CPU Cooler
0

Bu konuda 12 mesaj var

Bana sessiz bir CPU soğutucusu önerir misiniz? Elimden 3. de çıktı ses yapıyorlar arkadaş. Gece kulaklıksız çalışıyorum, dikkat dağıtmayan bir ürün yok mudur?

Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hava soğutma ise çeşitli Noctua ürünleri fazlasıyla iş görür. Sisteme hangisi uygunsa alıp geçebilirsiniz. Olmadı beQuiet! da iyidir.

stardust and RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, MilesTeg said:

Şunu kullanıyorum ve şu ana kadar sesini hiç duymadım. 

https://sanalmarketim.com/Urun/Noctua-NH-D15-Cift-Fanli-Sessiz-Intel-AMD-Uyumlu-Cpu-Sogutucu/42520

Intel montaj kiti de ayrıca alınabilir.

Daha ucuz ve yine çok sessiz modelleri de mevcut Noctua'nın. Hepsi aşağı yukarı aynı sessizlikte.

Bunlar güzelde bir sorunu var o canımı sıkıyor. RAM slotu ben 8x4 full seri yapmak istiyorum yeni kurulumda mesela 2. bilgisayarda bir baktım 1 rami yamultmuş 212 evo var bundan daha ince bu sorula başa nasıl çıkılıyor AIO mu almalı sanırım ozaman. 

Noctua NH-U12S CPU 
Noctua NH-U14S  şu iki model var ince nispetende ramlari ezmesini istemiyorum. Tabi siz daha tecrübelisiniz o yüzden danışmam gerekti gençler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, RFID said:

Noctua NH-U12S CPU 
Noctua NH-U14S  şu iki model var ince nispetende ramlari ezmesini istemiyorum. Tabi siz daha tecrübelisiniz o yüzden danışmam gerekti gençler

NH-U14S'i kullanıyorum. Ram slotlarını sıkıştırmıyor bende, RGB de kullanmadığım için ram'ler çok yüksek değil tabii. Anakarta takılı ram modüllerinin yüksekliğine ve soğutucu bloğunun o kısımdaki mesafesine bakmak gerek.

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gammaxx 200t kullanmaktayım , çok başarılı böyle bir fiyata. Gerçi piyasada kaldı mı bilmiyorum.

Şurda buldum , 2 yıl önce 104₺ ye almıştım vay anasını sayın seyirciler.
Deep Cool GAMMAXX 200T, Soket Intel ve AMD , 120X25mm PWM Fan İşlemci Soğutucusu
https://www.hepsiburada.com/deep-cool-gammaxx-200t-soket-intel-ve-amd--120x25mm-pwm-fan-islemci-sogutucusu-p-BD804833?magaza=BesTechBilisim

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/4/2020 at 0:21 AM, RFID said:

Bana sessiz bir CPU soğutucusu önerir misiniz? Elimden 3. de çıktı ses yapıyorlar arkadaş. Gece kulaklıksız çalışıyorum, dikkat dağıtmayan bir ürün yok mudur?

Teşekkürler.

İşlemci modeli ne? Overclock vs var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam da overclock yapacak mısınız? Yapmayacaksanız benim kullandığım da iyidir;

Arctic Freezer 34 eSports çift fanlı modeline boşuna para vermeyin. Ben tek fanlı model söyledim, onlar çift fanlı modelini yolladılar. Uğraşmamak için aradaki farkı yollamıştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 dakika önce, wazzap said:

Tamam da overclock yapacak mısınız? Yapmayacaksanız benim kullandığım da iyidir;

Arctic Freezer 34 eSports çift fanlı modeline boşuna para vermeyin. Ben tek fanlı model söyledim, onlar çift fanlı modelini yolladılar. Uğraşmamak için aradaki farkı yollamıştım.

işte x modeli alıcağım otomatik yapsın clock'unu. Bakayım @wazzap sessiz değil mibu zımbırtıda. Çünkü ben genelde gece çalışıyorum ve kulaklık falan takmıyorum o yüzden ses konusu önemli. 

Teşekkürler arkadaşlar yanıtlar için ben bunları not alıyorum fiyatı uygun olan birini alırım artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sesi en güzel, fanları düşürüp işlemciye az biraz undervolt yaparak kesersiniz. Hem sıcaklık artmaz hem de ses olmaz. Zaten muhtemelen iş yapacağınız için aşırı işlemci performansı gerektirecek şeyler yapmadığınızı düşünüyorum, özellikle gece gece.

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok