ilgili. Ama sonuçta hiçbir operatör için "iyi" diyen yok gibi bir şey :) Mevcut müşterilere eldeki keriz olarak bakılması ise nefret edilecek bir durum. En güzeli taahhütünüz biter bitmez diğer bir operatöre geçmek, kesinlikle daha iyi bir tarifeye daha ucuza sahip oluyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Senelerdir Trcell kullandım ama anladımki adamlar beş para etmez arıza kaydı açtırdım yazlık tarafında öküzlerin bir baz istasyonu bile yok kışın ortasında evden 20 mt sahile inince adam gibi internete giriyordum vodafone a geçtim rahat ettim evin içinden bile internete rahat giriyorum artık. trcell o %99 çekim palavralarını anca şehir merkezlerinde sunar.

25 lira tarifem 2 gb internet 500 dk heryöne 10000 sms idi hediye ile birlikte ama 10 k dan ya 5 ya da 10 tane kullanmışımdır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Avea Aile tarifesi ndeki internet paketi havuzmuş dolayısıyla o işe yaramıyor . 1000dk 1000sms 4gb tarife 39₺ .bu yi bence. Vodafone da buna yakın tarife var mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vodafone Mart ayı sonuna kadar yeni girişlere 1 yıllı taahhüt, 6000 dakika 6000 sms 6 gb 69 TL gibi bir rakam yapmıştı. 

Şuan Akıl Küpü Süper Yeni Abone Kampanyası 1000 dk 1000 sms 1 gb 29 tl 1 yıllık taahhüt. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1000 dakika 10000 sms 4GB internet TCELL 70 TL paketini kullanıyorum. En büyük sıkıntı çalıştığım yerde bina metal kaplama Faraday kafesi gibi yani bir tek TCELL verimli 

çekiyor diğerleri bir çekiyor bir çekmiyor malesef ... şu daha iyi diye bir genelleme yapılamıyor malesef kimin o bölgede baz istasyonu varsa o daha iyi çekiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda turkcell tarifemde 2gb var. Bu biraz sınırda, spotify 'da olunca yetmeyebiliyor. 4 gb kurtarır gibi. 2gb a pek bakmamak lazım artık.

Bana 1gb yetiyor yahu :D Spotify dahil

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vodafone Mart ayı sonuna kadar yeni girişlere 1 yıllı taahhüt, 6000 dakika 6000 sms 6 gb 69 TL gibi bir rakam yapmıştı. 

Şuan Akıl Küpü Süper Yeni Abone Kampanyası 1000 dk 1000 sms 1 gb 29 tl 1 yıllık taahhüt. 

Vodafone'dalki Red Small tarifesi Yurtdışı arama avantajı ile uygun görünüyor. 1000dk, 1000sms, 2GB, Vodafone ve sabit hat sınırsız görüşme 45TL. İkinci Red abonesine %35 indirim.

Yurtdışı 1000dk içinden aşağıdaki ülkelere.

Vodafone Red Tarifelerindeki her yöne dakikalar kapsamında tüm cep, ev ve iş numaralarını arayabileceğiniz Vodafone ülkeler:

Almanya

Amerika Birleşik Devletleri

Arnavutluk

Avusturalya

Çek Cumhuriyeti

Fransa

Gana

Güney Afrika

Hollanda

Hindistan

İngiltere

İrlanda

İspanya

İtalya

Katar

Macaristan

Malta

Mısır

Portekiz

Romanya

Yunanistan

Yeni Zelanda

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana 1gb yetiyor yahu :D Spotify dahil

Telefonu iş için kullanmıyorsun herhalde yada sosyal ağlara mobil bağlantı için falan.. Ben 6 GB'ı hemen her ay bitiriyorum hatta bazen ek paket devreye giriyor 8 GB'a falan ulaştığım oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Avea'nın kamu tarifeleri çok iyi, daha önce profesyonel 600 diye bir tarifesini kullanıyordum 45 TL 600 dk, 1000 SMS, 4 gb internet vardı, hatta çok iyi gelmişti. Son zamanlarda internet yetmez oldu, Avea'nın sağlık bakanlığı tarifesi tekrar gelmiş ama sitelerinde yoktu, gittim bayiden öğrenip 1 senelik taahhütle aldım. 39 TL 1200 dk 1000 SMS 5 gb internet. Daha öncesinde Turkcell vardı, Afyon'da çekim gücü de çok kötüydü o nedenle Avea'ya geçmiştim. Çok pahalıydı ve gereksizdi. Çekim gücüyle ilgili herhangi bir problem yaşamadım bugüne kadar. Hatta Turkcell hastanenin 1. Katında çekmiyor, Avea daha iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telefonu iş için kullanmıyorsun herhalde yada sosyal ağlara mobil bağlantı için falan.. Ben 6 GB'ı hemen her ay bitiriyorum hatta bazen ek paket devreye giriyor 8 GB'a falan ulaştığım oluyor.

Kullanıyorum da, işte wireless var evde de wireless var... Sadece ikisi arasındaki mesafede 3g kullanmam tabi pek birşey harcatmıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vodafon için aylık 5 tl ye spotify alınıyor kotadan yemiyor.

Ondan emin misiniz? Dün baktım , göremedim öyle bir ibare. 

Sadece Turkcell 'in kendi müzik servisi var. O kotadan yemiyor . 

Eğer spotify 'ın kotadan yemediği bir servis varsa, tek tercih olur benim için. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

spotify vodafonda kotadan yemiyor vodafon tarifesinde alınırsa.

Sitede o bilgiyi göremedim. Tarifiye ek 500mb veriloiyor gibi bir ibare var. Yani spotify +500mb gibi. Denk getirip mağazaya soramadım, yarın bir sorarım. 

Avea 'da yeni geçenlere 6gb ,600dk, sınırsız sms 45₺ . eğer sabit hattınızda varsa 39₺ . Bu da iyi . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vodafone Red'de spotify için kampanya mevcut. 3 ay spotify ve ek 1,5GB internet 22TL.

Turkcell'den Ocak faturası 75TL gelince dellenip Vodafone'a geçmiştim, şu ana dek memnunum. Vodafone ile Yandex Navi'de Turkcell'de hiç yaşamadığım 'latency' dışında bir sıkıntı yaşamadım. Dün aradım müşteri hizmetlerinden iPhone için sistemlerinden bir şeyler yaptılar, umarım düzelir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Avea prime da indirim gördüm akşam. 

1500dk , 1500sms, 6gb , 39₺ . iyi gibi. 

bir de nisanda yeni bir düzenleme yapılmış.  servis sağlayıcı değiştirirken , yeni ayın ilk 15 gün değişim yaparsanız, o ayı kullandığınız kadar ödüyormuşsunuz. Detayını bilmiyorum. 

Eskiden bir gün bile kullansanız, bir ayı ödetiyorlardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell'de 90-110 arası geliyor. Gerçi yurtdışı konuşmalar çok ama... 

5 GB internet, çok fazla konuşma var. Sinemaya gidenler için, ayda 3 tane mi ne 2. sinema bileti bedava. Onları kullanınca aslında çok ucuza geliyor :D

Alıştım, değiştirmiyorum ama aynı özellikler Vodafone'da 60 TL falandır sanırım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yurtdışı aramaları bir süredir skype'dan yapıyorum. Fiyat avantajı var tabii ama daha da önemlisi özellikle abd yi arıyorsanız, ses kalitesi ciddi olarak artıyor.  Ankara içi  o kadar iyi değil cep telefonunda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok