Internet çok yavaş...
3 3

Bu konuda 131 mesaj var

ankara vodafone fiberde ben hissetmedim bir yavaşlık. Yalnız bazı araya cihaz sokma gibi altyapı çalışmaları olduğundan şüphelenebiliriz. Çünkü Ankara'da 2019 içerisinde 7-8 ay önce falan benim pingler speedtestte hangi ankara içi suınucuya ping atsam 19-20'den aşağı ping çıkmıyordu, buna rağmen yurtdışı normaldi. Zaten o testte vodafone ankara sunucusu da ortadan kaybolmuştu. Daha sonra ankara vodafone sunucusu tekrar testte belirdi ve pingler yine ankaradaki diğer yerlere 1-2 ms civarına düştü. Fakat bundan sonra da son iki haftadır nordvpn vodafone'da çalışmıyor.  VPN'ler için bir çalışma yapıyor olabilirler diye düşünmüştüm.

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ara ping ler epey yüksek BF5 de özellikle . 232ping civarı alıyorum .  SuperOnline Fiberspor.

yine bi haltlar dönüyor :mad:

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ISP'ler sitelere throotling uyguluyorlar şayet hız değerleri normal gözüküp servislerde yavaşlık görüyorsanız. Çözümü VPN'de yada ISP değişikliği iyi araştıp yapmak gerekli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, RFID said:

VPN'

vultr, digitalocean gibi kendi vpnimizi kurabilecegimiz olusumlar aylik $5 neredeyse 40 lira yani bir telefon faturasi kadar ediyor. eskiden cerez parasiydi ama simdi biraz sokarca haliyle

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell / Superoline SuperBox saat 20:00 dedimiydi torrent'i cehennemin dibine throttle'lıyor. Gece 2 gibi falan lütfedip geri açıyorlar. VPN ile doğruladım bunu, VPN açınca düzgün iniyor. Arıza kaydı bıraktım 3-5 defa; ya anlamamazlığa geliyorlar ya da mümkün olan en yüksek hızı alıyorsunuz, yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar.:mad:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/25/2020 at 18:46, infestor said:

vultr, digitalocean gibi kendi vpnimizi kurabilecegimiz olusumlar aylik $5 neredeyse 40 lira yani bir telefon faturasi kadar ediyor. eskiden cerez parasiydi ama simdi biraz sokarca haliyle

Diğerlerine baktınız mı kampanya oluyor. TOR ücretsiz ama kurulum biraz zahmetli

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok