Hibelik alınık eski webcam (En azından windows 7 - 8 uyumlu olsun)
0

Bu konuda 4 mesaj var

Selam gençler ve kendini genç hissedenler.

Malum uzaktan eğitim dönemi epey bir mağdur insan var ortalıkta. Eşim de MEB'de çalıştığından muhtaç durumdaki aileler çocukların duyumları geliyor sürekli kulağımıza. Ben evde kullanmadığım ama satamadığım yadigar laptop ve netbook ne varsa topladım temizledim yeni disk ram taktım ve eba kullanımına hazırlayıp hibe etmeye başladım. Dün bir tane gitti. Elimde bir tane daha var ve hatta bir tane daha ama onun biraz daha tamire ihtiyacı var. Elimdeki 2. laptop biraz eski (32 bit pentium dual core) ama windows 8.1 (lisans orjinal) 32 bit google chrome (eba sadece bu browser ile düzgün çalışıyor) ve zoom client yüklendi ve sorunsuz çalışıyor ve umarım bir ihtiyacı olan aileyi daha sevindirebilecek. Tek eksiğim bir adet webcam. 640x480 olması dahi kafi. Yeter ki çalışsın öğrenci rahatça derse girsin. Elinde bu şekil kullanılmayan atıl webcam olan bir hayırseverden hibe alabilir miyiz diye sormak istedim. Olursa ne ala olmazsa canınız saolsun.

Herkese iyi akşamlar.

SkyWarrior tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

elimde aşağıdaki baya bi eskiden kalma 2 adet sıfır kutusunda webcam var. fikrim yok win 7 win 8 de çalışır mı. işe yarar dersen adres ver ateşleyim ups kargo ile. kargo ücretini ben öderim. :thumbs:

5Nu6vf.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kralsın. Denemeye değer. Çalışmazsa geri kargolarım sana bu sefer ben öderim.

PM den atıyorum. Bir yavrucağı daha sevindirsek eğitimine katkıda bulunsak ne ala.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok