Far Cry 6 (7 Ekim 2021)
1 1

Bu konuda 12 mesaj var

far_cry_6_ne_zaman_cikiyor-780x440.jpg

Evet hepimiz bunun olacağını biliyorduk ve istiyorduk bence.:icon_think:

Far Cry 6

https://n4g.com/news/2358014/far-cry-6-teaser-releases

yarın belli olacak bu morgan freeman look-like amcanın olayı.

kesin kendisi kamu kurumundan emekli 1 torun sahibi, tütün ürünleri hobisi olan iyi bir insandır... Ne işi olur suçla, silahla..

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu adamların kuyruk acısı mı var isim patent hakkına tomarla para falan ödedilerde ondan mı sürekli isim değiştirmeden aynı oyunun ismiyle yeni oyun çıkarıp duruyorlar. Hayır birde ilk oyunun konseptinden sonra diğerlerinin hiç bir bağı alakası yoktu zaten. Can sıkıntısından oynamıştım bir öncekileri Far cry 5' i oynamadım ayrı mesele tabi de belki oynarım laf olsun diye oyunsuzluktan. Ubisoftta şımardı iyice AC ve FC serilerini bitirmemekle...

Ayrıca bu görsel kalitesinde piyasaya oyun sürmek nedir ? Anısını kirletmeyin bari. Birde oyun türünde bu seride ne denesek acaba diye düşündüler sanırım bu nedir ya GTA' dan hallice kırpma gibi birşey mi denemek istemişler :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

call of duty türü bir seri, bir marka yaratmak istiyorlar galiba..

2 saat önce, Deathknight said:

Ya bu adamların kuyruk acısı mı var isim patent hakkına tomarla para falan ödedilerde ondan mı sürekli isim değiştirmeden aynı oyunun ismiyle yeni oyun çıkarıp duruyorlar. Hayır birde ilk oyunun konseptinden sonra diğerlerinin hiç bir bağı alakası yoktu zaten. Can sıkıntısından oynamıştım bir öncekileri Far cry 5' i oynamadım ayrı mesele tabi de belki oynarım laf olsun diye oyunsuzluktan. Ubisoftta şımardı iyice AC ve FC serilerini bitirmemekle...

Ayrıca bu görsel kalitesinde piyasaya oyun sürmek nedir ? Anısını kirletmeyin bari. Birde oyun türünde bu seride ne denesek acaba diye düşündüler sanırım bu nedir ya GTA' dan hallice kırpma gibi birşey mi denemek istemişler :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Far Cry 5 zor geldi bana, bir türlü oynayamadım, elime alıp alıp bıraktım, öyle olunca buna da pek bakacağımı sanmıyorum... (Ha kimsenin beğenmediği Far Cry Primal'i ayıla bayıla oynadım, onu da belirteyim)

Hani bizi şaşırtır, çok eğlenceli bir şey çıkar, o zaman bakarız ama onun dışında çok da heyecanlandıran bir durum yok ortada. 

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aldığım bir PC parçası bunu hediye vermişti eklemiştim bir yerlere ama nerede duruyor hiç hatırlamıyorum. Çıksın da bulurum herhalde bir şekilde. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun hiç ilgimi çekmese de AMD işlemci hediye verdiği için bir bakacağım.

son 1 sene içinde yeni 3x ya da 5x serisi AMD işlemci aldıysanız, promosyon olarak verilen bu oyunu aktive etmeyi unutmayın.

öyle salaklar ki, bana atılan son mail'de oyun aktif olunca size haber vereceğiz denmiş, kimse haber vermedi tabi.

ben kendim girdim, araştırdım yine daha önce aktive ettiğim halde neden hala bir e-mail gelmedi diye...

sadede gelirsek:

https://www.amdrewards.com/ adresi üstünden ubisoft hesabınızı eşleştiriyorsunuz.

otomatik olarak geliyor oyun ubisoft connect uygulamasına.

ben ubisoft hesabımı anno ve settlers oyunları için kullanıyorum ama şuan diablo 2'ye sardığım için kullanmıyorum.

Far Cry 6'ya bakmak isteyen forumun tanıdık figürlerinden biri isterse hesabı ödünç verebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

New World'e sarmamış olsaydım biraz oynardım sonuçta AMD Rewards ile gelmiş beleş oyun için yeterince eğlence ve keyif verir gibi duruyor. İndirip biraz grafiklere falan baktım beğendim sayılır ama epey bir süre bekler. Zaten muhtemelen Ubisoft klasiği bug temizlemesi falan filan 6 ay sonra adam olur diye düşünerek kenarda kalsın diyorum.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok