Diablo II: Resurrected
1 1

Bu konuda 165 mesaj var

On 8/23/2021 at 7:05 PM, stardust said:

tamam da yarı fiyata indiğinde de oynayacak adam bulamayacaksın bu sefer de... @TiesTorN

aç youtube'dan act2'ye bak, baya baya uğraşmış adamlar, ben daha fazla beğendim act1'den.

Beni bilirsiniz, ölücüyüm, yarıya inmeden almam, o yüzden 50%+ indirimde alırım diyen olursa beni eklesin oynarız beraber :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat 40 dakika sonra, akşam 6 itibariyle oyun açılmış olacak.

dün ve bugün gerçek hayattaki bütün işlerimi hallettim, ailemle helalleştim, telefonu da sessize alacağım birazdan.

diablo 2 çıktığında 48 saat aralıksız oynamıştım.

bakalım 20 sene sonra performansımdan neler kaybetmişim göreceğiz. 

en az bi 24 saati tamamlarım gibime geliyor ama hayırlısı. 

cumartesi gecesi uçuşum var, onun için de dinlenmem gerekecek.

gerçi 2. pilotu tanıyorum, iyi bir çocuk, götürür getirir heralde ben uçakta uyurum. :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard'dan ağır bir sıçış izliyoruz.

Online olarak kimse oynayamıyor şuan oyunu, serverlar kilit, bağlanmıyor.

Ama bu vesile ile süper bir haberi duyurayım, eski diablo 2 offline save'leriniz çalışıyor oyunda.

Eski karakterlerime girip ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yazıklar olsun blizzard.

2 saattir bilgisayar başındayım.

eski offline karakterlerime bakıp, ara ara online bağlanmayı deniyorum...

ama serverlar gebermiş, girenler de zaten aşırı lag var oynanmıyor diyor.

oyunu kaç adet sattığın belli ona göre server niye koymazsın anlamadım ki.

hayır şimdi ofline karaktere başlayacağım ama onun da hiç anlamı yok...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tam tristram'a geldim, server'ı kapadılar.

kapanmadan 10 ve 5 dakka önce uyarı geldiydi.

bugün için bize sabrınızdan dolayı teşekkür ederiz yazmışlar bir de.

sabrım yok ki, benim de meslekte içimden şirket adına özür dilemek gelmediği zamanlarda kullandığım bir kalıp bu ama hiç samimi değil.

sabrımız yok, kesilecek iblisler var.

asdase.JPG

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

279 TL olduğunu görünce kuzenle aldım bende PS5'e. Akşam bir iki girmeyi denedim ama server hatası verdi sonra girdi. Kafam güzeldi çok bakamadım. Bugün oynarım artık. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 minutes ago, Atrin said:

279 TL olduğunu görünce kuzenle aldım bende PS5'e. Akşam bir iki girmeyi denedim ama server hatası verdi sonra girdi. Kafam güzeldi çok bakamadım. Bugün oynarım artık. 

https://www.gfinityesports.com/diablo-2-resurrected/keyboard-mouse-support-consoles/

klavye + mouse desteği yoksa bence hiç oynamadan iade et.

gamepad ile kabus olur bunu oynamak heralde, pek düşünemiyorum bile nasıl bir eziyete yol açar.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eyy OLREDÜ, D2'den kalma offline karakterleri napacaksın, online karakter aç biran önce amazon dışı.

şu normal'i bir sakin sakin kendim bitireyim, nigthmare ve hell'i birlikte kasarız. @allreadydead

oha ya level 94 sorc nasıl kastın öyle, vay anasını...

85'den sonra EXP hiç ilerlemiyor, baymıştım ben hatırladığım kadarıyla.

g5cbrxz.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

D2 oldsavelerimin nerde olduğunu bulabilseydim burda oturup ağlardınız :)

Bir yandan oynayasım var ama bir yandan bazı düşüncelerle şu an 400lira bayılıp makyajlanmış mod gibi geliyor.

Bizim gazımızı alacak olan Titan Quest Anniversary Edition yapmışlar. Birde indirimli fiyattan 2 ek paketini yapıştırdık. Bizim ARPG ihtiyacımızı sanırım karşılamaya yetecek. Bundan öncede d3' te ethereal item gazıyla yeterince kusmuştuk. TQ' dan sonra ARPG işine biraz mola veririz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

titan quest iyidir ama diablo'nun yerini tutmayacağını hepimiz biliyoruz :)

kesin 400 saatten fazla oynayacağımıza göre saati 1 liradan ucuza geliyor, düşünmeye gerek yok :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Orası öyle daha geçen gün Diablo 3' ü sezon updateini oynamaya girdiğimizde 2720 saat total oynama saatimi görünce hımmm dedim. Blizzardın her oyununda benzer oyun süreçlerim olunca blizzardın bana madalya takması gerekiyor aslında :P

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, stardust said:

Eyy OLREDÜ, D2'den kalma offline karakterleri napacaksın, online karakter aç biran önce amazon dışı.

şu normal'i bir sakin sakin kendim bitireyim, nigthmare ve hell'i birlikte kasarız. @allreadydead

oha ya level 94 sorc nasıl kastın öyle, vay anasını...

85'den sonra EXP hiç ilerlemiyor, baymıştım ben hatırladığım kadarıyla.

g5cbrxz.jpg

Bnet char var ya... Ben single fazla yok çünkü Aral Game ilk Diablo'yu getirsin diye sanane'de herifleri gazlayan ekipteydim :D Hatta o işe öyle başladılar. Sonrasında direk b.net'e geçtiğimiz için single char'lar "fazla" ilerleyemedi :D 

SNN'den milletin char'lar falan da var. Hatta trainer'dan çıkma 99'lar da duruyor. SNN'deki elemanlarla duel test için kullanıyorduk :D 

Screenshot010.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@wazzap olur tabi, blizzard bir standarta bağlamasa bile piyasa kendiliğinden oluşur.

@allreadydead sonuçta o ofline'lar ile vakit kaybetme hiç, aç yeni karakter online'dan kasarız.

benim offline'daki karakterlerde set itemler, runeword ile yaptıklarım, unique itemler, neler neler var, açtık baktım da bakmaz olaydım.

onları online'a transfer etmenin bir yolu olsa, ah ah...

biz bir program vardı, aynı evin LAN ağında gibi gösterirdi başka lokasyonda da olsan, neydi ismi unuttum, o programla oynardık.

o yüzden hiç orjinal bnet karakterim olmamıştı.

şimdi bir amazon bir sorceress Allah'ın emri zaten, heralde barbar da açarım dayanamam.

4. ne yapsam diye düşünüyorum şimdiden :D

güzel bir grup oluşturabilsek aslında paladin bile oynarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
41 minutes ago, wazzap said:

yok yahu, dışardan değil doğrduan blizzard'ın kendi şeyinden oluyordu. steam gibiydi, %20 komisyon kesiyordu vs vs.

o olay biteli 5 sene falan oldu...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, wazzap said:

tamam da başta yok muydu? 

başta olsa ne olacak adamlar denedikten sonra kapatmaya karar verdikleri bir sistemi tekrar neden geri getirsinler?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok