Zotac Magnus One
0

Bu konuda 13 mesaj var

Selamlar Magnus One kullanan var m ? 3060 ve i5 modeli fiyatı (16500-17000) çok iyi gibi duruyor. Sadece 3060 fiyatı (12500) civarı. Ne düşünüyorsunuz ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 dakika önce, TatanQa said:

Evet ram ve ssd yok. Ancak kasa işlemci anakart üçlüsü çok uygun gibi oluyor. Ekran kartı fiyatlarını düşününce. Ben de gencergaming de gördüm zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 dakika önce, Coppermine said:

Bu arada paylaştığınız modelin ufak olması dışında öyle ahım şahım bir olayı yok, fiyatı çok uygun değil. Sodimm ram ve harddisk te alınacak. Aşağıdaki kasa çok daha performanslıdır bence

https://pckolik.com/urun/horus-oyun-bilgisayari/

TV ünitesinde kullanılacak ufak sistemlere bakıyorum genelde yada konsol alınacak :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende konsol niyetine kullanmak için tercih etmiştim. İlk yatırım maliyeti xbox series x + PS5 kadar olsa da PC’de oyun fiyatlarının halen uygun olması ve bu donanımın sunduğu görüntü kalitesinin yeni nesil konsollardan daha iyi olması sebebiyle Zotac ağır basmıştı. İncelememde TV yanında ve TV konsolü üzerindeki şeklini de görebilirsiniz. Orada 50 inch TV ve IKEA Stockholm TV ünitesi ile birlikte görünüyor. Yalnız uçak motoru gibi fan gürültüsü salonda baş ağrıtıcı olabilir. Ben ANC kulaklıkla oynuyorum, dert olmuyor 😄

Coppermine tarafından düzenlendi
Omfs and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 dakika önce, Omfs said:

Ekran kartsız bu fiyata nasıl sizce ? i7 model ram ve ssd takılı. Ekran kartı yok.

Satıcı: FULLTECH Bilişim

Karadeniz Mahallesi 1117/1.Sokak No:4/A (Metris Cezaevi Karşısı)
Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

TatanQa, rammstein and Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2.03.2022 at 12:59, Coppermine said:

Ben i7 10700 ve RTX 3070’li modelini kullanıyorum. Çok memnunum. Hatta bir incelemesini de yazmıştım.

https://teknoseyir.com/inceleme/atom-karinca-zotac-magnus-one-barebone-pc

13.nesil ve 4070 modeli çıkmış. Computex videolarında beyaz renk seçeneği vs de var sanırım ama sitesinde göremedim.

https://www.zotac.com/us/product/mini_pcs/magnus-one-erp74070c-windows-11-home

https://youtu.be/_tJH5B9ti3I

Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güncellenmesi mantıklı olmuş, Zotac’ın çift fanlı 4070’ine bakmıştım, benim kasadaki 3070’den biraz daha ufak ve benzer bir enerji tüketimi var. Yani bende ilerde rtx 4070 terfisi düşünüyorum, mantıklı bir ikinci el filan bulursam tabi. Şuan sıfırı 650 euro seviyesinde o sebeple mantıklı gelmedi bana.

bu yeni kasada 16gb ram ve 1 tb ssd de eklenmiş tam bir set olmuş. Ama ekstra bir nvme yuvası yok sanki. Olsaymış iyi olurmuş. Ram de az geldi bana, 32gb daha iyi olurmuş.

Bir de asus rog ally satın aldım, onun gelmesini bekliyorum. O geldikten sonra, Asus Rog XG mobile olan 4090’lı kutuya sulanmam da muhtemel. Zotac’ı yakın dönemde belki yavaştan emekliye de ayırabilirim.

Coppermine tarafından düzenlendi
Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
29 dakika önce, Coppermine said:

Güncellenmesi mantıklı olmuş, Zotac’ın çift fanlı 4070’ine bakmıştım, benim kasadaki 3070’den biraz daha ufak ve benzer bir enerji tüketimi var. Yani bende ilerde rtx 4070 terfisi düşünüyorum, mantıklı bir ikinci el filan bulursam tabi. Şuan sıfırı 650 euro seviyesinde o sebeple mantıklı gelmedi bana.

bu yeni kasada 16gb ram ve 1 tb ssd de eklenmiş tam bir set olmuş. Ama ekstra bir nvme yuvası yok sanki. Olsaymış iyi olurmuş. Ram de az geldi bana, 32gb daha iyi olurmuş.

Bir de asus rog ally satın aldım, onun gelmesini bekliyorum. O geldikten sonra, Asus Rog XG mobile olan 4090’lı kutuya sulanmam da muhtemel. Zotac’ı yakın dönemde belki yavaştan emekliye de ayırabilirim.

Emeklilik şartlarını görüşebiliriz :)

Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok