Internet çok yavaş...
3 3

Bu konuda 131 mesaj var

Bir haftadır ofisteki uydunet bağlantımda yurtdışı çok sıkıntılı. Pingtest ile Frankfurt sunucusu 160 civarı çıkıyor. Youtube kesik kesik 720p video bile zor izliyorum.

Evdeki ttnet fiberde sorun yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kendimi ttnet in kollarına attım mecburen oturduğum yerde SOL olmadığı için. Hadi bakalım ne mallıklarla uğraşacaz.

Evde uydunetten, ttnete geçince başta epey bir sıkıntım oldu. 2mbit upload, uydunetteki uyku yok gibi servislerin olmayışı başta çok canımı sıktı ama alıştım artık. Tılgın modemi bridge moda aldırıp kendi ac87u router'ımı kullanmaya başladıktan sonra da herhangi bir sorun yaşamadım çok şükür. Ofiseki uydunet bağlantısı bu aralar saçmalarken evdeki ttnet bağlantısı sorunsuz mesela. Şuan eksikliğini çektiğim tek olay 2mbit üstü upload.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ttnet 2mbit upload saçmalığı dışında her daim SOL ve uydunet'ten her türlü daha iyi hız olarak, bunu kesin olarak söyleyebilirim. adsl'i saymıyorum tabi, vdsl2 ve fiberden bahsediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

uzun süredir uydunet kullanıyorum. TTnet ten internet alınca , hala sabit hat almak da zorunlu mu? En son adsl i kapatırken , kapatmıştım sabit hattı. Bir daha açtırmam herhalde. 

Ek olarak ben sınırsız 10mbit kullanıyorum. TTnet e son baktığımda sınırsız yoktu. Hep AKN vs birşeyler var. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

babamlar hesapta 16 mbps'ye kadar ttnet "ultranet" adsl paketine üye. lan daha 8 mbps bile göremedim. yapabilecek sanırsam birşey yok? çaresizlik?  :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@infestor TTNET 'ı arayınca geliyorlar aşağıdaki kutudan öçtür kaçmış bakalım. Eğer aşağısı ile yukarısı arasında hız farkı yoksa terminalimi değiştirmek istiyorum dersin.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 gündür telefondan haşat ediyoruz. durmak yok, haftaya da komple devam! yıldırana dek. yardım etmeyen 2 tane operatör (call center bağğyanı işte) suratıma kapayarak kendilerini akıllı zannettiler sanırım. alayına şikayet ve haşlama. (küfür etmemek için kendimi zor tuttum)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Apartmana kağıt asmışlar Uydunet fiber altyapınız kuruldu artık daha hızlı diye.

Bende diyorum neden benim bağlantı hızımda sorunlar yaşanmaya başladı. Bayılıyorum bu ülkeye. :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunet

50/4 Mbps

İstanbul / Maltepe

Başta Facebook ve Youtube olmak üzere yurt dışına bağlantılar resmen sürünmeye başladı. VPN ile denemedim çünkü VPN'e de bağlanamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başta Facebook ve Youtube olmak üzere yurt dışına bağlantılar resmen sürünmeye başladı.

aynı şey şu anda vdsl bağlantıda da var, ilk defa başıma geliyor böyle bir durum. aşırı yavaşlar...

sınırda yaşanan olaylardan dolayı kapattılar / yavaşlattılar deniyor  :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok