Sonax cam temizleyici tavsiyesi, işyeri ev camlarını silmek için ideal
0

Bu konuda 12 mesaj var

https://www.bauhaus.com.tr/oto-temizlik-ve-bakim-cesitli-bakim-urunleri/sonax-sonax-cam-temizleyici-500-ml-12510887

202011081235_12510887.jpg

biraz saçma bir konu gibi olacak ama yinede açayım dedim. linkteki ürünü dükkanın camlarını silmede kullanıyorum ve süper temizliyor. forumda çok esnaf türü çalışan yok ama evde de işe yarayabilir. sildikten sonra uzun süre de kir toz tutturmuyor. 

@Atrin cafe yi açtın mı ? al bunu sil camları çekçek ile 1 ay silmezsin.

fiyatı pahalı muhakkak benzer daha ucuz alternatifler vardır ama parasına değen bir ürün. 

pentaman and Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde de kızlar normal camsil kullanıyor, bunu da alırım ama denemek için. Her yer cam olduğu için iyi olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, NoFlyZone said:

yoksa siz hala annenizin camsilini mi kullanıyorsunuz.. yaw şu robotlar size ne etti.. bırakın işlerini yapsınlar.. açın biraz inovasyona hayatlarınızı :D

https://www.trendyol.com/xiaomi/mijia-hutt-ddc55-cam-temizleme-robotu-cam-temizleme-robotu-cam-temizleme-aleti-p-44177074

oha müthiş. ben birisine dükkandaki tüm camları silmesi için aylık 250TL veriyorum. haftada 1 geliyor. 9 ayda kendini çıkarır bu. teşhir dolabında ulaşamadığımız yerler var silmek için. tepe taklak çalışıyor mu acaba. hemen inceleme okuyayım. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
26 dakika önce, Atrin said:

oha müthiş. ben birisine dükkandaki tüm camları silmesi için aylık 250TL veriyorum. haftada 1 geliyor. 9 ayda kendini çıkarır bu. teşhir dolabında ulaşamadığımız yerler var silmek için. tepe taklak çalışıyor mu acaba. hemen inceleme okuyayım. 

her türlü çalışıyor tepe taklak, yan, baş aşağı, sağdan sola vs vs.. hava akımının yarattığı vakumla yapışıyor cama.. valla robot süpürgelerin tahtına meydan okuyacak cinsten bir alet..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bir kac gundur bakiyorum bu cam

silme robotlarina...

ilk jenerasyonda kablolu olmasi negatif gibi gorunuyor.

Guvenilir inceleme yapan da pek goremedim genelde sponsor icerikler

Hobot-298 sanki en cok one cikan model gibi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 dakika önce, CaRaBeeN said:

Ben de bir kac gundur bakiyorum bu cam

silme robotlarina...

ilk jenerasyonda kablolu olmasi negatif gibi gorunuyor.

Guvenilir inceleme yapan da pek goremedim genelde sponsor icerikler

Hobot-298 sanki en cok one cikan model gibi...

annem bahsettiğiniz kablolu versiyondan kullanıyor..  şöyle bir baktım da o kadar da sorun çıkarmıyor kablo.. hatta 1 değil 2 kablo var aletten uzanan.. gerçi ikincisine kablo demek yanlış olur, güvenlik halatı gibi bir şey.. kablolar açılı bir şekilde cihazdan uzadığı için süpürme anında dolanma falan olmuyor.. yalnız tek sıkıntısı azıcık gürültülü bir cihaz.. yani fan sesi falan duyuluyor bayağı temizlik anında..

ben de teknolojisinin biraz daha oturmasını bekliyorum, ya da tr'de satılan ürün yelpazesinin biraz daha genişlemesi diyeyim.. Zira yabancı memleketlerde bu işin teknolojisi ne aşamada çok da bilmiyorum açıkçası.. tr'de şimdilik 3-5 ürünle sınırlı seçenekler.. biraz daha zaman geçsin şayomiciğim güzel bir fp ürünü çıkartır kesin ve atlarım hemen üstüne..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok