Internet çok yavaş...
3 3

Bu konuda 131 mesaj var

Bende de problem birkaç sonra düzelmişti. Şu anda da gayet normal gidiyor.

Uydunet'in 50/4 Mbps 250 GB kotalı hizmetinin performansından genel ortalamada memnunum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@SkyWarrior

Tecrübelerime göre TTNet'teki bu sorunlar genelde Ocak-Şubat ile Temmuz-Ağustos aylarına denk geliyor.

Bu zamanlarda ne yapıyorlarsa artık!?

Birkaç arıza kaydı sonrası sorun düzeliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunet'te akşamları deli gibi ping olmaya başladı. Ancak sadece akşamları oluyor, günün diğer kısımlarında sorun yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunet'te akşamları deli gibi ping olmaya başladı. Ancak sadece akşamları oluyor, günün diğer kısımlarında sorun yok.

Genelde bulunduğunuz bölgede altyapı kaldırmadığında ya da yenileme çalışması olduğunda bu sorun oluyordu. Eski evimde evde yıllarca uydunet kullandım. Bir dönem bu sorun deli etmişti ama yenileme çalışmalarından sonra çok iyi bir bağlantıya kavuşmuştum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gigabit'e şu anda ne kadar ihtiyaç var orası tartışılır, download hızı olarak 100Mbit filan bizde de bulunuyor artık (Uydunette tarifede var, 1 günlük de alınabiliyor) ama upload hızı 100Mbit bile alsanız en fazla 4 oluyor. Ev kullanıcısı için 100/100 de olsun demiyorum ama en azından 100/10 filan olsa iyi olacak artık. Parasını vereyip alayım deseniz de alamıyorsunuz çünkü öyle bir servis yok.

Saçma sapan adil kullanım kotalarına hiç girmiyorum zaten. Kablonet için konuşuyorum 10Mbit hız ile alabileceğiniz en yüksek kota 75GB. Onun üzerini istiyorsanız 25Mbit tarifesine geçmeniz gerekiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

CandleGarden sanırım Türkiye'den, ancak Sky hocam sen niye şaşırıyorsunki buna? Sen ABD'deyken de Kansas'ta yok muydu Google Fiber?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Google fiber daha yeni yayılıyor. Texas da Austine gelmiş sanırım ama daha benim yaşadığım yerlerde 3mbit kablo internete aylık 49 dollars veriyordum. Acı ama gerçek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yeni yayıldığını biliyorum da sanki google fiber'i ilk defa duymuş gibi tepki verdin; o yüzden öyle söyledim. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

facebook'un hızı ölmüş durumda bende.

ZenMate ile normal çalıştığına göre DPI'lar patlamıştır analize yetişemedikleri için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Facebook, Twitter bende uydunet ile berbat hizda. VPN'le catir catir calisiyor ama. Belli ki birileri insanlar haberlesemesin diye ugrasiyor. Topyekun engellense insanlar isyan edecegi icin ve yurtdisinda da ses getirecegi icin boyle bir yonteme basvuruldugunu dusunuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunet gitti bende, 20 dk dir cagri merkezleri mesgul caliyor. (Istanbul/Kadikoy)

Baska sorun yasayan var mi? Eksi'de de birisi ayni setden sikayetci

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok