AMD Chipset Sürücüsü Kuruyormusunuz
1 1

Bu konuda 11 mesaj var

36 minutes ago, Najaz said:

Windows'u kurar kurmaz ilk işim önce Via 4in1 sürücü paketini, sonra da AGP GART sürücüsünü yüklemek oluyor. Eski alışkanlıklardan vazgeçemiyor insan...

AMD dual core sürücüsünü de unutma

TatanQa and Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hem kurulmamış hemde kurulmuş haline baktım, performans olarak bir getiri göremedim hatta çok azda olsa performansta bir düşüş var sanki. kendim deneyince çıkardığım sonuç biraz gereksiz gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/26/2020 at 0:09 PM, Najaz said:

Windows'u kurar kurmaz ilk işim önce Via 4in1 sürücü paketini, sonra da AGP GART sürücüsünü yüklemek oluyor. Eski alışkanlıklardan vazgeçemiyor insan...

Ben ilk olarak unofficial Windows 95 Universal USB driver'larını kuruyorum, tavsiye ederim baya faydalı oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öncesinde de kullanmadığınız paralel port ve com portları biostan kapatın kullanmıyorsanız, uyumsuzluk yapmasın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar ti'ye alınacak konu ne onu merak ettim şahsen ? bu  sürücüler güncel olarak yayınlanıyor ve bir esprisi varmı yokmu tartışmaya açmak istedik ama maşallah windows 95 den girip via 4in1 den çıkılmış. biraz ciddiyet özelliklede najaz arkadaşımıza tavsiye ediyorum.

coffe lake tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, coffe lake said:

bu kadar ti'ye alınacak konu ne onu merak ettim şahsen ? bu  sürücüler güncel olarak yayınlanıyor ve bir esprisi varmı yokmu tartışmaya açmak istedik ama maşallah windows 95 den girip via 4in1 den çıkılmış. biraz ciddiyet özelliklede najaz arkadaşımıza tavsiye ediyorum.

Najaz'ı ignore listene alabilirsin: https://www.cursedhardware.com/ignore/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok