Corsair RM850x hakkında
1 1

Bu konuda 5 mesaj var

Sevgili Cursed ailesi Corsair RM850X PSU hoşuma gitti almayı düşünüyorum lakin, yeni ekran kartlarında bir önemli husus vardı Pin yapılarıyla ilgili şuan tam hatırlamıyorum ama LP uyarmıştı. 6 Pin ve 8Pin ile ilgili, slot fazla mı olması gerekiyordu öyle birşeydi sanırım videosunu bulamadım konuşmasında.

https://www.qp.com.tr/corsair-rm850x-2018-850w-80-gold-full-moduler-beyaz-guc-kaynagi  bu güç kaynağı hakkında görüşleriniz nedir?
Elimdeki PSU'yu bu forumdan almıştım (ResetButton) ama çok sesli olmaya başlayınca değiştirmem şart oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, RFID said:

Sevgili Cursed ailesi Corsair RM850X PSU hoşuma gitti almayı düşünüyorum lakin, yeni ekran kartlarında bir önemli husus vardı Pin yapılarıyla ilgili şuan tam hatırlamıyorum ama LP uyarmıştı. 6 Pin ve 8Pin ile ilgili, slot fazla mı olması gerekiyordu öyle birşeydi sanırım videosunu bulamadım konuşmasında.

https://www.qp.com.tr/corsair-rm850x-2018-850w-80-gold-full-moduler-beyaz-guc-kaynagi  bu güç kaynağı hakkında görüşleriniz nedir?
Elimdeki PSU'yu bu forumdan almıştım (ResetButton) ama çok sesli olmaya başlayınca değiştirmem şart oldu.

Önceki güç kaynağının fanını değiştirseniz de olur aslında, en fazla bir havya alırsınız yoksa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Peregrine said:

Önceki güç kaynağının fanını değiştirseniz de olur aslında, en fazla bir havya alırsınız yoksa.

Bir öncekinin problemleri var. Yavaştan değişim sinyali verdi. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorularımın cevabı var mı sende @Peregrine

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, RFID said:

lakin, yeni ekran kartlarında bir önemli husus vardı Pin yapılarıyla ilgili şuan tam hatırlamıyorum ama LP uyarmıştı. 6 Pin ve 8Pin ile ilgili, slot fazla mı olması gerekiyordu öyle birşeydi sanırım videosunu bulamadım konuşmasında.

Ekran kartına giden pci-ex güç kablolarının 6+2 8 pinlik kabloların sayısı hakkında uyarmıştır muhtemelen. Alırken minimum 4 adet 6+2 pinlik pci-express güç kablosu olduğuna dikkat edin. Aynı şekilde cpu'ya giden 4+4 ya da 8 pinlik kablonun da 2 tane olmasında fayda var. 

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok