Bir önceki nesil iPad hakkında bir soru
1 1

Bu konuda 6 mesaj var

Halihazırda kullanmış olduğum ipad'i TV üzerinden kullanmak istiyorum. Aranızda bu tür deneyimi olan var mı nasıl kullanabilirim. TV LG'nin akıllı zımbırtısı android tabanlı. iPad kamerasından görüntüyü alıp TV'ye aktarıcak sesli görüşmeleri bu şekilde yapmak istiyorum. Ekstra donanıma para vermek istemiyorum şuan için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 17.09.2020 at 18:34, RFID said:

Halihazırda kullanmış olduğum ipad'i TV üzerinden kullanmak istiyorum. Aranızda bu tür deneyimi olan var mı nasıl kullanabilirim. TV LG'nin akıllı zımbırtısı android tabanlı. iPad kamerasından görüntüyü alıp TV'ye aktarıcak sesli görüşmeleri bu şekilde yapmak istiyorum. Ekstra donanıma para vermek istemiyorum şuan için.

Aynı ağ üzerinde bir Apple TV cihazı bağlayarak direkt ekrana yansıtma özelliğiyle bunu yapabiliyor olmanız lazım. Ben genelde telefondan yansıtma kullanıyorum ama ipad’le de mümkün. Apple TV 2. Nesil dahil hepsi yapabiliyor. İlla ki 4K almanıza gerek yok

pentaman tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 saat önce, pentaman said:

Aynı ağ üzerinde bir Apple TV cihazı bağlayarak direkt ekrana yansıtma özelliğiyle bunu yapabiliyor olmanız lazım. Ben genelde telefondan yansıtma kullanıyorum ama ipad’le de mümkün. Apple TV 2. Nesil dahil hepsi yapabiliyor. İlla ki 4K almanıza gerek yok

Apple tv yok bende, tabletten direk yansıtmayı bilmiyorum. Nedir yöntemi? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, RFID said:

Apple tv yok bende, tabletten direk yansıtmayı bilmiyorum. Nedir yöntemi? 

Direkt yansıtamıyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, ZvAnA said:

tv'de airplay uyumlu bir yazılım yüklü olmadığı sürece yansıtamazsınız.

Birkaç yazılım söyler misin şayet biliyorsan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok