Assassin's Creed® Valhalla : 2020 sonu
1 1

Bu konuda 16 mesaj var

https://www.epicgames.com/store/tr/product/assassins-creed-valhalla/home

Oyun ilk başta steam de olmayacak.

Bu sefer viking konsepti var. 2020 kasım aralık gibi çıkacak. Ps 5 ve Xbox series X ede geliyor.. 

Hadi bakalım bu oyun ile yeni nesilde resmen başlamış oldu.

assassin-s-creed-valhalla-ilk-fragmani-v

edit:

https://www.windowscentral.com/assassins-creed-valhalla-runs-4k-resolution-xbox-series-x

xbox one da aldıktan sonra series x de oynanabilecek. 

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yeni nesillik pek bir şey olacağını sanmıyorum..

Vikings dizisi ve Braveheart savaş sahnesinden kopya bi trailerla gaz vermeye çalışmışlar ama gameplay ve oyunun temelinin hatta grafiklerinin Origins ve Odyssey in skin giydirilmiş nordic temalısı olacağına emin olmayan var mı aramızda..  :icon_think:  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun geliştirilen motorunu kullanıp yeni bir oyun serisi yapsalar daha ilgi çekici olur bence artık. Altair ve Ezio olaylarından sonrası artık konu olarak zorlama gitti zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sıktı artık bu seri. zaten oyunları da aşırı sıkıcıydı. 1 ve 2'yi kendimi çok zorlayarak bitirmiştim, 3.ye devam edemeyip yarıda bıraktım. brotherhood'u indirimde 3 kuruşa almıştım ama sonra videolarına bakmıştım sanırım aynı boktu ondan kurmadım bile sıkıntıdan ölürüm diye. bi daha da bakmadım bu seriye.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yine odyssey için yazdığım gibi heyvanlarla olan savaşlar tam bir çöp.. gerçigenel olarak hiç bir konuda hiç bir ilerleme yok ... direkt skin giydirmişler.. 

Bir de konuşurken kafaların kamyoncuların ve taksicilerin favori aksesuarı olan kafası sallanan köpek, adam vs gibi oynaması biraz irite etti beni... daha önce bu kadar da diildi ya ... :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Videolara bakılırsa ai yine yerlerde. Video kalitesi çok düşüktü ama görsel olarak sanki witcher 3 izliyorum sandım bir ara.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunla hiç ilgilenmiyorum ama geçen gün sızan gameplay'i önüme düştü, öyle bir bakayım dedim. Bildiğin çakma Witcher yapmışlar ama kötü çakma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Görselleri methedilince indirim+kod falan aldım ben de bunu ve kış indirimi v.b. kapattım. Geçmişten kalan baya bir oyun da var, Spring Sale'e kadar götürür.:)

Görselleri cidden etkileyici seviyede. Oyun ile ilgili çok bir beklentiye girmedim, daha başlarındayım, ancak bitirilir gibi şimdilik.

Açık dünya oyunu gibi sanıyorum, daha tam hikayesine girmediğim için bilgim yok.

Ancak görselleri cidden iyi olmuş başta da bahsettiğim gibi.

Assasin's Creed 1,2,Brotherhood severek oynamıştım ancak üçüncü oyun teknik açıdan baya problemliydi çıktığında, onu bitiremedim, Black Flag yarım kaldı, Unity yine teknik açıdan felaketti, Syndicate'ı beğenmedim direkt ondan sonra tekrar Origin ile başlayan ve devamı Odyssey ise yok bende. 

Bir de Animus, Abstergo v.b. çıkmadı hiçbir yerde şimdilik, bunlar kalktı mı ortadan ne oldu ? :)

Neyse öğreniriz artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok