EBC balata hk.
0

Bu konuda 8 mesaj var

daha once EBC balata kullananiniz oldu mu? internetin dedigine gore gayet babaçka bir marka :) 

(turkiye'de dogru durust satan online site var mi? UK'den getirtme imkanim da olabilir arkadasa)

ha diyceksiniz piste cikip yaris mi yapiyorsun duduk kadar arabayla?! bu paralari vermeye deger mi?! :) bittabii ki haklisiniz. 

cok agresif kullanmayan biri olarak bana greenstuff 2000 serisini onerdi EBC sitesi. siz ne dersiniz? daha para basip diger "renk" serilerden biri alinabilir mi?

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selam, Hocam önceli Mini Countryman S'de ilk servis sonrası hep EBC green kullandım. Çok memnundum, fiyatı sıradan Mini balatasından %25 daha pahalıydı o zaman. Sonra babamın 2012 Honda CRV arabasını da geçen servise bırakıp ona da EBC green taktım.

Fren mesafesini psikolojik olarak kısalttığına inanıyorum:) Daha uzun ömürlü, şuanda performans aracım olsa kesin green alır şaşmazdım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, escape said:

Fren mesafesini psikolojik olarak kısalttığına inanıyorum

Bu nasıl oluyor anlayamadım ben. Yani "Duramayıp adama vurduk, öldü ama psikolojik olarak vicdanım rahat" gibi bir durum mu oluyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 minutes ago, infestor said:

@escape nereden aldiniz?

Maslak sanayii AYN otodan almıştım, sonrasında yine maslak sanayii de ustam var ondan aldım, özelden tel atarım isterseniz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 minutes ago, Najaz said:

Bu nasıl oluyor anlayamadım ben. Yani "Duramayıp adama vurduk, öldü ama psikolojik olarak vicdanım rahat" gibi bir durum mu oluyor?

gibi..

Şehiriçi kullanımda 20 cm farkediyor olabilir, ancak yol kalitesi -trafik gibi değişkenler olduğu için bunu hissetmeniz mümkün olmayabilir demek,

Kullanım süresi daha uzun olduğu için sorun olmadı demek:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok