Mobilya / Dekorasyon Onerileri
1 1

Bu konuda 8 mesaj var

Mobilya, dekorasyon onerileri diye genel konu actim gerci de, uzun zamandir kitaplik bakiyorum ama bir turlu icime sinen birsey goremedim... Yuksekligi 1.80-2 metre civari, bir kitaplik bakiyorum... Metal ayakli olanlar saga sola oynayinca gacir gucur eder diye cok dusunmuyorum aslinda ama saglam birseyse sikinti da olmaz sanirim... Kullandiginiz onerebileceginiz marka modeller var mi?.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

cam kapaklı olsun da ne olursa olsun.. toz vs durumları için cam kapak kesinlikle şart.. 

eskiden ikea'nın bir modelini kullanıyordum kitaplık olarak.. toz olayıyla baş edemediğim için vazgeçip kapaklı versiyonlara geçtim, iyi ki de geçtim..

evde dank design'ın kapaklı modelini kullanıyorum.. sitelerinde birebir aynısı yok bendekinin ama şu aşağıdakine benzer bişi.. çerçeveleri daha dar bendeki versiyonun..

https://www.dank-design.com/urun/ceviz-kutuphane

bunun altında aynen bahsettiğiniz gibi siyah demir bir platform var.. onun üzerine oturuyor kütüphane.. ama onu sonradan aldım ve ilave ettim modüle.. böylece altı falan süpürülebiliyor hem de daha güzel görünüyor.. yalnız ayaklar direkt 4 ayak gibi değil.. komple ve yekpare dikdörtgen demir bir platform, 4 köşesinden ayak iniyor zemine.. kütüphaneyi direkt bunun üzerine oturttum.. çok da iyi oldu sallanma gıcırdama vs gibi bir durum yok.. 

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ikea Hemnes kitaplıklar çok güzel oluyor. Ben hem evde hem de ofiste kullanıyorum. Kapaklı-kapaksız alabiliyorsunuz. Yine yarım kiler fonksiyonu gören modelleri de var, o da kapaklı ve kapaksız satılıyor. Senelerce evde kitaplık olarak kullandıklarımı şimdi ofiste ilaç ve malzeme dolabı olarak kullanıyorum. Masif çam olduğu için onarımı-boyaması çok kolay. Arada ufak lekelerde boyamanıza da gerek yok, 220 nit zımparayla birkaç defa üzerinden geçseniz hiç iz kalmıyor. Evde renksiz vernikli modelini, ofiste beyaz mat vernikli modelini kullanıyorum.

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kitabı okuduktan sonra saklamak çok saçma geliyor artık ama annem verdirtmiyor heryer kitap evde başa bela. Tabletimde 7441 tane kitap var zaten hayatımın sonuna kadar bitiremem hepsini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
28 dakika önce, Squall said:

Kitabı okuduktan sonra saklamak çok saçma geliyor artık ama annem verdirtmiyor heryer kitap evde başa bela. Tabletimde 7441 tane kitap var zaten hayatımın sonuna kadar bitiremem hepsini.

Evde hem e-kitap okuyucu, hem 2 tane tablet, hem de 3 tane kitaplığım var, birbirlerinin alternatifleri olduğunu düşünmüyorum. E-kitap okuyucuyu daha çok bir yere tatile giderken veya yolculuk yapacaksam alıyorum. Evdeyken de kitap okuyorum. Kitabı okuduktan sonra saklamak yerine değiş-tokuş yapabilirsiniz birileriyle, güzel bir yöntem o da.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ufak da olsa bir kitaplik bulunsun istiyorum ama evet, e-kitap artik daha erisilebilir ve mantikli... Ona da ayri konu acayim hazir lafi geciyorken... :D 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok