Mafia: Trilogy ve ilk oyun remake Mafia : Definitive Edition
0

Bu konuda 15 mesaj var

Mafia Triology

Mafia: Definitive Edition - Coming August 28

EGS_MafiaDefinitiveEditionPreOrder_Hanga

İlk oyun remake diğer 2 oyun cilanlanmış halde yeniden satışa sunuluyor. 3. oyun zaten bu nesle çıkmıştı pek bir farkı yoktur büyük ihtimalle. 2. oyunda bence vasat bir oyundu. 10 küsür bölümdü ve ne açık dünyasından birşey anlaşılıyordu ne de bölümler ilk oyundaki gibiydi. Zaten 2. ve 3. oyuna sahip olanlar ücretsiz indirebilecekmiş yeni sürümleri.

Asıl olay ilk oyunun yenilenmesi. Henüz bir oynanış videosu yok gördüğüm kadarıyla. 28 ağustos da çıkıyor. en ufak hata kabul etmeyen otomobil yarışı bölümü nasıl olacak acaba yeni oyunda..

inşallah senaryo süresini çok eksiltmeden, günümüz kolay oyunculuğuna çok yaklaştırmadan orjinaline sadık birşey yapmışlardır.

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun çıktı. (ilk oyunun re masterı) bakalım gerçekçi yorumlar gelsin kötü birşey değilse alıp oynayalım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yorumlar pek iyi değil. mafia 3 ün mafia 1 dlc si gibi olmuş diyorlar. animasyonlar çok eğreti duruyor nedense. mafia 3 böyle değil di galiba..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyunun remake versiyonunu aldım ancak maalesef 60Hz kilidi var, bir iki şey denedim ancak çözülmedi, bu tarz şeylerle asla uğraşmıyorum, aldıktan sonra düzgün çalışmıyor ise direkt iade ediyorum, PC'de 60Hz kilitli niye yapılır son derece anlamsız.

Freesync çalışmıyor oyunda bu nedenle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, T800 said:

İlk oyunun remake versiyonunu aldım ancak maalesef 60Hz kilidi var, bir iki şey denedim ancak çözülmedi, bu tarz şeylerle asla uğraşmıyorum, aldıktan sonra düzgün çalışmıyor ise direkt iade ediyorum, PC'de 60Hz kilitli niye yapılır son derece anlamsız.

Freesync çalışmıyor oyunda bu nedenle.

bunu öğrendiğim iyi oldu, wishlist'ten çıkardım. bu devirde 60 fps kilitli oyunla kesinlikle işim olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyunun remake'ini oynayıp bitirdim.

Tam bir başyapıt olmuş. Henüz oynamamış olan varsa şiddetle tavsiye ediyorum. 10 numara oyun.

Mafia: Definitive Edition biter bitmez soğumadan Mafia 2: Definitive Edition ile devam edeyim dedim ama attan inip eşeğe binmiş gibi oldum. İlk oyun tamamen modern bir oyun, grafikler modellemeler, animasyonlar, her şey günümüz standartlarında yeni bir oyunda olması gerektiği gibi  fakaaaaaat ikinci oyunun remake'i tam bir felaket.

Mafia 2 : Definitive Edition  çok eski bir oyunu HD monitörde oynuyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Remake sadece adında var.

Adamlar resmen birinci oyun ile bir remake'in nasıl olması gerektiğini 2. oyun ile de nasıl olmaması gerektiğini örnekleri ile göstermişler.

Neyse hikaye hatrına oynayacağız ama dediğim gibi Mafia: Definitive Edition'ı henüz oynamadıysanız kesinlikle oynayın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci oyun yeniden yapım değildi, remastered olması lazım onun.

İkincisini Phsyx desteği nedeniyle alıp bitirmiştim çok çok önce, ama hafızamda kalan izlenimi kötü değildi, şimdi hikayesini hiç hatırlamıyorum ama.

İlk oyunun yeniden yapım versiyonunu Sonbahar indiriminde almıştım, yine şimdiki fiyatından. Ancak maalesef 60 FPS kilidi var bu yapımda, bu nedenle geri iade ettim. 

60 FPS kilidi olması nedeniyle Sekiro, Elden Ring de alamadım yine, Elden Ring gerçi indirimde bile pahalı bana göre. 

Bu 60 FPS limiti bu saatten sonra kesinlikle olmaması gereken bir durum ancak sanırım teknik nedenlerle bunu koymak zorunda kalıyorlar bazı yapımlara.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 hours ago, T800 said:

İlk oyunun yeniden yapım versiyonunu Sonbahar indiriminde almıştım, yine şimdiki fiyatından. Ancak maalesef 60 FPS kilidi var bu yapımda, bu nedenle geri iade ettim. 

60 FPS kilidi olması nedeniyle Sekiro, Elden Ring de alamadım yine, Elden Ring gerçi indirimde bile pahalı bana göre. 

Bu 60 FPS limiti bu saatten sonra kesinlikle olmaması gereken bir durum ancak sanırım teknik nedenlerle bunu koymak zorunda kalıyorlar bazı yapımlara.

Abi kilit yok. Önceden varsa bile kaldırmışlar herhalde, vsync kapatınca ekran kartı kurtardığı kadar gidiyor fps.

8tr67w2.png

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok