Diablo II: Resurrected
1 1

Bu konuda 165 mesaj var

14 saat önce, stardust said:

%40 Better Chance of Getting Magic Items

Hadis-i Şerif:

“Kim bir düğüm atar ve ona üfürürse sihir yapmış olur. Kim de sihir yaparsa şirke düşer." 

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, stardust said:

@wazzap olur tabi, blizzard bir standarta bağlamasa bile piyasa kendiliğinden oluşur.

@allreadydead sonuçta o ofline'lar ile vakit kaybetme hiç, aç yeni karakter online'dan kasarız.

benim offline'daki karakterlerde set itemler, runeword ile yaptıklarım, unique itemler, neler neler var, açtık baktım da bakmaz olaydım.

onları online'a transfer etmenin bir yolu olsa, ah ah...

biz bir program vardı, aynı evin LAN ağında gibi gösterirdi başka lokasyonda da olsan, neydi ismi unuttum, o programla oynardık.

o yüzden hiç orjinal bnet karakterim olmamıştı.

şimdi bir amazon bir sorceress Allah'ın emri zaten, heralde barbar da açarım dayanamam.

4. ne yapsam diye düşünüyorum şimdiden :D

güzel bir grup oluşturabilsek aslında paladin bile oynarım.

o offline'larla vakit kaybetmediğimiz her char caps'ler gibi kurbağa oldu .D Hayatımda görmediğim rune'lerle yapılı kaç tane hammerdin, sorc, necro gitti login olamadığım için battle.net'e..

O dönemde bir arkadaşla beraber oynuyorduk. Adam D2jsp'ye dadanmıştı oradan trade yapıyordu. neler neler aldık sattık oradan. Karakterler hep best in slot oluyordu. Adam al sat yaparken yakaladığı ucuz itemlara göre char yapıyorduk :D

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yavaş yavaş gaza gelmeden oynayayım dedim. Duriel'i kuşbaşı kesip tam chest ganimetlerini toplayacak iken oyun gitti.

Ağzımdan kötü kelimeler çıktı.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 hours ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

Bunu battle.net'ten daha uygun fiyatla almanın bir yöntemi var mı? 39.99 yada 59.99 EUR mu bayılmak gerekiyor mutlaka?

eskiden us.battle.net üstünden girilip dolarla alınırdı. şimdi vpn gerekiyor. vpn üstünden de kredi kartı bilgisi yazasım gelmedi. 40 euro verdim geçtim. 60 euroluk pakette diablo 3 var, diablo 2 olarak bir fark yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç diablo 2 oynamadım. Stardust'dan görüp amazon açtım. Çok oynayamadım ama ilk oynayan için daha kolay alışılabilecek bir class var mı ? amazondan devam mı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok uzun zamandır oynamıyorum, Barbarian harala gürele daldığı için oynaması kolaydır, açıkçası ben Necromancer tercih ederim. İlk başları Amazon gibi olsa da sonradan etrafında adam toplama unsuru olduğu için rahat bir oynayışı vardır. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
30 minutes ago, Atrin said:

Hiç diablo 2 oynamadım. Stardust'dan görüp amazon açtım. Çok oynayamadım ama ilk oynayan için daha kolay alışılabilecek bir class var mı ? amazondan devam mı

ilk oynuyorsan barbarian.

amazon için skill guide'a bak, yoksa çok boş skill'lere harcayabilirsin puanları. playstation ile pc aynı oyuna girebiliyor mu bilmiyorum ama eğer gelebilirsen sana 1-2 sağlam bow veririm levelına göre, eğer bowazonsan tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kendi soruma kendim cevap vereyim.

https://dotesports.com/general/news/does-diablo-2-resurrected-have-crossplay-and-cross-progression

Cross-platform play as it is traditionally considered isn’t currently available for Diablo II: Resurrected. You can’t play multiplayer modes with players on other platforms or systems.

birlikte oynayamıyoruz ama PC'deki karakteri PS'e taşıma ya da tam tersi varmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

gfos0dh.jpg

Blood Raven'ın hediyesine gel...

bu level'da amazon için bundan daha iyi bir şey düşünemezdim heralde

stat'ler imba, üstüne bir de magic find var muhahahahahahaha

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

stardustcigim

1)iyi haber blizz oyle sicti ki bunuı batirmasi cok kotu olur ondan ok sans vermekte sorun yok.ama asil hpye yaptigi blizz i blizz yapan warcraft batirdilar

2)800x600 nasil oynuyorduk ya leen iste brn diaboyu 22 sene once kadikotden 50 liraya almistim diye hatirliyorum 30 tl olma olasligi da var ek paket yuzunden oyle hatirliyo olabilitim 50 tl diye hatirliyorum.1998 super bir aptallik yapmis 17" pro bir monitor almistim.ama cogunluk tum arkadaslarimda 15" vardi yada ucuzdan dandik 17" simdki gibi 26" falan dusunulemezdi.evinde o sirada %90 iinsanlar 21" tv kullaniyordu .1024x768 max cozunurluklu monitorlerde sorun degildi.800x600 14-15" 90lar standart monitorleri gii idael oldugu gibi win95 oncesi oyunlar 640x480 di cogunlukla hatta daha beteri 90larin basi vga bile degildi bazilar yani

3)2001 ocakta laan olmuyo bu diablo dial up la evdekiler telefona daliyo cok yavas falan derken hayvan paralar oduyip 128 kb kablonete gecmistim(sozlesme 64kpbs idi)

yukleme ekrani inanilmaz hizlanmis pingler ve stabilite duzelmisti

bugun ben 23" hd kullaniyorum.en ucuz model.3-5 sene once sizler amerikadan 900 dolarlik modenitorleri dizerken

cok degil yakinda sen ne 1440 x yyy xounurluk mu yada 1980 mi iyy nasil oynuyorsunuz onda 4k dan asagi kurtarmaz duruma gelebilirsin

seni gicik ediyim cogu filmi diziyi ben 480p falan izliyorum 800mb filmler 200mb falan dizler

bu blizzin dava harasment calisan somurme ezme taciz etme ve basarisiz islerinden sonra sansliisiniz bunu kotarmak zorundalar

edit araliksiz 11 senedir wow oynuyorum

pandadan sonra wod ile blizzard aertik ipi eline aldi.esiden oyunlari 3. party satardi cd keyci yada dukkana giderdin bitti o is arşk jendş dşrek satiyıo

oyle boa ilsere gerek yok

fiyatlar bolgesler ama genelde ayarli

yani atiyorum wow icin avrupa 12.99 euro oduyor amerikali 15 dolar

oyun avrupada 45 euro ise amerikada 50 dolar

wow oyunculari icin genelde bunlar beles

soyleki yine tokenlarin fiyati uctu 310k civarina geldi.

ama cogu oyuncunun ara ara bile oynasa milyonlarca altini var sonuc 1 token 13 euro balance ekliyo  1m altina en kotu aliyorsunuz 1 m altin max 2-3 oyunda birikiyo

agir gold kasanlar ayda 2-3m gold yapabiliyor

benn 300-500k aylik tin tin anca belki

artik bitkim yani ucuza blizard oyunu almanin tek yolu wow altini ile almak yada birini ikna edip ondan almak

gecen senelerce bende altin cokken burdan sordum codlari istiyen olsa ucuzdan veriyim diye kimse bisi demedi simdi o kadar altinim yok. varda yok yani bana lazim 2 sene once 25m vardi simdi 15m kaldi ve onemli serverin hicibirinde goldum kalmadi.

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

agx66e3.jpg

50 oldum ey ahali nerdesiniz, kimse gelip de bir danaya girelim demiyor (bknz. cow level)

hani ben varken boşuna bowazon kasmayın ama yine de ben kendi halimde oynarım diyen biri olursa benim eskilerimi giyip dokunulmaz olarak gezebilir ortalıkta.

aynı şekilde grup yaparız diye paladin için de çeyiz diziyorum.

bu kadar dinazorun olduğu bir forumda şu oyun için biraz daha heyecan beklerdim, içiniz mi kurudu, napıyorsunuz.

illa tek tek dürtmem mi lazım, sarsılın ve kendinize gelin artık. voltranı oluşturalım :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an parasına değecek beni heyecanlandıran bir olayı olmadı. Çıktığında 25€ kıvamında gibi olsaydı ehti yani. Birde zamanında o kadar çok oynamıştım ki her karakterin türlü alt metasıyla hero yapmışlığım vardır. Düşündüğümde oturayımda şunu oynayayım diyeceğim bir build bile beni heyecanlandırmıyor. Bir süre geçtikten sonra blizzard dev ekibi kalkarda grift mod gibi bir yeniliği getirirlerse hızlandırılmış şans verebilirim. 3 gün kasıp baal run loopa taktığım aklıma gelince yeniden bir öf şimdi bunla mı uğraşacağım ya moduna giriyorum.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok