Dark Souls 3
0

Bu konuda 87 mesaj var

Oyuncular olarak hiçbir şeyden çekmedik hype' dan çektiğimiz kadar  :lol: .

Ama DS serisi kendini ispatlamış ve çekirdek bir hayran kitlesi edinebilmiş bir yapım, bu oyun da kötü olmayacaktır. Sadece pc sürümünde olabilecek bazı optimizaston sıkıntılarından endişe ediyorum, o da belki...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Twitch'te yayın yapan çok,sadece Japon değil,İngilizce yayın yapan da çok. Kim nasıl izin aldıysa artık. İlk gördüğüm grafikler güzel,bir sürü yarartık tasarımı var. Bloodborne'dan hızlı kombat almışlar. Bir de Demon's Souls gibi bir nexus var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafik tarzı bana epey Bloodborne'u andırdı. Tabi Dark Souls ama sanırım Bloodborne motorunu mu kullanmışlar, nedir :) Ben izlemeyi seviyorum bu oyunları, oynaması da zevkli ama epey vakit ayırmak gerekiyor, özellikle de çok başarılı değilseniz :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun gerçekten çok zaman alıyor. Hani oyunun başında geçen zamanın haricinde hangi item ne işe yarar hangi karakter ne rol oynar o kılıca nasıl ulaşırım o rare item I nerde bulurum diye bir o kadar da darksouls wiki nin başında geçiriyordum. Sonuçta oyun içinde bazı kararlarınızın geriye dönüşü olmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kankam Shopto olsaydı 2 gün önceden yollamıştı,çıkış tarihinde elime geçsin diye. Kitabın parasını çekmişler (guide),galiba guide oyundan önce gelecek. Gerçi 3 gün önce 3. bebeyi ele aldım,ne ara oynarım ben de bilmiyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aptal Amazon önce guide'ı yollamış. Neyse PC'de Stardust Edition'la takılıyorum biraz. Grafikler hayalkırıklığı Bloodborne grafikleri çok daha güzeldi. Belki de PC ekranında öyle geldi. Konsolda daha güzel gelebilir. Port olmasa da ana platform olarak PS3-4'ü alıyorlar genelde Souls serisinde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stok sıkıntısı varmış. Preparing shipmenttan,not yet shipped'e döndü. Amazon durumu telafi etti yine de,nazar olmasın demeyelim şimdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim halen preparing for shipment aşamasında. Nasıl bir hazılıksa artık, törenle uğurlayacaklar kargoyu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amma saçma iş pre-order İn ne anlamı kaldı. Arkadaş kaç pre order alındığı belli ona göre üretse ya üretici firma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim day one edition patates oldu. Yeni order açmak istedim ama stokta olmadığından day one edition veremedim. Normal edition verdim. Neyse çok mühim değil. Bir an önce gelsin de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok