Ekran kartı sorunsalı volume:5685
1 1

Bu konuda 201 mesaj var

Buradan gelirsek RTX 4xxxx serisi eğer ki bahsedilen güç gereksinimleri doğru ise hava ile nasıl soğuyacak o kartlar, mümkün gelmiyor bana, en iyi ihtimalle hibrid çözümler gündeme gelebilir, bildiğimiz klasik heatsink-fan çözümü ile soğutulması imkansız gibi birşey olur o değerlerle.

Hatta blower fan ile falan kışın bulunduğu odayı da ısıtması işten bile olmaz.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

980 USD yuvarlak vergi hariç, MSRP falan nerede kaldı RTX 3080 için.

12GB olan versiyonları da bu fiyatlara düşerse iyi olur. 10GB olanı ilk versiyonu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

27 nisan olsa anlarım da, 27 mayıs'a kim öle kim kala. adam şimdi toplar parayı, 27 mayıs'ta yollamaz, 2 hafta daha oyalar. sonra kur çok arttı der iptal eder. 2 hafta da parayı iade etmek için bekletir. Burası maalesef Türkiye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o tarihe kadar daha iyi marka modeller 20 bin lira altına bulunur olacak. 

https://www.youtube.com/watch?v=q_VC_00wcMU

bu karşılaştırmada ciddi emek var.

niye galax markasının alınmaması hakkında bir fikir verir diye umuyorum.

yani riske atıp aman n'olacak diye alabilirsiniz ama bunun bir de 2. eli var, kimseye satamazsınız o kartı, ciddi zarar edersiniz.

ben ne sıfır, ne ikinci el bu marka/modeli tercih etmezdim.

zaten bir tanecik zevkimiz var, onda da ucuza kaçmaya gerek yok. :D

Omfs and Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Avcı sahalara tekrar inmeye başladı, alacaklar alacağını alsın sonra kart bulamadım edemedim olmasın.

Bugün tren vagonuna eklediğim Palit Game rock rtx3070 :zuh: Tam bir oyuncu kartıymış aslında soğutması efsane fan stop özelliği olmadığı için tabi fixed temp 60°C olmasına rağmen fan duramadığı için 40°C ' yi geçmiyor. Diğer kartlar haliyle 60 için bile fırıldak gibi fanlar çalışıyor.

IMG_20220420_180650894.jpg?width=834&hei

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust Teknobiyotik'ten alışverişim oldu daha önce, bi sorun yaşamadım. Akortek'in getirdiği bolca marka da var zaten.

3080 için fiyat çok iyiymiş yalnız, imkan olsa alırdık.

SEP tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, stardust said:

27 Mayıs'ta verilecekti kargoya, 27 Nisan olmuş...

sağlam mı bu firma, paraları toplayıp sonra vaya con dios demesinler...

Yeni bir firma değil teknobiyotik eskilerdendir daha öncede alışverişim oldu, başkalarında da sorun yaşayanını görmedim ben bu firmadan.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/6/2022 at 7:38 PM, stardust said:

https://uzmancoin.com/secden-nvidiaya-5-5-milyon-dolar-kripto-madencilik-cezasi/

5.5 milyon dolar ne ki, eline cetvelle vurmuş sadece SEC. oyunculara yaşattığı manevi sıkıntı için dava açsam daha çok tazminat kazanırdım.

NVidia ve AMD'de yaşanan ekran kartı yokluğu sayesinde farklı oyun platformlarını keşfedebildin, bir kaç güzel exclusive deneyimleme şans buldun,  teşekkür etmek yerine bir de tazminat davası açmaktan falan bahsediyorsun. Bazen diyorum acaba @TiesTorNhaklı olabilir mi? :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok