Android Telefon önerisi
1 1

Bu konuda 44 mesaj var

18 hours ago, Peregrine said:

Haha :thumbs: Xiaomi hava pompamdan çok memnunum! :mrgreen: Özellikle pandemi döneminde benzin istasyonlarının bozuk pompaları başında sıra beklemediğim için.

20190807181506_33798.jpg_500x500.jpg

Hocam link vs var mı alet harikaymış.. Araba için süper hareket....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/1/2020 at 1:39 PM, NoFlyZone said:

tabi haklısın olay bireysel deneyimlere göre değişiyor çok.. tabi benim yorumum 3-4K arası bütçeler içindi.. Ve bu fiyat skalasında xioami gerçekten iyi "en azından şimdilik"

ama skalayı 6-7K bantlarına çekecek olsaydım üzerini tamamlayıp düşünmeden hayatıma iphone ile devam ederdim.. eski bir ios yeni bir android kullanıcısı olarak en boktan güncelliğini yitirmemiş iphone'un eline hiç bir android su dökemez fikrindeyim halen.. 

ama işte günün sonunda olay bir telefon için ayrılabilecek bütçeye geliyor.. evet gençken, hayat toz pembeyken iphone'a eşey yüküyle para basıyorduk.. ama şimdi artık orta yaş seviyesinde insan paranın ve ihtiyaçlarının kıymetini biraz daha iyi biliyor ve acıyor bir telefon için vereceği paraya.. çünkü biliyoruz ki şu günün en plus plus donanımını da alsak 2 sene sonra çöp oluyor bu aletler.. 3-4 sene sonrasına da zaten yazılım desteği çekiliyor vs vs

o nedenle 7-8K bir telefona vereceğime 3K veriyorum kalanıyla xiaomi'nin ne kadar gereksiz alet edevatı var ona yatırıyorum parayı hauhsdu :mrgreen: sonra da aynanın karşısına geçip çok akıllı alışveriş yaptım deyip kendimi tatmin ediyorum haha

Hocam verdiğiniz gaz sonrası Redmi Note 9 Pro 128 GB aldım. Kalan parayla incik boncuk harcamalarında zirveye çıkma niyetindeyim:)

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, escape said:

Hocam verdiğiniz gaz sonrası Redmi Note 9 Pro 128 GB aldım. Kalan parayla incik boncuk harcamalarında zirveye çıkma niyetindeyim:)

ashdahsd harika hareket tebrikler.. arada takıldığınız sormak istediğiniz bir şey olursa kısa süreli deneyimlerim çerçevesinde yardımcı olurum :)

valla telefon sağolsun beni her gün şaşırtıyor..

mesela telefonla alakalı bugün şöyle bir şey farkettim.. kutu içerisinde kılıf çıkıyor telefon için.. ilk refleks olarak bunu takıp kullanıyorsunuz tabi.. ben iphone'dan geçince telefon bana bayağı iri ve kalın geliyordu.. bugün mesela sabah kılıfı çıkarttım öyle bir kullanayım dedim telefon bildiğin ince hatta incecik :mrgreen: sanırım memnuniyet yüzdesini arttırmak için telefonu bir süre kılıfla kullanıp sonra kılıfı terketmek gerekiyor.. tabi bu incelik yorumunu telefonun kılıflı / kılıfsız karşılaştırmasına göre yapıyorum, diğer telefonlara göre değil :)

ilerleyen zamanlarda belki ekran koruma jelatinini de çıkartırım.. kendime böyle küçük sürprizler yapmaya devam edicem bakalım.. :mrgreen:

escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, escape said:

Hocam link vs var mı alet harikaymış.. Araba için süper hareket....

https://www.akakce.com/lastik-sisirme-kompresoru/en-ucuz-xiaomi-mijia-akilli-tasinabilir-hava-pompasi-fiyati,571773616.html

Hocam yalnız bu ürünü benzin istasyonundaki gerçek bir kompresör hızında düşünmeyin. Şarjlı ve portatif bir cihaz olduğundan araba lastiği kullanımı için biraz beklemeniz gerekiyor, ben şahsen bisikletlerim için kullanıyorum. Ölçümü çok hassas ve doğru ölçüyor ve istenen basınca gelince otomatik duruyor. Üzerinde yerleşik feneri,kutusunda kılıfı, presta ve top şişirme iğne uçlu adaptörü de var.

Peregrine tarafından düzenlendi
imla
escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Babamdaki xiaomi mi 4 artık ömrünü dolduruyor. Benim de teknosa'da 3000 liralık kuponum(çek) var. Bu fiyat civarlarında telefon tavsiyeniz var mıdır?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, infestor said:

Babamdaki xiaomi mi 4 artık ömrünü dolduruyor. Benim de teknosa'da 3000 liralık kuponum(çek) var. Bu fiyat civarlarında telefon tavsiyeniz var mıdır?

Samsung Galaxy M31:thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Squall said:

8-9 inch ekranı olan telefon var mı? Hem tablet hem telefon olsun .

Sanırım 7'' en fazla şu var dı Honor 8X Max. (Huawei değil)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/30/2020 at 11:58 PM, RFID said:

Xiaomi Redmi Note 9

eyv :) 

black friday'de belki teknosa'da biraz indirim gelir. o zaman gidip bunun pro olani alayim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
34 dakika önce, infestor said:

Xiaomi Redmi Note 9 serilerinin kamera icine toz kacirma problemi varmis. cok can sikici.

realme 6 bakayim bari

bu sorundan haberdarım en başından beri.. ben dahil çevremde 3 tane kullanan var bu telefonu.. hiç birisinde bu soruna denk gelmedim, bayağı da inceledik farklı renk ışıklar altında ama yok öyle bir sorun.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, NoFlyZone said:

bu sorundan haberdarım en başından beri.. ben dahil çevremde 3 tane kullanan var bu telefonu.. hiç birisinde bu soruna denk gelmedim, bayağı da inceledik farklı renk ışıklar altında ama yok öyle bir sorun.. 

asagi yukari ne kadar zamandir telefonu kullaniyorsunuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok