Hangi Iphone alınır?
2 2

Hangi Iphone'u alırsınız.   9 oy

1. 1. Eşim 6s kullanıyor , değişim vakti geldi geçti , siz ne dersiniz , kısıtlı bütçe ile ne alınır?

• Iphone Xs 256gb 10811 tl amazon.com.tr
      0
    • Iphone 11 256gb 9289 tl amazon.com.tr
    • Iphone 8 plus 128gb 6269 tl amazon.com.tr
      0
    • Yap bir delilik Iphone 11 pro
    • Bir daha mı geleceğiz şu hayata Iphone 12
    • Elindekinin değerini bil , taş gibi telefon pilini değiştir kullanmaya devam 200tl
    • 2. el Iphone'umu satayım sana pili yeni değişti marka model ...
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

Bu konuda 4 mesaj var

Eşim 6s kullanıyor , değişim vakti geldi geçti ,ekşisözlükte iphone 11 kronik wi-fi sorunu görünüyor, ayrıca dokunmatik sorunlarından dolayı 2019 kasım-2020 mayıs arasında üretilenlere onarım programı başlatılmış apple tarafından.siz ne dersiniz , kısıtlı bütçe ile alınacak olsa ne alınır? 

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle iphone olmalı ve sıfır olmalı diyorsanız, kısıtlı bir bütçe dediğiniz için, şayet eski tip görünüş ve pilin ufaklığı da sorun teşkil etmezse iphone se2 derim. Hem iphone 11 ve 11 proda kullanılan ve 8 plus yada xs’den daha güncel ve hızlı bir işlemciye sahip, hemde 4.500-5.000 bandında sıfır 2 yıl garantili olarak bulunabiliyor. Kayınvalideye aldık, çok memnun.

Coppermine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç ay önce ben de eşime doğum günü hediyesi alma aşamasında iken aynı sorularla başbaşa kalmıştım. Bütçeme göre alınabilecek iphone modelleri tip, boyut, ekran kalitesi olarak 6s'in  üzeirne çok birşey katmıyordu, geçmeye değecek modelin de çok pahalı olması nedeniyle hiç bir telefon alınmadan aynen devam edildi :)

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 dakika önce, ZvAnA said:

Birkaç ay önce ben de eşime doğum günü hediyesi alma aşamasında iken aynı sorularla başbaşa kalmıştım. Bütçeme göre alınabilecek iphone modelleri tip, boyut, ekran kalitesi olarak 6s'in  üzeirne çok birşey katmıyordu, geçmeye değecek modelin de çok pahalı olması nedeniyle hiç bir telefon alınmadan aynen devam edildi :)

Doğumgününü aynı şekilde geçiştirdim ama pili vadesini doldurdu , yeni bir şey almamız lazım.

9 saat önce, Coppermine said:

Özellikle iphone olmalı ve sıfır olmalı diyorsanız, kısıtlı bir bütçe dediğiniz için, şayet eski tip görünüş ve pilin ufaklığı da sorun teşkil etmezse iphone se2 derim. Hem iphone 11 ve 11 proda kullanılan ve 8 plus yada xs’den daha güncel ve hızlı bir işlemciye sahip, hemde 4.500-5.000 bandında sıfır 2 yıl garantili olarak bulunabiliyor. Kayınvalideye aldık, çok memnun.

Almışken daha büyük ekran istiyorum.
Sanki Iphone 11 alacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok