Battlefield 2042
1 1

Bu konuda 68 mesaj var

2 saat önce, Trexxx said:

Open beta şuan pre order yapanlara ve EA Play abonelerine açık sanırım ayın 8 inde herkese açılacakmış.

Open beta bile open değil!

Xbox gamepass'le ea play almış olmuştuk zaten. Sonunda girip bir saat falan baktım epey bug var tabi. Pek hazır görünmüyor şu haliyle. Ama silah eklentileri ve gadgetları beğendim. Geri kalanı klasik bf3, bf4 gibi işte. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, Whooosh said:

Beta"daki sürüm aylar öncesine aitmiş. 

Olabilir, kendi atadığın bazı tuşların çalışmaması, buglar vs. epey eksiği var gözüküyor çünkü betanın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben gaza gelip bir arkadasla bu oyunu aldim ama hic sarmadi ya. Bitmemis bir his verdi bana. 128 oyuncu iyi guzel de oyunu benim gibi tek basina oynayan icin komple kaos. Cod vanguard ikinci dunya savasi bokunu kesin almayacam diye buna kaydim ama almaz olaydim amk. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben çıktığı günlerdeki videolarını gördükten sonra 10 saatlik gamepass ücretsiz oynama fırsatını bile değerlendirmedim. En az 6 ay cacık olmaz bu bf'den.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz once aldim oyunu, yarin oynamaya baslayacagim.

Portal modu yeter bana, eger problemsiz calisirsa, uzunca bir sure baska birsey oynamaya ihtiyac duymam.

2 gundur oynuyorum, oyun saka gibi, %50 falan bile bitirmemisler oyunu, 2 mod var conquest ve digeri, ikisi de dev gibi harita, 128 kisi kostur kostur...Hic hazzedtmedim.

Buglara hic girmiyorum..

Ama portal modu eglenceli

MonkeyBusiness tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 06.10.2021 at 20:34, allreadydead said:

Ben de ekran kartıyla bedava alabilir miyim peşindeyim :D yoksa hiç para veresim yok..

Üstüne para verirlerse belki oynarım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF4 'ün pudralı çakması .. BF4 kurup oynamak daha zevkli eminim , bir de utanmadan 400₺ isteniyor.. 40₺ vereyim sırf  " gördüm , oynadım ve rezaletmiş" demek için..

Zaman kaybı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun cidden bok gibi. bir heves açıyorum belki bu sefer zevk verir diye ama yok olmuyor. konsolda bir türlü scoreboard'u açamadım. PC de açılıyor mu ? ne kadar öldüm ne kadar öldürdüm bir türlü göremiyorum. 128 oyuncu diye gaz verdiler ama hiç zevkli değil. 64 ideal.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mal DICE. abicim scoreboard olmaması ne demek ya. gerizekalı mı bu adamlar. haram olsun verdiğim para batsın EA'de DICE'da. Sokayım yapacakları işe. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

steam yine genel bir indirim yapmak için bahane bulmuş.

bu oyunun beklediğimden erken ve beklediğimden çok indirime girmiş olduğunu görünce bir yorumlara bakayım dedim.

:lol:

gerçekten bir serinin içine ancak bu kadar iyi sıçılabilirdi.

tebrikler EA + DICE.

yaşasın Call of Duty :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar para verdim ama hiç oynamıyorum. COD Vanguard da hiç cezbetmedi beni. G.t gibi kaldım online fps türünde bu sene. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 31.01.2022 at 11:32, Atrin said:

O kadar para verdim ama hiç oynamıyorum. COD Vanguard da hiç cezbetmedi beni. G.t gibi kaldım online fps türünde bu sene. 

Hocam sen de gidip resmen parayı sokağa atmışın :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En son indirimde alıp 1080Ti ile "süper" çalıştığından o dönemde iade etmiştim.

Yeni ekran kartı alınca tekrar deneyeyim dedim 6900XT ile Radeon Super Resolution açarak Ultra ayarlarda 4K minimum 90-100 FPS alarak EA Play Trial ile denedim. Oyunda FPS 100 üstü bile olsa garip bir lag ve stuttering vardı, yine GPU kullanımında ara ara ilginç dalgalanmalar oluyordu, bu noktada Future Frame Rendering diye bir seçenek var, onu kapatınca bir miktar toparlıyor ancak bu gecikme hissi düzelmedi.

Oyunun kullandığı maksimum thread sayısını 16 olarak ayarlayınca bu microstuttering benzeri etki baya iyileşti.

Portal modunda Bad Company 2 haritaları vardı, Rush modunda, 16-16 maçta nostalji oldu baya ama tabii Bad Company 2 zamanındaki etkiyi almak çok mümkün olmadı.

Battlefield V de yok bende, buna da Game Pass'e geldiği zaman bakarım herhalde, yazın gelir sanırım. Battlefield sıkıntılı oldu, en son Battlefield 1 iyiydi, o da başta problemliydi gerçi ama sonradan bir toparlanmıştı.

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, T800 said:

Oyunda FPS 100 üstü bile olsa garip bir lag ve stuttering vardı, yine GPU kullanımında ara ara ilginç dalgalanmalar oluyordu, bu noktada Future Frame Rendering diye bir seçenek var, onu kapatınca bir miktar toparlıyor ancak bu gecikme hissi düzelmedi.

Klasik Bf. İndirip bakmaya bile değmezdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu CPU ayarında da cok bir toparlanma yok, ben 3072x1728 idi sanırım, oradan upscale ile çalıştırıyorum ancak oyun o çözünürlükte dahi CPU'ya bağlı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bedava oldu bu da, game pass veya EA Play üyeliği varsa ona dahil edildi üçüncü sezonun gelmesi ile.

Halen FSR desteği yok oyunun, AMD Radeon Super Resolution ile(spatial upscaling, temporal değil maalesef FSR 2.0 ve sonrası gibi) 3072x1728 çözünürlüğü 4K çözünürlüğe upscale ederek Ultra ayarlarda 6900XT ile güzel çalışıyor, oyunu da baya bir toparlamışlar ilk çıktığına göre gördüğüm kadarıyla.   

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok