PlayStation Muhabbetleri...
1 1

Bu konuda 248 mesaj var

22 saat önce, Najaz said:

Neresi iyi ya? Gadın gadına böyle... İnsanı dinden imandan çıkaracaklar o olacak.

bunlar hep zeki müren in yüzünden sayın hocam...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Days gone hikayesi tirt, cok tekrar eden mekanikler var, ama yine de keyif aldim ben. Post-apokaliptik acik dunyada motorsikletle gezmek keyifli, bazi zevkli bolumleri de var. 

Spoiler

Oyunda herd olayi zevkli, ama hiyarlar oyunun sonuna koymuslar herd'leri. Tam isin icine giriyorsun, oyun bitiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, kronus said:

Days gone hikayesi tirt, cok tekrar eden mekanikler var, ama yine de keyif aldim ben. Post-apokaliptik acik dunyada motorsikletle gezmek keyifli, bazi zevkli bolumleri de var. 

gezemedik ki motorla, benzin bitiyor hemen yolda kaldım :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 13/03/2021 at 00:50, stardust said:

gezemedik ki motorla, benzin bitiyor hemen yolda kaldım :lol:

Dogru, orasi ozellikle baslarda asiri sacma. 200m gidiyorsun benzin bitiyor. Ben her firsatta depoyu upgrade ettim. 

Isin sirri, ana yollari takip etmek, anayollarda bolca tow-truck oluyor ve bunlarda benzin sisesi oluyor bir tane. Benzincilere kadar gideyim diye beklememek lazim.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oha Oddworld'un PS sürümü mü var? Bunu 1999'da mı 2001'de mi arkadaş oynardı diye hatırlıyorum. Efsane oyundu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

pff bu ne ya, zaten ps collection'da verdiği oyunu bir de ps plus da vermesinin anlamı ne... lüzumsuz olmuş.

bari bir ps5 update ya da hiç değilse o trigger effect'i koysalarmış, control oynarken o trigger olayını çok sevdim, insan arıyor başka oyunlarda da.

neyse ben durdum durdum tsushima ile last of us 2'yi aynı gün aldım. bunlar beni heralde 2-3 ay götürür.

tsushima ilk 1 saati oynadım, şuan için çok güzel gidiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Last of Us Part 2 için Ghost of Tsushima'da olduğu gibi PS5 update söz konusuymuş.

Şuan 1080p/60FPS çalışıyor PS5'de. Update sonrası 4K/60FPS olacakmış.

https://gamerant.com/rumor-the-last-of-us-2-ps5-patch/#:~:text=At the moment%2C The Last,it a much crisper look.

Hadi hayırlısı.

Ben Tsushima'yı bitirene kadar çıkar umarım update. Hemen ona atlarım.

Açtım bugün girişine baktım... Zor kapattım... 

Şu oyunları PC'ye yapmadınız ya, mahşerde iki elim yakanızda olacak, eyy sony sen kimsin...

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllar önce PS3'de Demon's Souls'u oynadığımda hayran kalmıştım. FAT 60GB PS3'de oynardım. Bağımlılık yapmıştı oyun. Tam PSN'e trophy sistemi gelmişti ki benim PS3 bozulmuştu ve en baştan başlamaya gözüm yemeyip salmıştım oyunu. PS5 için Demon's Souls tanıtıldığında aşırı heyecanlanmıştım. Dün gece çok şükür %100'ledim. 80 saat oynamışım. Hala girip oynayasım var. Bluepoint cidden bu remake konusunda bir numara. Oyunun her noktası PS5'de oynadığınızı hissettiren cinsten. Müzikleri ayrı efsane atmosferi ayrı efsaneydi. Souls serilerini sevenin ilk oyunu oynamış olsa bile kaçırmaması gereken bir oyun. 

stardust and emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Atrin

Benim de en kısa sürede oynamak istediğim bir oyun, şuan fiyat en düşük 465 TL seviyesine geldi amazon'da.

Takip ediyorum ama misal 300'e bile düşse, sırada bekleyen ve oynamadığım o kadar çok oyun var ki, sabırsızlık gösterip almak istemiyorum.

Sen dijital mi aldın, blu-ray mi ? muhtemelen "kardeşlik" sistemiyle almışsındır ama disk aldıysan ve satacaksan haberim olsun. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Siyah PS5 nerede Sony?
Beyazının stoklarını yetiştiremezken girmezler yeni bir versiyona ama ben de bu kadar beklemişken daha bekleyeyim diyorum. Şu ana kadar PS4'de oynamadığım efsane bir oyun çıkmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Last Of Us Ps5 için yenileniyormuş. Muş muş muş muş...
.
https://www.theverge.com/2021/4/9/22375262/sony-remake-the-last-of-us-ps5-studio-reorganization-report

Yeni Uncharted da gelecekmiş Ps5 için.
Deathloop da Eylül'e ertelenmiş. Gerçi çıksa 500 lira olacak , nasıl alınacak bu fiyatlarla oyunlar bilemedim , dh'de " balon olacak " demiş biri bu oyun için.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 4/8/2021 at 11:29 PM, stardust said:

@Atrin

Benim de en kısa sürede oynamak istediğim bir oyun, şuan fiyat en düşük 465 TL seviyesine geldi amazon'da.

Takip ediyorum ama misal 300'e bile düşse, sırada bekleyen ve oynamadığım o kadar çok oyun var ki, sabırsızlık gösterip almak istemiyorum.

Sen dijital mi aldın, blu-ray mi ? muhtemelen "kardeşlik" sistemiyle almışsındır ama disk aldıysan ve satacaksan haberim olsun. 

Ben direk tek başıma aldım. PS5'i aldığım akşam gaza gelip 69 dolar verdim. Etrafımda souls tarzı oyunları seven hiç yok. Tek başıma almak zorunda kaldım :(

@Altan Yoklar

Last of Us'ın remake yapılması kadar saçma salak bir şey yok. Millet baya kızgın Sony'ye Days Gone projesini bitirdikleri için. 

Atrin tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Atrin said:

:(

@Altan Yoklar

Last of Us'ın remake yapılması kadar saçma salak bir şey yok. Millet baya kızgın Sony'ye Days Gone projesini bitirdikleri için. 

Katılıyorum , insanlar ps3'te oynadı , bit kısmı ps4'te tekrar oynadı. Ps5'te zaten oynanıyor. Ne gerek varsa yenileniyor.

Days Gone ise güzel oyundu. İkincisi olsa da olur olmasa da ama ilk oyun ses getirmedi ilginç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, Atrin said:

Ben direk tek başıma aldım. PS5'i aldığım akşam gaza gelip 69 dolar verdim. Etrafımda souls tarzı oyunları seven hiç yok. Tek başıma almak zorunda kaldım :(

@Altan Yoklar

tabi ya insan en sevdiği oyuna gözünü kırpmadan verebilmeli. helal olsun.

ben de daha yeni kutulu tsushima almış olmama rağmen, last of us 2 PS Store'da indirime girince aldım, ne zaman oynarım bilmiyorum ama dursun hesapta...

-

benim anlamadığım, last of us remastered varken, tekrar remake yapmanın anlamı ne.

yani benim bile playstation'da en sevdiğim oyun, ama elimde remastered varken tutup da remake için para vermem, gayet lüzumsuz olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS3 için çıkmış bir oyun sonuçta LOU arada 2 nesil geçti. LOU2 gibi hatta daha iyi görünecek bir yeniden yapım seriyi oynamayanları da aldırır.

Ben PS5 te bir daha oynarım öyle olursa.

tart tarafından düzenlendi
imla

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Remake olursa grefikler sesler baya bir şey değişir herhalde LOU2 de ki gibi hikayeye büyük katkısı olur  (FF7 gibi olmasa da arada 4 nesil var çünkü) güzelleşmez mi ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok