Internet çok yavaş...
3 3

Bu konuda 131 mesaj var

Yurtiçi domain'lerin neredeyse tamamı sadece bende mi açılmıyor yoksa sizde de aynı sorun var mı? :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telekomun mobil internetini kullanan var mı aranızda ? Bilmiyorum genelde mi bu böylede. 1 ay öncesine kadar 2. hattımı vodafonedan telekoma taşıdım. Özellikle yurtdışı sitelere erişim olsun, ne biliyim avrupa sunucularında oyun oynama olsun misal battle.net muhteşem bir ping var 1000ms civarı. Hearthstone oynarken çok problem olmuyor gerçi zaten onda turnbased olduğu için etkilenmiyorsunda. Vodafone ile 80ping aldığım yerde Telekom cırtlıyor gibi ? Hadi dedim 2. telefon vardı eskiden şu an 3g mobil modem var ordan bağlıyorum. Belki ondan kaynaklı bir sıkıntı diye düşünüp, aldım telefona taktım simi ordakinden de beterleşti durum :kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, TiesTorN said:

bir anda her şey aşırı yavaşladı, whatsapp falan komple gitti. var mı benzer bir durum yaşayan?

100mbit bağlantı ile aldığım hız 0.7mbit  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 minutes ago, wazzap said:

uydunet kullanıp imgur'a girebilen var mı? varsa hangi DNS ayarlarını kullanıyor? Open DNS ile giremiyorum. 

vpn dışında bir yöntem ile girilemiyor. Zaten artık chrome da vpn i sürekli açık bırakıyorum , başka türlü kullanılmaz hale geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, wazzap said:

uydunet kullanıp imgur'a girebilen var mı? varsa hangi DNS ayarlarını kullanıyor? Open DNS ile giremiyorum. 

Çok uzun zamandır (neredeyse 1 yıl olmuş olabilir) imgur'a VPN olmadan girilemiyor. Sırf bu yüzden (Reddit gezmeyi seviyorum) Opera tarayıcısına geçtim, kendi VPN'i hem çok pratik hem de epey iş görüyor. Tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son 60 saattir kablonet yok. Dün akşama kadar da kablo tv yoktu. Perşembe akşamı 5 saat yağmur yağdı bütün sistem cort. Hayır, sanki ilk defa böyle yağmur yağıyor Antalya'ya... :mad:

Az önce geldi internet. Happy ending...

wazzap tarafından düzenlendi
TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/23/2019 at 5:28 PM, TiesTorN said:

internette bir saçmalık mı var sanki? (vodafone)

sayfalar yarım açılıyor, bazıları hiç gelmiyor falan.

Bahsettiğin ev interneti mi bilmiyorum ama telefondan 2 farklı yer ve zamanda yaptığım hız testlerinde berbat sonuçlar aldım.. vodafone 4,5g :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok