Ekran Kartı Yokluğu
1 1

Bu konuda 198 mesaj var

8 hours ago, Najaz said:

Mast-der sayfasında şiirim çıkmıştı benim :D

Kimlik kartın da var mıydı? Fotoğraflı falandı yanlış hatırlamıyorssam:mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1.02.2021 at 02:20, Najaz said:

Mast-der sayfasında şiirim çıkmıştı benim :D

Aman dikkat şimdi Erdil Yaşaroğlu-Serkan Altuniğne veya Selçuk Erdem gelir bir de biz o dergiyi çıkardık zamanında diyerek telif hakkı iddiasında falan bulunurlar. Çok tehlikeli işler bunlar, karikatür dergileriyle ilgili yorum bile yapmayalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

L-Manyak ile o dediklerinizin ilgisi yok sanırım.

Peregrine tarafından düzenlendi
imlâ

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran kartı bulamayan coinciler, hazır sistemlere göz dikmişlersi. Orayı da mahvettikten sonra notebooklara el atmışlar. Notebooklardan mining tarlaları kurmuşlar.

Belli bir süre donanım namına hiçbir şey bulunmayacak gibi. İşlemci fiyatları da uçmuştu. Artık diğer donanımlar da bulunmaz olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu iş bu kadar kârlı ise adam neden ekran kartı satsın ki, koyar kenera 500.000 gpu çatır çatır coin basar. Kimse altın yumurtlayan kazı satmaz.

Dur ulan, yoksa?!...

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Deathknight said:

Piyasaya stok düşen kartlarıda fabrikadan kaçak çıkartıyor heralde çalışanlar kârla satış için :zuh: Vay arkadaş ne günlere kaldık...

Zalım bunlar :) Geçende bir internet cafe donusturmusler ilginç günler gerçekten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, Psikobat said:

Zalım bunlar :) Geçende bir internet cafe donusturmusler ilginç günler gerçekten.

İlanlarda ekran kartı bakınırken bende gördüm. Adam internet kafesi pandemide iş yapamıyor. Kartları birleştirip mining olayına dönüştürmüş satışa koymuş :P

Psikobat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İki hafta önce 14500'e İhsan satmıştı(Baldoz) şimdi ise rtx 3080'lere ikinci elden 18000 lira istenir olmuş. Ulan 1080ti'yi keşke satmayıp yedekte bekletseydim. 3080'i satar parayı 4 seriisine saklardım :P Oyun oynayan adamız yaklaşık 10k kâr bile etsem satınca kart yok. Oyunsuz kalamam valla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, ZvAnA said:

İki hafta önce 14500'e İhsan satmıştı(Baldoz) şimdi ise rtx 3080'lere ikinci elden 18000 lira istenir olmuş. Ulan 1080ti'yi keşke satmayıp yedekte bekletseydim. 3080'i satar parayı 4 seriisine saklardım :P Oyun oynayan adamız yaklaşık 10k kâr bile etsem satınca kart yok. Oyunsuz kalamam valla.

Şaka maka benim 1080 ti'ı  6500 TL''ye satıyor şimdi adamlar. Daha bir kaç ay önce 3000-3500 civarıydı. Elimde başka kart olsa satıp parayı bekletirdim valla. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, MilesTeg said:

Şaka maka benim 1080 ti'ı  6500 TL''ye satıyor şimdi adamlar. Daha bir kaç ay önce 3000-3500 civarıydı. Elimde başka kart olsa satıp parayı bekletirdim valla. 

Ben de sırf elimden çıkarayım diye 3300'e hem de sıvı soğutma bloklu sattım. Valla bilseydim asla elden çıkarmazdım. Aslında ben genellikle ekran kartında yenisini alsam bile yedekte eskisini bırakırdım hep. Mesela 1080ti öncesi 780Ti vardı. Onu da 1080Ti ile aynı hafta sattım. 780Tİ öncesi Gtx 580 vardı onu da çok uzun süre yedekte tutmuştum. Bu sefer cart diye satasım tuttu :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
52 minutes ago, ZvAnA said:

Ben de sırf elimden çıkarayım diye 3300'e hem de sıvı soğutma bloklu sattım. Valla bilseydim asla elden çıkarmazdım. Aslında ben genellikle ekran kartında yenisini alsam bile yedekte eskisini bırakırdım hep. Mesela 1080ti öncesi 780Ti vardı. Onu da 1080Ti ile aynı hafta sattım. 780Tİ öncesi Gtx 580 vardı onu da çok uzun süre yedekte tutmuştum. Bu sefer cart diye satasım tuttu :(

Sorma, ben de3 ay önce 970'i sattım öyle. Yıllarca durdu durdu sonra birden satasım geldi. Satmamış olsaydım şimdi onu takardım sisteme, 1080ti'ı da satar beklerdim.

Benzer süreçlerden geçip benzer pişmanlıklara dalmışız:facepalm::lol:

57 minutes ago, Najaz said:

Kart yokmuş da, bilmemneymiş de.. Kim uyduruyor kardeşim bunları? İsteyince gayet de bulunuyor kart! :D

mc8pQP.jpg

Buna güç yetmez, bulsak ne olacak.

Çok pahalı!

MilesTeg tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşımın gazına gelip 3090'ı alırken bizimle dalga geçenler olmuştu bizim arkadaş grubunda, şimdi o fiyata 3080 bulsalar öpüp başlarına koyacak hale geldiler. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/18/2021 at 10:23 PM, TiesTorN said:

elimdeki 980 ti'ın değerini bilip, (kart)geberene kadar kullanacağım sanırım.

Bu gidişle sen onu kart geberene kadar değil, kendin geberene kadar kullanırsın... 

TatanQa and Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 05.03.2021 at 10:44, stardust said:

Bu gidişle sen onu kart geberene kadar değil, kendin geberene kadar kullanırsın... 

:lol:

hepimizin sonu aynı olmasındı lütfendi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Whooosh said:

1080ti'ı gönder bana o zaman

Benim kartları ne zaman gönderiyorsun; asıl sen ondan haber ver? :(

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok