Diablo II: Resurrected
1 1

Bu konuda 165 mesaj var

Bu oyun kendi başlığını hakediyor. Çıkış tarihi 23 Eylül olarak açıklandı.

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

Açıkçası "remastered" bir oyun 40 dolar/euro gibi bir fiyatı hakeder mi diye düşündüm.

Fakat diablo 1, starcraft ve warcraft'ı gençliğimde, senelerce, blizzard'a faydası dokunacak 1 kuruş para harcamadan oynadığımı hesaba katınca çok da düşünmem gerekmedi.

Blizzard'ın, oyunlarının çıkış tarihinden 1 sene geçmeden önce kesinlikle indirime sokmama politikasını da düşününce kendi adıma çok da beklemek istemedim.

Diablo 2 heralde en çok sevdiğim, saat toplamı olarak en çok oynadığım oyundur. Yeni grafiklerle görmek beni gençliğime götürecek, bu tip bir deneyim için de üçün beşin hesabını yapmaya gerek yok.

Blizzard'ın pazarlamacıları fiyatı belirlerken nasıl bir beklenti olduğunun farkına vardıkları için aslında 30 dolar/euro'ya satabilecekken fiyatı bir üst seviye olarak belirlediler kanımca.

Neyse çok bile yazdım, sonuçta her sene çıkan call of duty ya da assasins creed değil bu oyun.

yeri ayrı, çok düşünüp hesap yapmanın anlamı yok, yapıştırın gitsin.

ben ekim ayını ücretsiz izin alırım sanıyorum, kafa adamlar toplansın, heralde 8 kişilik parti yapılabiliyormuş, girer oynarız.

rammstein and jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

act 1 + 2 tamamen oynanabilir halde beta'da.

starcraft'da olduğu gibi tek tuşla eski grafiklere dönme özelliği koymuşlar.

yıllarca nasıl oynamışız 800x600 çözünürlükte aklım almıyor şuan.

oyun olmuş, hiç bahane aramayın.

tek bahane fiyat açıkçası, keyfiniz için harcayacak fazladan paranız varsa hiç düşünmeyin alın.

zaman makinesine binip gençliğinize, çocukluğunuza dönmüş gibi olacaksınız. bu açıdan paha biçilmez.

ben diablo 2 çıktığında lisedeydim, okulun tartışmasız en güzel kızı ile ayrılmıştım rahat rahat oynayayım, yaz tatilinde salça olmasın diye karneyi aldığımız gün sana hayatta başarılar diliyorum demiştim :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mecburi doğu hizmetini yaparken en çok vakit geçirdiğim, beni hayata bağlayan oyundur.

Çok hızlı ilerleyince experience ve item bulamadan Act 2 sonuna geldim.Duriel dürdü defterimi .Kaldım orada..Bir kaç gün sonra yaparım bir şeyler...

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 8/16/2021 at 5:46 PM, yarimpower said:

Çok hızlı ilerleyince experience ve item bulamadan Act 2 sonuna geldim.Duriel dürdü defterimi

abi yanlış anlama da, çok hızlı ilerleyip experience ve item kasmayacaksan bu oyunu oynamanın anlamı nedir zaten. temel amacını es geçmişsin oyunun :D

yarimpower beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, TiesTorN said:

abi yanlış anlama da, çok hızlı ilerleyip experience ve item kasmayacaksan bu oyunu oynamanın anlamı nedir zaten. temel amacını es geçmişsin oyunun :D

O karakteri silip dediğini yaptım zaten .Uzun zamandır beklemenin etkisi diyelim..  :facepalm: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben tek başıma oynarken haritada ayak basılmamış yer, öldürülmemiş canavar, açılmamış sandık vs. bırakmıyorum. multi oynarken bile koştur koştur acele oynayanlardan da haz etmem. :D

yarimpower beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

D3 gibi login ile oynanıyor değil mi? Startdust Edition düşer mi diye merakımdan soruyorum. Olmazsa yine D3 gibi Switch emülatörü ile bitiririm, hem mouse daha az aşınır. :icon_pirate:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, Peregrine said:

D3 gibi login ile oynanıyor değil mi? Startdust Edition düşer mi diye merakımdan soruyorum. Olmazsa yine D3 gibi Switch emülatörü ile bitiririm, hem mouse daha az aşınır. :icon_pirate:

bnet hesabınla otomatik giriş yapıyor zaten oyuna girdiğinde...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

act 2 mükemmel olmuş.

çöller, saray mahzeni, arcane sanctuary... efsane olmuş, çok çalışmış herifler orjinalini bozmadan 10 numara bir remaster yapmışlar.

1 ay daha nasıl dayanacağız bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun hayatımın 2 yılını s.kip atan oyundur.

O yüzden "almayacağım, kurmayacağım" diye kendimi şartlamıştım. Sonra baktım konsola da betası gelmiş. Durduramadığım bir içgüdü "install" tuşuna bastı ve....

Akşam 9'da oyunun başına oturdum, kalktığımda gece saat 3'tü :(

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, stardust said:

bu haftasonu için evet, bu akşam türkiye saati 8 de kapanacak.

Neyse geç kaldım, çıkınca bakarım artık 🤷🏻‍♂️

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben biraz oynadım, act 2'ye bile gelmedim ancak genel bir fikir sahibi oldum... betadan sonra silinecek olan bir char için neden kasayım.

güzel olmuş evet ama yarı fiyatına indiğinde alınır oynanır belki. onun dışında vakit harcayamam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ay sonu yaklaşırken oynarım diye hayaller kurmaya başlarken oyunun motorunun UWHD desteğinin olmadığını öğrendim. Mod ile diablo 1' e bile bu imkan varken, üstelik restore edilmiş bir motorda bu desteğin olmaması blizzarda yakıştıramadım. Anılarımda ki güzel haliyle kalması kafî :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://yourcountdown.to/diablo-ii-resurrected

oyunun açılmasına 48 saatten az kaldı, bu süre içerisinde oyunu satın alanlar bilgisayarlarına indirmeye de başlayabilirler.

ben de ekim ayı için ücretsiz izin talebimi yaptım...

-

https://www.rockpapershotgun.com/diablo-2-resurrected-is-limiting-ultrawide-support-because-it-breaks-the-game

Ultrawide vardı aslında ama blizzard multiplayer oyunda haksız avantaj yaratacağını düşünerek engellemiş, yine de kullanıcıların isteğine göre sonradan açabiliriz diye de açık kapı bırakmış.

aslında yine oldukça geniş 19:9 şeklinde oynanabilecekmiş tam 21:9 olmasa da. sonuçta hem çok kötü gözükmez hem de 16:9 oynayanlara karşı yine avantajlı olur mumi @Deathknight

yarimpower beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen SC2 ' de de oluyordu, diğer oyunculara dezavantaj diye kaldırdılar. D2 de de sonuçta pvp var diye sanırım kaldırmışlar. Aslında çok saçma diğer oyunlarında olabiliyor. Onlarda da pvp vs işler mevcut.

yarimpower beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok