Steam hesabım çalındı
0

Bu konuda 10 mesaj var

Selamlar

Steam hesabıma 10 gündür falan girmiyorum , dün gece bir bakayım dedim giremedim vs. Emailime kurtarma istedim email hatası verdi . İşkillendim tabii , hemen support kısmıyla irtibata geçtim bazı bilgiler , son hareketler ve en son aldığım oyun vs.vs. sorulara cevap vermeye çalıştım..

Bekliyoruz ... bu arada demem , benden arkadaş isteği vs. gelirse direkt reddedin .. Başka bir hesap açıp denedim , ismimi bile değiştirmemiş kişi . Arkadaş isteği gönderdim ama kabul etmedi tabii.. 

Bekliyoruz.. :2no: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, TatanQa said:

TatanQa_TR    steam adım buydu...

Sanırım ismi değiştirmiş. Bu isimde kullanıcı bulamadım. Yakalasam ben de bir arkadaşlık teklif edecektim :) 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, MilesTeg said:

Sanırım ismi değiştirmiş. Bu isimde kullanıcı bulamadım. Yakalasam ben de bir arkadaşlık teklif edecektim :) 

Ben de bulamadım ... İşim vardı sabahtır ilgilenemedim de , aslında eski usül kız resmi koyup başka hesapla bi olta atacaktım ama aramada sonuç çıkmıyor artık..

Support 'dan bir cevap gelsin , inşallah kurtarırsak ismimi geri alıcam :) 

yoksa yapacak birşey yok , zaten tek oynadığım arada Portal2 ve Rocket league idi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, TatanQa said:

TatanQa_TR    steam adım buydu...

Geçen gece 200 dolar para göndermiştim sana ya, sen değil miydin o? Acil para lazım, Cuma'ya öderim diye yazmıştı(n) :(

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 6/1/2021 at 7:31 AM, TatanQa said:

Selamlar

Steam hesabıma 10 gündür falan girmiyorum , dün gece bir bakayım dedim giremedim vs. Emailime kurtarma istedim email hatası verdi . İşkillendim tabii , hemen support kısmıyla irtibata geçtim bazı bilgiler , son hareketler ve en son aldığım oyun vs.vs. sorulara cevap vermeye çalıştım..

Bekliyoruz ... bu arada demem , benden arkadaş isteği vs. gelirse direkt reddedin .. Başka bir hesap açıp denedim , ismimi bile değiştirmemiş kişi . Arkadaş isteği gönderdim ama kabul etmedi tabii.. 

Bekliyoruz.. :2no: 

Şifre değiştirince email onayı gelmesi gerekmiyor mu? Bu özellik kapalı mıydı? Mobile authenticator birden fazla hesap eklemenize izin veriyor.

rammstein tarafından düzenlendi
TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 saat önce, Najaz said:

Geçen gece 200 dolar para göndermiştim sana ya, sen değil miydin o? Acil para lazım, Cuma'ya öderim diye yazmıştı(n) :(

:D  bendim ben , şimdi ayak yapıyorum hacklendim diye ... 200 doları gömdük artık helal et ..

3 saat önce, rammstein said:

Şifre değiştirince email onayı gelmesi gerekmiyor mu? Bu özellik kapalı mıydı? Mobile authenticator birden fazla hesap eklemenize izin veriyor.

Aslına var(mış) benim biraz safsaklamamdan Steam hesabını.. uzun zamandır aynı şifre falan duruyordu öyle ... 3-5 oyun vardı içinde çok mühim diil alsın arkadaş ışık görmeyen biryerinde tutsun :D 

Bugün-yarın kokusu çıkar.. bakalım geri alırsam gsm authentication 'ı da aktive ederim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

geri alırsın, iletişimde bir sorun olursa yardımcı olabilirim.

şifrenin uzun süredir aynı ya da kolay olması affedilebilir ama authenticator'ı aktive etmiş olmaman gerçekten affedilmez hata olmuş.

gerçi authenticator olmasa bile başka ip ve bilgisardan girince steam guard e-mailine şifre yollar... 

steam ve e-mail şifreni aynı yapmak gibi bir gaflete düşmemişsindir umarım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, stardust said:

geri alırsın, iletişimde bir sorun olursa yardımcı olabilirim.

şifrenin uzun süredir aynı ya da kolay olması affedilebilir ama authenticator'ı aktive etmiş olmaman gerçekten affedilmez hata olmuş.

gerçi authenticator olmasa bile başka ip ve bilgisardan girince steam guard e-mailine şifre yollar... 

steam ve e-mail şifreni aynı yapmak gibi bir gaflete düşmemişsindir umarım :D

Hahah yok yok o kadar boşlamadım steami de.. şifrelerin alakası yok, bu arada hesap geri geldi ismi TNQ yaptım ve authenticator is on! 🤘🤘

Çok bişi olmayınca içinde pek önemsemiyordum ama geri gelmesi iyi oldu , rocket league özlemişim 🤩

wazzap and Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok