[Alınık] Nintendo Wii arıyrum
1 1

Bu konuda 14 mesaj var

Merhaba;

Oğlumun el kol koordinasyonu ve dikkat sorunu var. Doktorumuz evde tıkıldığımız için wii gibi bişeyi deneyebileceğimizi söyledi. Kenarda köşede yatan elden çıkarmayı düşündüğünüz bir cihazınız varsa tercihen oyunu da varsa uygun bir fiyata alabilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam wii ile uğraşmak yerine sadece wiimote ile nunchuck satın alın (bazı oyunlar için de sensor bar). Gerisini dolphin emülatörü + rom indirerek bilgisayarda  , dizüstünde hatta tablette bile halledebilirsiniz diye düşünüyorum. Wii'nin grafikleri günümüzde içaçıcı değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, Altan Yoklar said:

Hocam wii ile uğraşmak yerine sadece wiimote ile nunchuck satın alın (bazı oyunlar için de sensor bar). Gerisini dolphin emülatörü + rom indirerek bilgisayarda  , dizüstünde hatta tablette bile halledebilirsiniz diye düşünüyorum. Wii'nin grafikleri günümüzde içaçıcı değil.

Anladım bir ataştırayım. Amaç kaliteden çok terapi aslında.  Bide bilgisayarı adam edene kadar çok tükendim. Uğraşmadan televizyona bağlayayım bitsin istiyorum.

argelfelhis tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi Dolphin isoları çalıştırmıyor. WBFS formatında 10 civarı oyun bulabildim.
23 temmuz 2020 ek: romsforever.co sitesinde wbfs formatında yeterince rom var.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Khalkedon elektronik var Bakırköy'de. Softmod olsun oyun olsun her şey vardı wii ile ilgili. Oyun dolu tam set (krık demek istedim) için oradan bilgi alabilirsiniz tabi artık wii varsa ellerinde.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, Najaz said:

@argelfelhis Hocam Lazlık var mıydı sizde?

Yoğun dikkat ve stress bozukluğu,  duygu durum bozukluğu, migren ve 2 çocuğum var.  Ama lazlık yok. Niye sormuştunuz?

argelfelhis tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İşte dikkat bozukluğu bizi oraya getirmiş.

Bu arada bir arkadaşımdan buldum deniyuceğim bu akşam. İçinde oyunu yok ama bakalım wii sports yeter muhtemelen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@argelfelhis hocam bu dediklerinizi Apple TV 3. jenerasyon ve sonrasında Apple TV uzaktan kumandasıyla da yapabilirsiniz. Üstelik aylık 30 TL Apple Arcade üyeliğiyle yüzlerce bu tür oyun oynamak da mümkün. Ben bazen bizim ufaklıkla karşılıklı oynuyorum harika oluyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wii işi bedavaya geldi aslında softmod olayına baktım da cihaz benim olmadığı için girmeyeceğim. Sağdan soldan ucuz oyun bulursam alırım 1 - 2 tane. 

Kendi adıma söyliyeyim beklediğimden oldukça fazla sevdim. O dandik tenis oyununu oynamak bile iyi geldi ki dirsek ve omuz sakatlıklarından dolayı elime raket alamıyorum yıllardır. Çocuklar da beyzbol oyununu oynuyor bi nebze kolay. Mesela Grand slam tennis varmış bulamadım hiçbir yerde fahiş bir fiyat çekmezler ise alırım.

12 hours ago, pentaman said:

@argelfelhis hocam bu dediklerinizi Apple TV 3. jenerasyon ve sonrasında Apple TV uzaktan kumandasıyla da yapabilirsiniz. Üstelik aylık 30 TL Apple Arcade üyeliğiyle yüzlerce bu tür oyun oynamak da mümkün. Ben bazen bizim ufaklıkla karşılıklı oynuyorum harika oluyor. 

apple tv çok güzel şey de. Elma dünyasına adım atmak bi türlü içimden gelmiyor. Hakkını verecek zamanı bulamayacağımdan korkuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok