iPhone 11 Pro Vodafone Çekiliş Kampanyası
0

Bu konuda 12 mesaj var

ben de bir uyarı yapayım.. benzersiz en düşük teklif aranıyor, en düşük teklif değil.. duyduğum bir çok kişi heyecanla girip 1 TL yazıp çıkmış... atıyorum 561,56 TL ile benzersiz en düşük teklif sahibi olabilirsiniz.. hee ben mi kaç TL teklif verdim.. 1 TL :mrgreen: 

şaka tabii ki.. 613,71.. ben rakamımı yazayım da hem kendinizi hem beni yakmayın :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kampanyaya katılmak için Vodafone’un istediği izinlerin verilmesi zorunludur. İzin vermeyen abonelerin kampanyaya katılma hakkı bulunmamaktadır.

İzinleri merak ettim... :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/24/2020 at 22:32, SEP said:

İzinleri merak ettim... :icon_think:

Vodafon abonesi değilime girince altta şu izinlerden bahsediyor sanırım:

Teklif Ver Kazan kampanyasına Vodafone abonesi olmayan ve Vodafone lehine ticari iletişim izni veren tüketiciler katılabilir. Kampanyaya katılım esnasında paylaşacağınız telefon numaranız, tarafınıza onay kodunun gönderilmesi ve kampanyaya katılımınızın sağlanması amacıyla, bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması hukuki sebebine dayalı olarak, otomatik yollarla; ayrıca, telefon numaranız ve paylaşmanız halinde hizmet almakta olduğunuz servis sağlayıcıya ilişkim kampanya bilginiz, Vodafone ve Vodafone Net’in ürün ve hizmetlerinin tarafınıza tanıtılabilmesi amacıyla, ticari iletişim izninize dayalı olarak, otomatik yollarla; Vodafone Telekomünikasyon AŞ tarafından işlenecek ve belirtilen amaçlarla Vodafone’un yetkilendirilmiş iş ortaklarına aktarılacaktır. Ticari iletişim izninizi her zaman http://vftr.co/iletisimizni linki üzerinden ücretsiz olarak geri alabilirsiniz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sahip olduğunuz haklarınız ve detaylar için http://vftr.co/gp

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metnini okudum.

Ticari iletişim izni: Vodafone ve Vodafone Net’in ürün ve hizmetlerinin tanıtılması için tarafımla iletişime geçilmesine onay veriyorum.

ben de yazayım ; 4,78 TL yazdım aman yakmayın :)

edit. bu arada haber için @RFID  ye +rep  :mrgreen:

TatanQa tarafından düzenlendi
RFID and SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/7/2020 at 5:08 AM, RFID said:

Doğrudur Tiest, ben arasıra katıldığımdan fark edememişim.

benim haberim bile yoktu attığın linkten öğrendim yani de, fark edemicek bi durum yok ki ay ay kazananı açıklıyorlar işte kocaman, haftalık gibi bir şey yazmıyor :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Neyin en düşük teklifini veriyoruz onu anlamadım. Telefon numaramı verip saçma smsler gelmesini istemediğim için girmedim kampanyaya fakat geçen kazanan 5,84 TL yazmış. Neye göre en benzersiz teklifin bu olduğunu hesaplıyorlar ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, Atrin said:

Neyin en düşük teklifini veriyoruz onu anlamadım. Telefon numaramı verip saçma smsler gelmesini istemediğim için girmedim kampanyaya fakat geçen kazanan 5,84 TL yazmış. Neye göre en benzersiz teklifin bu olduğunu hesaplıyorlar ?

tüm teklifler arasında en düşük benzersiz eklif işte hocam. 5,83 tl teklifi 2 kişi verdiyse benzersiz olmadığından 5,84 ü tek kişi vermiş o kazanmış. saçma sapan birşey. git sayısal oyna daha iyi..

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok