Suicide Squad: Kill the Justice League (2022)
0

Bu konuda 10 mesaj var

Evet yaptığı batman oyunları ile süperman denen salak karakterin ne kadar salak olduğunu kanıtlayan rocksteady firmasının yeni oyunu belii oldu.

https://www.pcgamesn.com/suicide-squad-kill-the-justice-league/title

malum son batman oyunu salak kutusu pc yüzünden teknik sorunlar yaşamış ama konsol da oynayan gerçek pro gamer lar sorunsuz oynayıp bitirmişti.

bakalım bu oyun nasıl olacak...

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 dakika önce, emre666 said:

Evet yaptığı batman oyunları ile süperman denen salak karakterin ne kadar salak olduğunu kanıtlayan 

:icon_eek: 

@Narcissus

Of of kavgada denmez

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, emre666 said:

Evet yaptığı batman oyunları ile süperman denen salak karakterin ne kadar salak olduğunu kanıtlayan rocksteady firmasının yeni oyunu belii oldu.

https://www.pcgamesn.com/suicide-squad-kill-the-justice-league/title

malum son batman oyunu salak kutusu pc yüzünden teknik sorunlar yaşamış ama konsol da oynayan gerçek pro gamer lar sorunsuz oynayıp bitirmişti.

bakalım bu oyun nasıl olacak...

Ben Arkham Knight ı PCde gayet güzel %100 ledim.. (dlc achievementları haricinde)  Gayet de iyi oyundu da Superman ne alaka.. :lol:

Ayrıca gonsolda oyun oynama metasını arada sırada alttan alıp,  bıyık altından bi gülüşle neyse olsun bakalım diyebiliyorum ama progamer mamer zorlama yani emre... 12fps ile tırtık tırtık AAsız bok gibi texturelarla oyun oynamak kro gamerlıktan başka bir şey değil...  Yeni gonsolların hezeyanı sarmış emreyi sanırım :zuh:

Daha geçen kuzenimin ps4te witcher 3 oynamasını izledim de kusasım geldi resmen, sonra bi de red dead 2 açtı fps o kadar düşüktü ki 3-4 gün göz dinlendirici gözlük taktım yalnızca arkada oturup izlediğim için.. :cici:

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Onur said:

:icon_eek:

@Narcissus

Of of kavgada denmez

Superman'de birazcık akıl olsa baskıcı rejimlerle yönetilen ülkelerin diktatörlerine savaş açar, dünyaya mutlak adalet ve barışı getirirdi. O ise böyle yapmak yerine Lois Lane'in 250 gr. kutusunun peşinde koşmayı yeğliyor. Yerin dibine batsın böyle süper kahraman.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
26 dakika önce, Najaz said:

Superman'de birazcık akıl olsa baskıcı rejimlerle yönetilen ülkelerin diktatörlerine savaş açar, dünyaya mutlak adalet ve barışı getirirdi. O ise böyle yapmak yerine Lois Lane'in 250 gr. kutusunun peşinde koşmayı yeğliyor. Yerin dibine batsın böyle süper kahraman.

hay ağzını öpeyim ne güzel dediniz sayın hocam. müptezel pezeveng, batman ın anca getir götürünü yapar..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 minutes ago, Najaz said:

Yani evet ben de 6-7 yaşlarımdayken böyle düşünüyordum.. :lol:.Sonra biraz büyüyünce bütün bu diktatöral rejimlerin çıkışının arkasında ameriganın oldugunu görünce bunun saçma bir şey olacağını gördüm... Yani dünya barışı için önce ameriganın bütün yönetici kadrosunu yoketmesi lazım vs vs vs.. bunun olmayacağını biliyoruz sorry... 

Ki batman ve süpermeni niye karşılaştırıyorsunuz ki...   Batman zaten gelmiş geçmiş en iyi süper kahramandır, bunu tartışmanın bi anlamı yok ki..  Superman yalnızca ilk ve en güçlü olmasıyla ön plandadır ve buna rağmen mütevazı bi karakter olması sevilesi yapar onu.. 

Ve son olarak bir kamu spotuyla bitireyim... : sağlığınız için gonsol kullanmayın, önce gözlerinizi sonra mantığınızı yok eder.. :8

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

Bu iş The Boys a gider.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 hours ago, Narcissus said:

sonra bi de red dead 2 açtı fps o kadar düşüktü ki 3-4 gün göz dinlendirici gözlük taktım yalnızca arkada oturup izlediğim için.. :cici:

:lol::lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok