Uzaktan erişim ile masa üstünü görme Hk.
3 3

Bu konuda 8 mesaj var

Merhabalar,

Şifre ile girilen bir site var. Aynı anda 1 login yapılabiliyor ve başka bilgisayardan giriş yapınca session kapatiyor.

3 bilgisayarın bu ekranı görmesi gerekiyor ve site sahibi multiple giriş yaptırmıyor. Bir bilgisayar başında biri duracakmis, diğerlerine haykıracakmis bla bla...

Serverim üzerinden siteyi açıp, 3 bilgisayar ile sadece görsel olarak servera bağlanıp izlemek istiyoruz. Buna yönelik bir program önerebilir misiniz?

Sorento : 705512.pngPicanto : 788546.pngGolf 7: 983702.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Korsan maç yayını gibi yani :D

Streaming yapılabilir.

Youtube/Steam/Twitch/VLC gibi yazılım yada servisler üzerinden sadece belli kişilere link vererek yayın yapabilirsiniz.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çook eskiden logmein kullanmıştım 2 farklı ekrana görüntü sağladığını hatırlıyorum ama üstünü hiç denememiştik .Gerçi siz sadece izleme istiyorsunuz sanırım yönetim değil.

Whoosh dediği gibi stream daha mantıklı gibi.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kendilerince firmaya özel fiyat bilgisi girmişler, bu yüzden mahalle kullanmasın gibisinden 1 kişiye limitlemisler ama ben dükkana 3 bilgisayar kurduğum için twitcherci olacağız desenize.
Sağolun

Sorento : 705512.pngPicanto : 788546.pngGolf 7: 983702.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Server'inizin hangi OS calistirdigina bagli olmakla birlikte RDP ya da VNC kullanarak isinizi gorebilirsiniz. Her ikisi de cross-platform olmakla birlikte VNC daha yaygin ve daha cok platform tarafindan destekleniyor. 

https://www.realvnc.com/en/

Temelde server'inize VNC kurup bir VNC session actiktan sonra istediginiz kadar VNC client'tan baglanip ekrani gorebilirsiniz, hatta tek kullanici ile sinirlandirmak istedigi uygulamayi kullanabilirsiniz de.

rammstein and TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok