New World - Amazon Games MMORPG
0

Bu konuda 35 mesaj var

On 11/23/2021 at 4:30 PM, Squall said:

Hocam bence daha fazla zamanınızı harcamayın bu durumda.. ESO ya gelin :)

ESO'ya bakayım diyorum ama 29.70 TL 'ye Standart Edition mı almak lazım yoksa Blackwood sürümüne 99 TL vermek daha mı doğru olur?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

ESO'ya bakayım diyorum ama 29.70 TL 'ye Standart Edition mı almak lazım yoksa Blackwood sürümüne 99 TL vermek daha mı doğru olur?

Seçenekler:

1- Sadece Ana oyun  29 tl yaklaşık 1000 saatlik içeriği var. 

2- Ana oyun  artı 1-12 aylık eso plus üyeliği (1 aylık 40 tl uzarsa daha ucuz) eso plusa üye olduğun sürece en son çıkan chapter olan blackwood haricinde bütün chapterlar artı dlc lere erişebilirsin

3- Blackwood sürümünü alarak dlcler hariç bütün chapterları oynayabilirsin 

4- Blackwood artı plus üye olarak bütün chapter ve dlc lere erişebilirsin.

Ayrıca her plus üyeliğin ile sana crown verir, bu corwnlarla oyundaki dlc leri satın alabilirsin yada kozmetik vs cart curt alabilirisn.

ESO yu diğer kore mmo ları ile karıştırma alakası yoktur son derece esnek bir oyundur. Nasıl istersen o şekilde oynarsın. Kimse kimseyi ezemez chapterlara sahip adam ile sadece ana oyuna sahip adam eşittir. Sadece bazı haritalara erişimin olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Squallhafta sonu ESO'ya biraz bakayım dedim, 2021 sonunda bu kadar yaşlanmış grafiklere tahammül edip yüzlerce saat gömeceğime ikna olamadığım için yarım saatte bırakmayı tercih ettim. PVE yada PVP çok iyi olabilir, evren ilgi çekici olabilir ama bu devirde bu grafiklere baka baka saatlerimi geçirmek istemediğim için yol yakınken döndüm kaçtım. ES zaten çok ilgi duyup zaman ayırdığım bir evren olmadığı için ı-ıh diyerek NW'ye devam.

EU sunucularındaki problemleri giderip Trading Post'u yeniden açtılar. Şu anda orada devam edip son PVE içeriklerini de tüketmek için üstümü başımı düzeltiyorum. Arkadaşlarla zaman geçiriyorum ve PVP tarafına bakmaya başladım. ESO 'dan çok daha çekici gelmeye devam ediyor. Farklı bir oyun çıkarsa belki değerlendiririm ama çok eskimiş grafiklere bakmak için ancak aylık ücretini 3-4 Euro'ya indirirse WOW Classic beni ikna edebilir sanırım.

Pablo 'Definitive' Vader tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lost Ark'ın kapılarını açmasından sonra oyuncu sayısı ciddi miktarda azaldı. Bunun sonucunda da Avrupa sunucularını birleştirdiler. Bizim sunucuya 2 ayrı sunucunun oyuncuları eklendi örneğin. Biz iki arkadaş hemen her akşam end game content ile devam ediyoruz. Çok hızlı oynayıp çabuk tüketenler sıkıldı bıraktı ama bizim gibi casual oyuncular hala item gear score'larını maksimum yapabilmek, crafting yeteneklerini en üste çıkarabilmek için keyifle devam ediyoruz. Benden başka oynayan yok sanırım forumda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
30 dakika önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

Lost Ark'ın kapılarını açmasından sonra oyuncu sayısı ciddi miktarda azaldı. Bunun sonucunda da Avrupa sunucularını birleştirdiler. Bizim sunucuya 2 ayrı sunucunun oyuncuları eklendi örneğin. Biz iki arkadaş hemen her akşam end game content ile devam ediyoruz. Çok hızlı oynayıp çabuk tüketenler sıkıldı bıraktı ama bizim gibi casual oyuncular hala item gear score'larını maksimum yapabilmek, crafting yeteneklerini en üste çıkarabilmek için keyifle devam ediyoruz. Benden başka oynayan yok sanırım forumda.

Lost Ark fena şekilde çılgınlık noktasında. World Of Warcraft'ın ilk zamanları gibi bir yığılma söz konusu. Server beklemelerinde sırada bekleyen insan sırasını 10 binlerde görmek artık gelenek haline gelmiş durumda. Çevremde ki herkes başladı. Herhalde oynamayan yok. Ben başlamadım. Başlamayı da düşünmüyorum. Çünkü ciddi anlamda bağımlılık yaratacak potansiyeli var. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lost Ark'a bir bakmayı düşünüyordum ama sıralar .vs yüzünden vazgeçtim. Kuyruklar bitip çılgınlık sakinleştiğinde de zaten herkes end game seviyesinde olacaktır muhtemelen. O zaman da keyfi olmuyor. Eğer birlikte New World oynadığımız bir kaç kişi derse ki bakalım belki bir şans veririm, bilgisayarımda kurulu ama bir kez bile açmayı düşünmedim henüz.

New World'de GS ve WM'leri 625 seviyesine çıkartıp , 3 tane armoring trophy aldıktan sonra biraz da para biriktirip onu da bırakırım yeni içerik gelene kadar herhalde. Çünkü yapacak birşey kalmaz. :)

@jackjokerWOW'a ilk gününde başlamıştım, New World ve Lost Ark gibi kuyruklar ve login problemleri yaşamadım. Yeni oyunlar sürekli patlaya patlaya başlıyor saatlerce sıra bekletiyor.

Pablo 'Definitive' Vader tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

New World'de Gear Score'u 625 'e çıkartmaya bakıyorum ama Mutation Dungeon'larına girecek düzgün oyuncu bulmak zor oluyor. Bilinçli, oyuna hakim hardcore kitle zaten o seviyeyi çoktan geçip gitti. Mutation 'ın 1-5 arasına girmiyorlar. Kalanına da gem stone seçimi, silah ve GS gereksinimleri anlatmaktan dungeon'a girilemiyor, girilse de bitirilemiyor. Bu oyunları birbirine senkron şekilde oynayan 5-10 arkadaş olmadan oynamak gerçekten eziyet end game seviyesine gelince.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun yeni gelen büyük içerik güncellemesinden önce dungeon finder ..vb bir çok güzel özellikle oynanabilir hale gelmişti. Yeni güncellemeden önce fresh start sunucular açılacağını duyurdular ama her zamanki kazmalıklarını yapıp yetiştiremediler. Sunucular ağzına kadar doldu ve girip oynamak mümkün olmuyor.

Açık ara en fazla zaman harcadığım oyun oldu New World resmen.

Definitive tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok