Office Lisansını Mailden Kaldırma
1 1

Bu konuda 3 mesaj var

Arkadaşlar bir bilgisayarda Office lisans anahtarı mail hesabına tanımlanarak kullanılmış. Bilgisayarı kullanan arkadaş kendi şahsi mail hesabına lisansı tanımladığı için kendisi işten ayrılınca haliyle mail hesabından lisansı almak gerekiyor fakat bir türlü bu ayarı göremedim mailde. Office anahtarı elimde var ama maile tanımlandığı için mail ile giriş yapın diye uyarı çıkıyor. Fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zamandır kullanmadım ama süreç değişmediyse Office'in aktifleştirildiği Microsoft Hesabına girilmesi, hesap içerisinde uninstall ve deactivation yapılması gerekiyor. Bunu yapmadan o key'i ilgili Microsoft Account'undan düşürmenin bir yolu yoktu eğer sonradan bir workaround gelmediyse. Ayrılan kişiyle iletişim devam ediyorsa kendisinden yardım almanız gerekebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 dakika önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

Uzun zamandır kullanmadım ama süreç değişmediyse Office'in aktifleştirildiği Microsoft Hesabına girilmesi, hesap içerisinde uninstall ve deactivation yapılması gerekiyor. Bunu yapmadan o key'i ilgili Microsoft Account'undan düşürmenin bir yolu yoktu eğer sonradan bir workaround gelmediyse. Ayrılan kişiyle iletişim devam ediyorsa kendisinden yardım almanız gerekebilir.

Baya araştırdım fakat bu tarz bir işlem sanırım yok. Microsoft hesabında hiç seçenek yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok