Android telefonlar üzerine ...
5 5

Bu konuda 595 mesaj var

Bana da çok sağlıklı gelmedi 240w ulaşmak için 12v 2a şeklinde kullandılar heralde :D

Bu arada haberde 800 şarj sonrası %20 lik bir batarya kaybı oluşacağı ön görülmüş. Hergün 1 şarj desen 2 sene 3 ay için falan fena bir süreç değil. Zaten prensipte 5. seneye gelen bir pil gebermenin eşiğine gelmiş oluyor genel olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 hours ago, Deathknight said:

Bana da çok sağlıklı gelmedi 240w ulaşmak için 12v 2a şeklinde kullandılar heralde :D

Bu arada haberde 800 şarj sonrası %20 lik bir batarya kaybı oluşacağı ön görülmüş. Hergün 1 şarj desen 2 sene 3 ay için falan fena bir süreç değil. Zaten prensipte 5. seneye gelen bir pil gebermenin eşiğine gelmiş oluyor genel olarak.

Telefon genel olarak 5.seneye zor geliyor zaten, iPhone hariç diyelim. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telefondan telefona kullanandan kullanana değişir diyelim :) Benim Mi A1 5. senesini tamamlamıştı mesela, kendi dangalaklığıma aletin ekranını kırmamış olsaydım beni daha götürürdü. Onun yerine şimdi redmi note 9 prom oldu. Babamın eski lgnin şarj soketi bozulunca tamirde ettiremedik anakarttan falan fistan dedi eleman, o sırada kenardaki samsung galaxy J bişey bilemedim şimdi bi kaç senelik bi model onda da whatsappda mesaj gelmeme sıkıntısı baş gösterdi ki babama servis saatleri için en çok lazım olan şey. Benim mi a1 kenarda duruyoken ona verdim, oy anam nasıl güzel telefonmuş oldu :P üstüne baktım android 13 güncellemeside düşmüş onuda kurdum; sonra ben kıskandım redmi note 9 proya hesapta ekim sonu miui 13 android 12 desteğiyle gelecekti yalan mı oldu noldu bilmiyorum. En sonunda kafam attı bunada evolution x çaktım zaten alıştığım kullanmayı sevdiğim arayüz çok daha konforlu ayarlanabilirliğide var saf android olduğundan. Velhasıl benim mi a1 de daha öncede bahsettiğim gibi tel hem 5. senesi hem zaten kendinden 3k bataryası yetmiyordu. Şimdi bu artık beni 5k bataryasıyla heralde 5. senesine çok rahat götürür. Bi daha zaten kasa ve ekran koruyucu olmadan kullananı öpsünler. Eski telde o kadar kullandım sonra parçalanınca sökmüştüm kılıfını onun üzerine kaç kez düştü 3. de ekranda gümledi haliyle :P Allahtan tam kırılmadı ama koca yarık bir çatlak oluştu sonuçta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Samsung aynı donanımla gelen A51 e Android 13 verirken M31 e vermedi. İlginç hanım android 13 e çıktı ben kaldım M31 ile 12 de. Neyse dert değil de insanın gücüne gidiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Samsung S10'a değişim desteği dahil 10.500 verince S23 için sipariş vermiş oldum. Ama her an iptal edebilirim bilmiyorum ihtiyacım var mı? S10'u çok seviyorum halen de işimi görüyor ama. Vazgeçirin beni. :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Erwin said:

Samsung S10'a değişim desteği dahil 10.500 verince S23 için sipariş vermiş oldum. Ama her an iptal edebilirim bilmiyorum ihtiyacım var mı? S10'u çok seviyorum halen de işimi görüyor ama. Vazgeçirin beni. :D 

S22 vs yok muydu hocam?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, Erwin said:

S10 mu kaldı hocam, verilen destek de gayet iyi. S23 devam. :thumbs: :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 hours ago, Erwin said:

bende de s10+ vardı, cidden s10 serisi çok iyidi, S22 dahil bir boka benzetemediler. bir de pil sorunu falan yaşadılar, çok kan kaybetti yine samsung.

gsm arena'dan ön incelemeyi okudum, s23 bu sefer olmuş gibi.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s23_ultra_s23_plus_s23-review-2523.php

irademin zayıfladığı bir anda gidip sikindirik iphone almamış olsam şuan s23+ alırdım, tam benlik bir telefon olmuş.

s23 ultra da güzel, bence benim 14 pro max'dan her türlü iyi ama 1400 euro fiyat çok aşırı olmuş, bizdeki vergilerle de ebesinin amı olmuş.

o yüzden s23+ iyidir bence.

gerçi benim beklediğim telefon xiaomi redmi note 12 pro

az paraya çok iş yapan müthiş telefon bence bu redmi note pro serileri.

@Erwin değişim desteğini kim veriyor ? hepsiburada mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust Samsung online mağaza lansmana özel güzel kampanyalar yaptı. Eski telefonu verip indirim alıyorsun, istersen Galaxy Watch 5 de hediye ediyorlar üzerine. Ben de Watch 4 olduğu için ekstra değişim desteği seçtim 4500tl olarak. S10'u 10.500e vermiş oldum yani.

Ayrıca siteden ilk siparişe özel kablosuz şarj da hediye ediyorlar her türlü.

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, Erwin said:

@stardust Samsung online mağaza lansmana özel güzel kampanyalar yaptı. Eski telefonu verip indirim alıyorsun, istersen Galaxy Watch 5 de hediye ediyorlar üzerine. Ben de Watch 4 olduğu için ekstra değişim desteği seçtim 4500tl olarak. S10'u 10.500e vermiş oldum yani.

Ayrıca siteden ilk siparişe özel kablosuz şarj da hediye ediyorlar her türlü.

Hayırlı olsun,

ben benim s10 plus'ı babama verdim, ona bir s23 alıp kıyak yapayım ben de bari.

sahibinden'den falan ölücüsüyle kekosuyla uğraşacağıma. benim s10+ tamamen ilk alındığı halde, pili falan bile gayet iyi, bakalım kaça sayacaklar...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Onu değiştiler sonra, dün ben aldım 1 saat sonra 3 bin oldu. Hata yaptık falan diye salağa yatıyorlar önceki alanlara da ama mailde eşşek kadar yazıyor bende 4500 diye. En kötü Tüketici Hakem Heyetine gideceğiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

q1jxvl7.JPG

benim hiç sorunsuz s10+ telefonu 6400'e sayıyor, bir de hediye edecekleri watch 5'i de hiç almayıp bu menüde 2700 de ondan mı düşürelim fiyatı diyorsun ? @Erwin

sen s10'u 10500'e saydırdım deyince ben de bir heyecanlandım ama saati de geri versem en fazla 9100 lira indirim olacak gibi bana, yoksa bir yanlış mı yapıyorum.

çok sikko bir menü yapmış samsung...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O ek destek 4500 çıktı bende.

Telefona da 6000 verdi işte.

Sonradan ek desteği değiştirip 3000 yaptılar. Normalde ek destek istemeyip saat hediyesi alınabiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yahu anlamadım ben sepete ekliyorum, ek desteksiz normal fiyattan ekliyor yine, gece gece deli etti beni samsung sikerim ızdırabını dedirtti :lol: 9100 lira indirime de fittim ben ama olmayacak gibi, kaç kez girdim eski telefonun imei numarasını deli etti, indirim yansımıyor sepete.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet o gariplik sonradan çıktı. Herhalde hatadan o şekilde dönmek amacındalar. Canlı desteğe yazıp sormak en iyisi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, Erwin said:

Evet o gariplik sonradan çıktı. Herhalde hatadan o şekilde dönmek amacındalar. Canlı desteğe yazıp sormak en iyisi.

yok ya ne uğraşacağım, s10+ artık gittiği yere kadar gitsin. eğer onu 10 bin lira civarı bir şeye sayıp s23 verecek olsalardı alırdım ama bir pislik yapmışlar.

sepete eklerken bütün o eski telefonla ilgili seçimler ve girdiğin imei numarası gidiyor ve normal fiyattan ekliyor sepete.

kendileri bilir artık, ben yokum, 1 saatimi yedi samsung resmen :2no:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, stardust said:

yok ya ne uğraşacağım, s10+ artık gittiği yere kadar gitsin. eğer onu 10 bin lira civarı bir şeye sayıp s23 verecek olsalardı alırdım ama bir pislik yapmışlar.

sepete eklerken bütün o eski telefonla ilgili seçimler ve girdiğin imei numarası gidiyor ve normal fiyattan ekliyor sepete.

kendileri bilir artık, ben yokum, 1 saatimi yedi samsung resmen :2no:

Benim S20FE ye 7k veriyorlar. Telefon 32.999 üzerine 5-6k lık samsung watch veriyor. 3.5k daha düşecek herhalde ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, allreadydead said:

Benim S20FE ye 7k veriyorlar. Telefon 32.999 üzerine 5-6k lık samsung watch veriyor. 3.5k daha düşecek herhalde ? 

düşecek de düşmüyor işte sepete atınca, yapabildin mi sen ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ağlayın olm. Sırf denemek için tüm işlemleri yaptım. benim kaç yıllık Iphone 11pro yu 20000 e saydılar. :lol: bu yüzden iphone :) 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, jackjoker said:

ağlayın olm. Sırf denemek için tüm işlemleri yaptım. benim kaç yıllık Iphone 11pro yu 20000 e saydılar. :lol: bu yüzden iphone :) 

e iyide;

ben telefonu 5k ya aldım. ayfon 10k+ idi o zaman.

şimdi yenisi (S23 serisi) 25-32k ediyor, Ayfon pro 42k.

benim telefona 6500+3000 verip üzerine de watch5 (6k civarı fiyatı) veriyor. Üstelik benim telefon da S20+ veya ultra değil, FE. Senin ayfon 11 pro 20k.

Senden yaklaşık 20k çıkıyor, benden de. benim bir de saatim oluyor üzerine ve verdiğim telefon bildiğin F/P orta siklet.

Apıl ekosisteminde mutluysanız ayfon, değilseniz android alabilirsiniz bence. Nasıl mutlu olacaksınız öyle yapın :D 

SEP and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Samsung telefonu halen teslim edemedi. Alt tarafı Beylikdüzüne getireceksiniz lan afeti bahane ediyorlar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok