Desperados III
0

Bu konuda 2 mesaj var

Oyun Xbox gamepass ile PC ye gelmiş. Eski Commandos severler mutlaka Desperados da oynamıştır, ben de hatırlıyorum , oğlanla takılırız diye indirdim. Lakin Türkçe yama dosyasını lanet MS koruması nedeniyle klasöre yazamıyorum. Ownership vs. daha önce başka bir oyun için almaya çalıştığımda hem oyun açılmaz olmuştu, hem de MS store göçmüş herhangi bir oyun indiremez olmuştum.

Biraz başladık bakalım, grafikler daha güzel olabilirmiş, renk paleti çok canlı olup da içine almadı bakalım ilerledikçe ortam biraz loş olsun o zaman karar veririz

header.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 minutes ago, CaRaBeeN said:

Oyun Xbox gamepass ile PC ye gelmiş. Eski Commandos severler mutlaka Desperados da oynamıştır, ben de hatırlıyorum , oğlanla takılırız diye indirdim. Lakin Türkçe yama dosyasını lanet MS koruması nedeniyle klasöre yazamıyorum. Ownership vs. daha önce başka bir oyun için almaya çalıştığımda hem oyun açılmaz olmuştu, hem de MS store göçmüş herhangi bir oyun indiremez olmuştum.

Biraz başladık bakalım, grafikler daha güzel olabilirmiş, renk paleti çok canlı olup da içine almadı bakalım ilerledikçe ortam biraz loş olsun o zaman karar veririz

header.jpg

Microsoft XBOX PC sistemi tam rezillik. Sanal harddisk yaratmalar, tüm dosyaları şifrelemeler, her yerde düzgün çalışan oyunun grafiklerini bozmalar.. Ne ararsan var. Gamepass olmasa asla açmam hatta doğrudan uninstall eder geçerim. Gamepass bitince öyle yaparım muhtemelen.

Oyunu ben de indirdim de daha bakacak zaman olmadı. Hafta sonu bakacağım muhtemelen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok