PlayStation Muhabbetleri...
1 1

Bu konuda 248 mesaj var

2 saat önce, wazzap said:

bu yeni psn+ ultra mega premium olayına ne diyorsunuz? game pass'e rakip olur diyen de var, boktan diyen de var.

Bana göre hiç ps sahibi olmayıp yeni alan için nimet olacak. Onun dışında gamepass'e rakip olamaz gibi gözüküyor.

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 30.03.2022 at 11:18 AM, Omfs said:

Bana göre hiç ps sahibi olmayıp yeni alan için nimet olacak. Onun dışında gamepass'e rakip olamaz gibi gözüküyor.

kesinlikle. ben şahsen normal psn plusdan devam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

playstation plus sanıyorum tarihinin gelmiş geçmiş en dandik 3 oyununu verdi bu ay @Pablo 'Definitive' Vader 'ın hesabına eklerken utandım valla, adam diyecek ne ekledin bu oyunları diye :lol:

hani senelik 120 lira mı, 160 mıydı, çok ucuz bir fiyattan daha 3 yıl uzattık ama nerdeyse o parayı verdiğime bile acıyacağım.

geçen sene çok daha oynanabilir oyunlar veriyordu, yani hiç değilse 1 tanesini indirip bir bakıyordum, bir kaç aydır verdiği oyunlar leş.

sony bu kafa ile game pass karşısında çok kan kaybeder.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla elder ring çok tavsiye ettiler, bugün yarın alacağım. Bir de cyberpunk hevesim var:)

Alternatif olarak öneri varsa memnun olurum, Hanım ile oynayabileceğim sacboy mantıklı, co op oyunları arada oynuyoruz:D

Aslında DHW de deli gibi kardeşlik muhabbeti var, keşke burada da olsa diyeceğim de zaten forumda 10 kişi kaldık..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.finder.com.au/playstation-plus-free-games

2021-01'den itibaren playstation plus'ın verdiği oyunlar var hesabımda. ilginizi çeken, oyanamak isteyeceğiniz bir oyun varsa hesabı vereyim diyecektim. Gerçi Elden Ring'e niyetlendiyseniz o sizi uzun bir süre oyalar.

tavsiye olarak söyleyebileceğim de Ghost of Tsushima'nın PS5 versiyonu. 

@escape

escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 hours ago, stardust said:

https://www.finder.com.au/playstation-plus-free-games

2021-01'den itibaren playstation plus'ın verdiği oyunlar var hesabımda. ilginizi çeken, oyanamak isteyeceğiniz bir oyun varsa hesabı vereyim diyecektim. Gerçi Elden Ring'e niyetlendiyseniz o sizi uzun bir süre oyalar.

tavsiye olarak söyleyebileceğim de Ghost of Tsushima'nın PS5 versiyonu. 

@escape

Teşekkür ediyorum, ben de bir bulaşayım bakalım ciddi merak içerisindeyim. Hala bu forumda ortak hesap için küçük olsa da ekip olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Kendime akşamları bu şekilde aktiviteler planlamaya başladım ki tüm günüm bilgisayar başında 7:30-19:30 geçiyor resmen. 19:30-21:30 arası çocukla oynama, 21:30:23:00 arası PS5, sonrası günlük hijyen konuları, İstiklal marşı , kapanış:)

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 hours ago, escape said:

Teşekkür ediyorum, ben de bir bulaşayım bakalım ciddi merak içerisindeyim. Hala bu forumda ortak hesap için küçük olsa da ekip olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Bu forumda zaten küçük olsa da bir ortak hesap durumu var. Herkesin hesabı @stardusttarafından kullanılıyor. :)

Atrin and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 30.03.2022 at 09:16, wazzap said:

bu yeni psn+ ultra mega premium olayına ne diyorsunuz? game pass'e rakip olur diyen de var, boktan diyen de var.

Xbox a ölümcül bir darbe olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS5'e Variable Rrefresh Rate - VRR destegi geldi; [ https://blog.playstation.com/2022/04/25/variable-refresh-rate-support-for-ps5-is-rolling-out-this-week/ ] ...

In the coming weeks, the PS5 versions of these titles will receive game patches enabling VRR support:

Astro’s Playroom
Call of Duty: Vanguard
Call of Duty: Black Ops Cold War
Deathloop
Destiny 2
Devil May Cry 5 Special Edition
DIRT 5
Godfall
Marvel’s Spider-Man Remastered
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
Ratchet & Clank: Rift Apart
Resident Evil Village
Tiny Tina’s Wonderlands
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
Tribes of Midgard
These are just a few of the PS5 titles receiving VRR support and we’d like to thank their talented development teams. Please stay tuned to their channels for updates as you’ll have the best experience with VRR once their game patches are live.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Omfs said:

Mayıs ayı Playstation Plus oyunları 

• Fifa 22
• Curse of the Dead Gods
• Tribes of Midgard

vay be, sanırım 15 sene sonra falan ilk kez bir futbol oyunu oynayacağım.

komşu gelir bunu oynamaya, gerçi futbol fanatiği adamı -hayatında 2 kez 90 dakika maç izlemiş halimle- farklı yenerim, üzülür.

ilgimi çeken bir oyun olmasa da, bu sefer sağlam bir oyun verdiğine sevindim.

ps: hangi dağda kurt öldü diyecektim ki aklıma geldi, gamepass muadili üyelikler başlıyor haziranda, reklam olsun diye iyi oyun verdi bu sefer demek...

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, stardust said:

vay be, sanırım 15 sene sonra falan ilk kez bir futbol oyunu oynayacağım.

komşu gelir bunu oynamaya, gerçi futbol fanatiği adamı -hayatında 2 kez 90 dakika maç izlemiş halimle- farklı yenerim, üzülür.

ilgimi çeken bir oyun olmasa da, bu sefer sağlam bir oyun verdiğine sevindim.

ps: hangi dağda kurt öldü diyecektim ki aklıma geldi, gamepass muadili üyelikler başlıyor haziranda, reklam olsun diye iyi oyun verdi bu sefer demek...

Muhtemelen bu ay içinde gamepass’e de gelecektir. Şuan FIFA 21 var.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fifa'da pc-ps-xbox birarada oynayabiliyor mu cross platform şekilde? 

spor oyunlarında iddam yok ama hazır beleşe bulmuşken mini bir turnuva düzenleyebiliriz forumda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, stardust said:

ohhhhh...

playstation plus premium'a bedavadan upgrade oluyormuşuz. suyundanda koy.

https://shiftdelete.net/sony-playstation-plus-premium

keşke 3 5 sene fazladan uzatsaymışız, bu saatten sonra uzatanlar sayılmayacak tabi. onlara yeni fiyat tarifesi.

Aynı anda hem PS Now hem de PS Plus abonesi olanlar için sanırım bu geçiş hakkı. Sadece PS Plus abonesi olan biz fakirler eski usül giriş paketinden devam edecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 minutes ago, SEP said:

Aynı anda hem PS Now hem de PS Plus abonesi olanlar için sanırım bu geçiş hakkı. Sadece PS Plus abonesi olan biz fakirler eski usül giriş paketinden devam edecek.

hayııııır :cry:

uçuş arasında gördüm, tam okumadan erken sevinmişim demek :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS5 pro modelinden bahsediliyor.
https://www.ppe.pl/news/300686/ps5-pro-z-data-premiery-tcl-wspomina-o-konsoli-na-konferencji-w-polsce.html
Merl
inin Kazanı sitesinin haberi link de oradan.
Toplam 3 oyun bitirdim ps5 ile . GOW-The Last Of Us 2-Sponge Bob...
On civarı oyunu da denedim .
Şimdi de yenisi geliyor.
Ben pek bir şey anlamadım bu ps5'ten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok