Mini ITX Oyun Bilgisayarı
0

Bu konuda 9 mesaj var

Selamlar,

Yeni bir sistem topladığım için 20 Ekim 2016 tarihinden beri problemsiz ve stok değerleriyle kullandığım eski bilgisayarımı satmayı düşünüyorum. Kutu saklama alışkanlığım olmadığı için hiçbir parçanın kutusu yoktur. Sadece ekran kartı ve işlemci soğutucusu 8 Ocak 2020 tarihinde alındığı için garantisinin devam ettiğine eminim. Diğer parçaların satın alma tarihi belirtmiş olduğum gibi 20 Ekim 2016. Parçaların tamamı Inventus'tan alınmıştır.

Kasanın resimlerini ayrıca ekleyeceğim.

Kasa : Corsair Graphite Series™ 380T Portable Mini ITX (White)
PSU: Corsair RM850x 850W 80+ Gold
Ana Kart : ASUS Z170I Pro Gaming
İşlemci : Intel Core i7-6700K
Soğutucu : Cooler Master RL-S12V-22PR-R1 Seidon 120V Ver.3 / 120mm
Ek Fan : COOLER MASTER MegaFlow 200mm siyah Işıksız Kasa fanı
Ekran Kartı : MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X
Ram : KINGSTON HyperX Savage Black 2x16 GB DDR4-2400Mhz C14
M.2 SSD : Samsung 950 Pro 512 GB

Kasa içerisinde 2 adet SSD takabilmek için SATA ve Power kablolaması hazır durumdadır. Sadece 2.5" SSD/HDD takılabilir çünkü 3.5" yuvalarını PSU'nun sorunsuz sığabilmesi için montaj aşamasında çıkarttım. Bu montaj yuvasını ve ayrıca PSU'nun tüm kablolarını alacak kişiye teslim edeceğim. İstanbul dışına kargo yapmak problem olabileceği için öncelikli tercihim İstanbul içinden halledebilmek.

Sahibinden.com 'da her parçayı tek tek arayıp en ucuz bulabildiğim fiyatları topladığımda 12.000 TL civarında bir rakama ulaştım. CHW üyelerine 9000 TL'ye tamamını verebilirim. Forum dışına 11.000 TL altına şimdilik satmayı düşünmüyorum.

Pablo 'Definitive' Vader tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, Najaz said:

Çok pahalı...

Daha koleksiyon malzemesi olmaları için erken. Kasa ufak ama öyle cebine koyup walkman gibi gezmek için hala büyük. Böyle bakınca  senin ilgi alanında değil zaten. 😁

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

CHW üyelerine 9000 TL'ye tamamını verebilirim.

7 dakika önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

Sadece ekran kartını 5250 TL 'ye satmayı düşünüyorum.

9000 - 5250 = 3750 TL

Served for the Marine Corp. in Kandahar air base in Afghanistan. Just completed my tour and returned home safely. I have 300 "halal" dollars which was earned on Afghan deserts with my blood and sweat. 300 dollars is 2500 TL and when we apply the "halal money coefficient" formula, it equals to 3750 TL. Do we have a deal for the rest of the rig then?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
32 minutes ago, Najaz said:

9000 - 5250 = 3750 TL

Served for the Marine Corp. in Kandahar air base in Afghanistan. Just completed my tour and returned home safely. I have 300 "halal" dollars which was earned on Afghan deserts with my blood and sweat. 300 dollars is 2500 TL and when we apply the "halal money coefficient" formula, it equals to 3750 TL. Do we have a deal for the rest of the rig then?

Seems legit! 👌

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
57 minutes ago, Najaz said:

9000 - 5250 = 3750 TL

Ben bilmiyor yabancı dil, sen istiyor kasa verecek 5000 lira daha

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran kartını DH forumu üzerinden sattım. Hafta sonu kasadan diğer parçaları söküp ayrı ayrı ilanlarını vereceğim. Hepsine mantıklı bir fiyat ödemek isteyen yada ilk mesajda yazan herhangi bir parçaya teklif vermek isteyen olursa haberleşebiliriz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güncellemeyi unutmuşum. Ekran kartını sattıktan sonra sistemin kalanını POS projelerinin test network'leri için kullanmaya karar verdim. Bir miktar storage ekleyip VM sunucusu olarak kullanıyorum. İlanı silebiliriz gerekiyorsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok