Çok sık olan Android uygulama güncellemeleri
1 1

Auto update açık mı?   19 oy

1. 1. Auto update açık mı?

Please sign in or register to vote in this poll.

Bu konuda 12 mesaj var

bu aralar (gerci en az 1 yildir :) ) guncellemeler artik iyice zivanadan cikti google play'de. en dandik app bile haftalik guncelleme yapiyor. abi sen dandik bir dB olcen uygulamasin! her hafta neyin guncellemesi bu?!

yapilan guncellemenin icerigi de %90'i icin soyle: "bug fixes and performance improvements" he babo he :baba:

komple kapadim auto-update'i. 

bu arkadaslar ne yapmaya, nereye varmaya calismaktalar?!

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her güncellemeyi bir indirme olarak mı hesaplıyorlar acaba? (saçma biliyorum)
Telefonu aldığımdan beri battery saver modunda kullanıyorum. Hiç bir şeyi güncelletmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de kapattım otomatik güncellemeleri uzun zaman önce. 15 günde bir komşunun wi-fi ağına bağlanıp elle güncelleme yapıyorum.

Najaz tarafından düzenlendi
Mr.Smith beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

Ben de kapattım otomatik güncellemeleri uzun zaman önce. 15 günde bir komşunun wi-fi ağına bağlanıp elle güncelleme yapıyorum.

tenor.gif

İroni mi, yoksa gerçek mi emin olamadım. :icon_detective:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende otomatik olarak geceleri şarjdayken yaptığı için haberim bile olmuyor. sabah güncellendi diye bildirim bile kalmıyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
41 dakika önce, TiesTorN said:

ne dertli adamlarsınız la bunu bile dert etmişsiniz :lol: isterse her gün güncellesin kimin umrunda. 5gb kotalı internet mi kullanıyorsunuz?

Sorun sadece kota değil. Anlamsızca çok update var ve update değil resmen baştan indiriyor uygulamayı.
Bir gereği var mı? Bilmiyorum.
E  paketim de sınırsız değil tabi.
Üstelik gereksiz yere pahalı kullanıyorum. 15 gb 61 lira.Uğraşamayacağım indirimle hat değiştirmeyle şimdilik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, ZvAnA said:

ben de şimdiye kadar hiç update'leri dert etmemiştim. Bende de wifi üzerinden indirme geçerlidir hep.

Standartta gelen ayarı böyle değil mi zaten? İstersen sen değiştiriyorsun mobilden de güncelleme alsın diye.

Benimki de hem wifi hem de şarjda ise güncelleme alıyor. Standart ayarı bu şekildeydi değiştirmedim. (Huewai Nova)

Onur tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok