Koltuk ve Döşeme Temizliği
0

Bu konuda 10 mesaj var

Islak mendil artık fayda etmez olduğundan sağlam bir koltuk ve döşeme temizliğine ihtiyaç doğdu. :)

Gerçekten işe yarar bir ürün veya koltuk döşemesindeki lekeleri çıkartacak İstanbul, Avrupa Yakasında fiyat/performansı iyi bir yer tavsiyesi varsa paylaşın lütfen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aracın tavan ve koltuk döşemelerini düzgün şekilde temizletmek istiyorum. İstanbul Anadolu Yakası için önerisi olan varsa benim işime yarar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

biraz hort olacak ama. aracı aldığımda eski sahibi ziebart ta temizlk yaptırmıştı. bayada kirliymiş yaptırmadan önce. ben gayet başarılı bulmuştum. yaptıracak olsam ziebartı kesin incelerim. araba pırıl pırıldı resmen.  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

arabayı ziebart veya meguiars gibi yerlere verip temizletmek dışında benim bildiğim en iyi çözüm sonax'ın döşeme temizleyici spray'i. şeffaf renkli bir şey. koçtaş'ta filan var. bundan sıkıp bezle iyice silince koltuk kadife döşemeleri, tavanı filan tertemiz yapıyor. bulursam atarım resmini birazdan. kokusu da hoş.

işte şu ürün

http://www.hepsiburada.com/sonax-arac-ici-temizleyici-500ml-pm-otson321200

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Leş gibi aracları galericiler satmadan once ziabarta götürmüyorlar, hepsi merdiven alti yerlere goturuyorlar ama, yeni gibi yapip veriyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

merdivenaltı oto kuaförleri de ikiye ayrılır; lastiğe arap çekenler ve çekmeyenler. galerilerdeki arabalara dikkat ediyorum hepsinin lastiğine bariz arap çekilmiş. diğer yerler temiz görünse de bu durum göz zevkimi fena bozuyor.

arap çekmek = o iş için satılan ürünler yerine lastiği arap sabunuyla parlatmak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Galerideki araçlar günlük dış temizliği yapıldığı için, satıcı galerici kendi yapıyor olabilir. Diger oto kuaförü olayı, araç müşteriden alınınca ince temizliğe gider, sonra satilana kadar dışına galerici bakim yapar :D.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

lastiği arapla yada avrupa malzemeyle yıkayınca ne gibi bir dış görünüş farkı doğuyor anlayamadım. suyla da yıkansa aynı şey, lastik lastiktir gibi geliyo bana.

koltuk meselesine gelince eve gelip koltuğu makineyle yıkayıp streç filmle sarıp taşınmaya hazır hale getiren şirketler varmış, hem de çok ucuzmuş, 50-100 liraya evdeki bütün eşyaları temizleyip paketliyolarmış. benimki duyum tabi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçenlerde evdeki koltuk için yaşlıca bir teyzenin tavsiyesiyle Asperox aspirin alıp kullandım. Suya %50 oranında karıştırıp püskürttüm ve kuru bezle sildim. Sonuç mükemmel, pırıl pırıl oldu.

Havalar biraz düzelsin arabanın koltuklarını da onunla temizleyeceğim. Yemişim oto yıkamacıları.

edt. ürün şudur. http://beyazkagit.com.tr/Marka/Yurt-ici/Asperox/Genel-Amacli-Urunler/8/6?GroupID=33

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

lastiği arapla yada avrupa malzemeyle yıkayınca ne gibi bir dış görünüş farkı doğuyor anlayamadım. suyla da yıkansa aynı şey, lastik lastiktir gibi geliyo bana.

koltuk meselesine gelince eve gelip koltuğu makineyle yıkayıp streç filmle sarıp taşınmaya hazır hale getiren şirketler varmış, hem de çok ucuzmuş, 50-100 liraya evdeki bütün eşyaları temizleyip paketliyolarmış. benimki duyum tabi

yıkama demedim yıkama sonrası matlaşmış lastiği parlatmak için sürülüyor direkt, süngerle filan. durulama da yok öyle devam ediyorsun. araba yıkanıp lastiklere bu tip bir bakım uygulanmadığında matlaşıp çok pis görünür ve kaportanın temizliğiyle tezat teşkil eder. kauçuk malzemenin farklı bir bakım gerektirmesi dolayısıyla sanırım. armor all diye bir marka var, ben onun lastik parlatıcı sprayinden çok memnunum mesela. ama dediğim gibi arap çok dandik duruyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok