PlayStation Muhabbetleri...
1 1

Bu konuda 248 mesaj var

On 09.04.2021 at 12:11, kronus said:

Siyah PS5 nerede Sony?
Beyazının stoklarını yetiştiremezken girmezler yeni bir versiyona ama ben de bu kadar beklemişken daha bekleyeyim diyorum. Şu ana kadar PS4'de oynamadığım efsane bir oyun çıkmadı.

stok sorunu bitmeden böyle bir olaya girmezler galiba. bende sağlam bir exclusive çıkmadan almam bu saatten sonra. can sıkıntısından almaya niyetlenmiştim yılbaşından önce iyi ki de almamışım...

yeni naughty dog oyunu çıkınca alınır.

kronus beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, emre666 said:

https://blog.playstation.com/2021/04/19/playstation-store-on-ps3-and-ps-vita-will-continue-operations/

ps3 ve psp nin store nunun kapatılmasından vazgeçilmiş.. iyi de olmuş cihazlar yarım özellikli gibi birşey olacaktı...

PSP'nin mağazası planlandığı gibi kapanıyor yazıyor haberde. PS3 ve PS VITA için mağazaları kapatma kararımız yanlışmış vazgeçtik demişler. PSP öldü.

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 minutes ago, Atrin said:

Returnal güzel oyuna benziyor ama 619TL... İndirime girmeden almak çok zor.

"Mass Effect Andromeda meets Groundhog Day" tadında olmuş. Muhtemelen baya bir "grinding" içeriklidir. PC'ye gelirse bakarım artık. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu playstation oyunlarının fiyatlarına alışamadım hala. Bi oyunu çok istiyorsam vereceğim en fazla 250 bilemedin 300...

Gerçi diyeceksin euro olmuş 10 lira, sen daha ne konuşuyorsun diye ama... 

Sony biraz lokal fiyatlama yapmalı. Bi oyun misal ilk çıktığında herkeste merak vardır ama kimse küt diye 600 vermez. Hiç satmayacağına bence biraz indirimli satabilir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sony keşke lokal fiyatlama yapsa ama bunca yıldır yapmadı bundan sonrada yapmaz herhalde. Ancak sony stüdyolarının oyunları bazen 100TL falan daha ucuza geliyor o kadar. Biz üç arkadaş girip aldık Returnal'ı. Bana daralma geldi. Dükkanıda kapıyoruz 17 gün. Yeni oyun lazımdı. 

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Patch gelir gelmez soluksuz oynadım oyunu, şuan bitirdim. 

Sadece bu oyunu 60 fps oynamak için bile ps5 alınırmış. Helal olsun verdiğim paraya dedirtti. 

Konsolda oynadığım -açık ara- en iyi oyun. Hatta Witcher 3'ü saymazsak hayatımda oynadığım en iyi oyun diyebilirim. 

Ayrıntıya özen hat safhada. 

Ne desem boş, anlatılmaz yaşanır. 

Hard seviye kolay geldi, direkt survivor başlanabilirmiş. 

Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

last of us remastered için de platinum trophy yapmak isterdim, fakat 4 tane multiplayer trophy var. bi tanesini şuan itibariyle o kadar oyuncu bulup açmak imkansız malesef.

keşke multiplayer trophy'leri ana oyuna dahil etmeyip, DLC trophy'si gibi gösterselermiş, yeni oyunlarda o şekilde.

şimdi sırada becerebilirsem ghost of tsushima için platinum çalışmalarına başlayacağım :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://youtu.be/P4Lshbq27nw

pb5lhj0.jpg
.
Aç gibi atladım saçma sapan dizaynlı ps5'i aldım , furyaya kapıldım. şimdi ne oyun alabiliyorum ne oynuyorum.
Adam açmış içindekileri çıkarmış, misler gibi kutusunu yapmış. Fıstık gibi olmuş.
Neyse umarım yeni çıkacak vr seti değer (en az 1 sene sonra:( )

Not: Köşeleri yuvarlatışı muhteşem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl bir oyun bu, pc'ye var mı, stardust edition'u gelir mi? (Yine gugıla yazabileceğim soruları sormuş bulundum, neyse hiç olmazsa hareket olur forumda :zuh:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ekşi'den:
Dishonored gibi şaheser bir seriyi hayatımıza kazandıran arkane studios'un yeni oyunu. blackreef adasındaki bir zaman döngüsünü yaşayan colt isimli assassin'in hikayesini oynayacağız bu sefer. zaman döngüsünü kırmaya çalışan colt'un gün bitmeden 8 visionary'yi alt etmesi gerekiyor yoksa döngü yeniden başlıyor.
https://eksisozluk.com/deathloop--5900150
.
Bu da 10-Haziran-2019 E3 tanıtım filmi:
https://www.youtube.com/watch?v=MXv5IDp8y74
.
Bu da 26-Şubat-2021 Official Gameplay Trailer 3: Déjà Vu:
https://youtu.be/QKVqwEsw4Uo
.
tanım: 2021'in 4. çeyreğinde çıkacak ve sanırım ilk bir yıl sadece Playstation'a özel olacak bir oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada dishonored ps5 için alınır oynanır bir oyun mu?
hgk2fqy.jpg
.
Steam'de 108 liraymış.Aynı paketler değil ama dishonored1 ve iki var.
smzmoxc.jpg
1050 ti ile tv'ye bağlayıp ps4 kontrolcüsü ile girişsem 65 liram cebimde kalır.
Ne Control'ü bitirdim ne Wreckfest'i bitirdim, God of War'u bitirdim ama bir Valkyrie bile öldürmedim , ne Talos Principle'ı 'i bitirdim ne Serious Sam 3'ü bitirdim , Little Nightmares'i 2 saat oynadım,  Red Faction Guerilla Re-Mars-tered'a  başlamadım bile. 
Oyunlar mı tatsız ben mi yaşlandım. Yeni oyun neyime ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Altan Yoklar said:

Bu arada dishonored ps5 için alınır oynanır bir oyun mu?

Sana bir şey söyleyeyim de moralin bozulsun...

Dishonored serisinin tamamı Gamepass'te beleş :D

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, Najaz said:

Sana bir şey söyleyeyim de moralin bozulsun...

Dishonored serisinin tamamı Gamepass'te beleş :D

O da ayrı bir konu , neden Xbox değil de ps5 aldım .
Şimdilik kendimi VR hayaliyle avutuyorum.

Sabah sabah:
https://www.backwards-compatible.com/games/dishonored-2/
.
Milyorluk ps5'te 30 fps çalışıyormuş dishonored 2. 

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok