Ankara duvar kağıdı veya duvara dekoratif taş tecrübesi
1 1

Bu konuda 17 mesaj var

Merhaba,

Ankara da duvar kağıdı ustası veya duvara dekoratif taş yapabilecek usta tanıdığı, iş yaptırdığı olan var mı acaba?

Satan yer tavsiyesi de olur tabi ki.

Teşekkürler. :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler. evet varmış ankara da. telefon açtım fiyat bilgisi mail atılıyormuş. bakalım abartı bir fiyat olmazsa buraya yaptırayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

9 metrekare plaka için işçilik dahil 5.000 tl gibi bir fiyat çıkardılar. birde gerçek taş yapan bir yere sordum bakalım orası ne diyecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gerçek taş yapan bir yerden 1,500 - 2,000 tl arası bir fiyat aldım. artstone iyiymiş gerçekten çok kaliteli gerçeğinden gerçek duruyorda 5 bin fazla geldi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.darkstone.com.tr/

buraya 1.370 tl sipariş verdim. gerçek taş. görüntüsü iyi gibi duruyor. herşey dahil nakliye, uygulama.. 1,370 tl uygun geldi böyle bir iş için. baya çeşit var ellerinde. üretici olduğumuzdan her renk yaparız filan diyorlar. sonucu yazarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu taş kaplamaya tv, floating shelf vs takmak sıkıntı olmuyor mu? yüzey düz olmadığı için boşluklar vs kalmıyor mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 dakika önce, Forgotten said:

bu taş kaplamaya tv, floating shelf vs takmak sıkıntı olmuyor mu? yüzey düz olmadığı için boşluklar vs kalmıyor mu?

yapan ustaya sordum tv takabalirsin dedi. sadece darbeli matkap ile delmeyin dedi. 

yüzey düz gibi. takılmak istenen yerin biraz yukarısı biraz aşağısı yapıp aynı hizada olan yerlere vida yeri açılabilir.

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
44 dakika önce, pentaman said:

@emre666, bu taşlara vernik atılınca daha güzel oluyor. Rengi daha canlanıyor, vernik atmışlar mıydı ?

yok atmadılar. öyle bir seçenekte sunmadılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, emre666 said:

yok atmadılar. öyle bir seçenekte sunmadılar.

Kendin de çok kolay yapabilirsin. Taş verniği diye renksiz olan çeşitten al, üstüne bir kat at. Ben merdiven duvarını taş duvar yaptırmıştım, çok güzel olmuştu.

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok