Playstation Store da indirim sayfasının kaldırılması olayı
0

Bu konuda 11 mesaj var

https://www.webtekno.com/turkiye-deki-indirimlerini-kaldiran-playstation-store-a-sosyal-medyadan-tepki-yagiyor-h88504.html

Ne diyorsunuz?

Konsol üssü yine lafı çevirmiş döviz arttı ondan yapmışlar demişte bence tamamen evlerde olup oyuna olacak ilgiden nemalanmak. Dolar Euro zaten 1 sene önce şimdiki halinden çok yukarlara çıktı o zaman 419 tl ye yapıldı aaa oyunların çıkış fiyatı. 

Konsol üssü değerlendirmesi

Ülkemizde hak hukuk yasa olmadığından geçir geçirebildiğine işler devam ediyor. Adamlar oyunlara zam yapmaya bile uğraşmıyor direk indirim sayfasını yok ediyorlar. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu twitterda da olay oldu. Bence bu bilerek yapılmış bir şey değil. 2-3 gün önce TR PSN Store'a girdim. Deals sekmesi vardı. Tıklayınca boş sayfa çıkıyordu. Çıktım US PSN Store a girdim. Orada deals normal çalışıyordu. Dün bu haber çıkınca girdim baktım Deals tamamen gitmiş TR PSN Store'da. Bence teknik bir hata oldu ve çözene kadar tamamen kaldırdılar. İndirimler bitmiş değil ki ? God of war 119 TL ye satılıyor. Call of duty modern warfare 300 TL ye satılıyor indirimli olarak. İndirimler devam ediyor sadece tek bir sayfada toplamıyor şu an TR PSN Store. Zaten sanırım açıklama gelmiş geri gelecek diye. Ha geri gelmezsede bir kaç tane oyun satalar anca. Onlarda farkında durumun. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hımm bende konsol olmadığı için kontrol edememiştim. gerçi web den de bakılıyor..

@Najaz hocam last of us 2 çıkınca benim hesapla kendi konsolunuda bana yolla bir zahmet, oyunu ben alayim oynar sana yollarım veya ilk sen oyna bitirdikten sonra konsolla yollarsın. ben konsolu @ObiWan a sattım bende konsol yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyatları ayarlama enstitüsü... PS UK, ani kur değişimi yüzünden bizdeki fiyatları yeniden düzenleyecek muhtemelen, o yüzden sayfayı kapatmışlardır. Düzenlemeden sonra açarlar tekrar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, Najaz said:

@emre666 konsol köpeğin olsun; oyun çıkınca haber ver (ben pek takip edemiyorum), ertesi gün konsol sende...

27 Mayıs 2020 de preload başlıyor :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://mobile.twitter.com/Ejderha/status/1243534993508499457

yaniiiii. senelerdir her kampanyaya dahil olan türkiye bu kampanya mı dahil olmadı?

@Atrin senin dediğin gibi her oyunda olan indirimin devam etmesi gibi bir durumda yok galiba ekşi de debe ye giren entry lerde birşey yazmışlardı avrupa psn de indirimde olup ülkemizde indirimde olmayan oyunlar hakkında. hatta ingiltere psn de indirimli fiyatı güncel kur 8 ile hesaplayınca bile türkiye psn den ucuza geliyor.

tüm yayıncılarda sony ile arayı bozmamak için ''allah allah hiç akıl mantığa sığmaz bu yapılan'' diyip geçiştirdiler. gerçi adamlarda haklı sony nin bir nevi mümessililer...

edti:

mesela şu oyun.. tüm youtube kanallarında benzer zamanlarda yayına girdi. hepside advertioal tadında videolar.

https://www.playstation.com/en-gb/games/dreams-ps4/

talha aynacı

konsol üssü incelemesi

teknoseyir incelemesi

video açıklaması şöyle teknoseyir in.

Hiçbir programlama bilgisine gerek duymadan; sadece hayal gücümüzü ve #PlayStation4 kontrolcüsünü kullanarak, kendi oyunlarımızı yapmamıza olanak sağlayan #Dreams' i inceliyoruz.

#Dreamsİnceleme

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Emre sözüm sana değil asal. Bu internettekilerde felaket senaryoları yazmayı çok seviyorlar. Twitter'da da bir F1 yorumcusu topa tuttu. Sony bu hareketlerle çöküşünü başlattılar falan. Abartmayın amk zaten ortalık karışık :D Al işte geldi 1 nisandan itibaren indirimler yeniden.

https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-SPRINGSALE/1

God of War Digital Deluxe Edition 84TL. Death Stranding 179TL.  Şimdilik zam yok fakat döviz çok artıyor. Gelebilir doğal olarak. Cyberpunk ve Ghost of Tsushima'nın preorder'ını versem mi diye düşünüyorum ama çok masraf var bu ara korona muhabbetine. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 saat önce, Atrin said:

Emre sözüm sana değil asal. Bu internettekilerde felaket senaryoları yazmayı çok seviyorlar. Twitter'da da bir F1 yorumcusu topa tuttu. Sony bu hareketlerle çöküşünü başlattılar falan. Abartmayın amk zaten ortalık karışık :D Al işte geldi 1 nisandan itibaren indirimler yeniden.

https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-SPRINGSALE/1

God of War Digital Deluxe Edition 84TL. Death Stranding 179TL.  Şimdilik zam yok fakat döviz çok artıyor. Gelebilir doğal olarak. Cyberpunk ve Ghost of Tsushima'nın preorder'ını versem mi diye düşünüyorum ama çok masraf var bu ara korona muhabbetine. 

yoo tabi ki haklısın ortalığı yıkacak bir durum yok. ben maksat forumda muhabbet hareket olsun diye yazdım bu konuyu.:D

şuanki indirimli fiyatlarda gayet iyiymiş.. ya bir hata oldu ya da tepkilerden bir süre daha indirime devam etmeye karar verdiler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 24.03.2020 at 16:03, Najaz said:

@emre666 konsol köpeğin olsun; oyun çıkınca haber ver (ben pek takip edemiyorum), ertesi gün konsol sende...

Sayın hocam

yüzsüzlük olmasın ama bu olayı gerçekleştiricek miyiz az kaldı oyunun çıkmakasına bir sorayım dedim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, emre666 said:

Sayın hocam

yüzsüzlük olmasın ama bu olayı gerçekleştiricek miyiz az kaldı oyunun çıkmakasına bir sorayım dedim. 

Aşkolsun Emreciğim, sen özelden yaz bana adresini ve hangi kargo firmasıyla istediğini. Ben hafta içi kargo yapayım sana. PS4'ün kendi kutusu duruyor, onunla yollarım. Zaten konsolda da senin hesap kurulu galiba. Ben de uzun zamandır açıp bakmadım.

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok