Dead Space 2023 Remake
0

Bu konuda 74 mesaj var

@T800 Abiliğini yaptı sağolsun, onun hesabından başladım oyuna.

DLSS Quality, Ultra Preset, grafikler EF-SA-NE olmuş, 1440p'de 120 ila 165 fps arası dolaştı, gayet akıcı.

ilk oyundaki o mouse lag olayı kalmamış tabi :D

Çok seviyorum bu seriyi ama bünyem bir oturuşta 1 ila 1 buçuk saatten fazlasını kaldırmıyor, sırtım falan gerilmiş hep yine :icon_twisted:

ps:

dead space classic nasıldı, sanki hatıramızda bunun aynısı gibi düşünen olursa, 15 senede nerden nereye geldiğini karşılaştırmak için:

https://www.youtube.com/watch?v=X6_raZtsEbw

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, stardust said:

@T800 Abiliğini yaptı sağolsun, onun hesabından başladım oyuna.

DLSS Quality, Ultra Preset, grafikler EF-SA-NE olmuş, 1440p'de 120 ila 165 fps arası dolaştı, gayet akıcı.

ilk oyundaki o mouse lag olayı kalmamış tabi :D

Çok seviyorum bu seriyi ama bünyem bir oturuşta 1 ila 1 buçuk saatten fazlasını kaldırmıyor, sırtım falan gerilmiş hep yine :icon_twisted:

ps:

dead space classic nasıldı, sanki hatıramızda bunun aynısı gibi düşünen olursa, 15 senede nerden nereye geldiğini karşılaştırmak için:

https://www.youtube.com/watch?v=X6_raZtsEbw

Eskisi daha güzel geldi bana sanki daha rahat görünüyor herşey.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

CHW abilik kardeşlik platformu kuralım bari. Başka türlü Türkiye simülasyonunda oyun oynayamayacağız. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
47 minutes ago, Erwin said:

CHW abilik kardeşlik platformu kuralım bari. Başka türlü Türkiye simülasyonunda oyun oynayamayacağız. 

o benim de aklıma geliyor, fiyatlar bu şekilde gitmeye devam ederse -ki edecek- bir talebi değerlendirir 4-5 kişi istekli çıkarsa single player oyunlar için yapabiliriz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3/5'i bitti oyunun, yarın bitirmeye çalışacağım tamamen.

remake oyuna niye 70 dolar / 1200 lira fiyat çekiyorlar diyordum.

hani 1200 liraya almazdım ama alsam da pişman oldum demezdim.

gerçekten çok iyi olmuş, hem bir yandan geriliyorum artık kapatayım diyorum, hem de "biraz daha ilerleyeyim bakalım" diyerek kapatamıyorum.

özenmişler belli, aferin. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son bölüme geldim, ara verdim. Bitsin istemiyorum ama Tolga abinin EA Play Pro üyeliği yarın sonlanıyor. Ben de yokum zaten yarın, o yüzden bugün bitirip vedalaşacağım. 

İlk oyunda olmayan -ya da benim hatırlayamadığım- side mission'lar koymuşlar, security clearance arttıkça onları da yapmaya çalışıyorum.

fiyatı makul seviyeye inince alırım ya da yıllık iznim olan bir ay için EA Play pro alıp new game+ da oynamak isterim. 

Omfs and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 21.02.2023 at 11:39, stardust said:

o benim de aklıma geliyor, fiyatlar bu şekilde gitmeye devam ederse -ki edecek- bir talebi değerlendirir 4-5 kişi istekli çıkarsa single player oyunlar için yapabiliriz.

Ben varım. 

Bu arada sen nasıl dead space oynuyorsun ya gerilirsin sen böyle oyunlardan öyle hatırlıyorum.

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 minutes ago, Squall said:

Bu arada sen nasıl dead space oynuyorsun ya gerilirsin sen böyle oyunlardan öyle hatırlıyorum.

geçen bu konuyla ilgili bir şey yazmıştım, üzülüp sildi mesajımı aman diyim :lol: zayıf noktalarını halkın bilmesini istemiyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hem bunaldım, hem yetişmeyecek gibiydi, açtım Tolga abinin save'inden son boss fight'ı oynadım :lol:

şimdi bir yemeğe gideyim bakayım zihinsel kapasitem kalırsa aradaki bölümleri bitirmeye çalışacağım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Remake'lere biraz sinir oluyorum, EA adam olsaydı Dead Space gibi bir şaheseri yapmış olan Visceral Games çalışanlarını el üstünde tutardı. Sen saçmasapan dayatmalarla Dead Space 3'ü co-op çıkarttırıyorsun, sonra oyun tutmayınca da dağıtıyorsun Visceral'ı. Şimdi de ay bu oyun çok güzeldi yaa, ah ne varsa eskilerde var diye Dead Space'in remake'ini yapıyorsun, ha canım aynen öyle. Ha remake yapın yapmayın demiyorum ama hikayeyi devam ettirin. O Dead Space evreni kaç oyun daha kaldırırdı, bir Dead Space 4'ü çıkartın hazır piyasa gazlanmışken. Hayır bunların kafasını anlamıyorum, her oyundan öküz gibi kar etmek zorunda değilsiniz. İyi bir oyun yapın, arkasında durun az satsın, ya da 350 milyon dolar değil de 3,5 milyon dolarcık kar ediverin, firmanızın imajı biraz düzelsin. Ha yok birader, biz her sene Fifa'nın yenisini yaparak cukkamızı dolduruyoruz, ne uğraşacaz vizyonmuş falan bize bir Fifa yeter diyorsanız birşey diyemiyeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dead Space 2023 remake i OLED ve HDR olarak deneyimledim. sadece şunu söyleyeceyim. Oyunu yapanlar gelecekte insanlar acaba gerçek siyah veren bir ekranla oynar mı? diye tasarlamışlar. bire bir oled ve hdr için yapılmış bir oyun olmuş. 

TN,IPS de kesinlikle olmaz. oyun full karanlık sahneler barındırıyor. belki VA kurtarır siyaha yakın görüntü verebildiği için. ama OLED de, ... anlatamam deneyimlemeniz lazım. hele HDR de açılınca enfes

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/18/2023 at 9:07 PM, T800 said:

An itibariyle 1,5 saat free play var. @stardust ve jj HDR bakın bakalım bir de. :)

Tolga Abi, EA hesabındaki Save dosyaları çalıştı mı steam'de ? ben ne yapsam çalıştıramadım, baştan başladım.

Bu oyunu bekleyip OLED'de oynamak lazımmış... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, stardust said:

hala kıramadılar şu mına kodumun denuvo'sunu, oyun yarım kaldı :zuh:

FiTGiRL, Denuvo'yu kırmak için 500 Euro istiyormuş. Aramızda para toplayıp gönderelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 minutes ago, Najaz said:

FiTGiRL, Denuvo'yu kırmak için 500 Euro istiyormuş. Aramızda para toplayıp gönderelim.

500 euro için bu kadar süründürmezdi, zaten onlar daha çok şanı yürüsün diye kırıyorlar, ama bu sefer beceremediler.

Last of Us Part 1 gittim orjinal aldım, 1. gün kırdılar. Bunu da SE oynayacağım dedim ya işte kıramadılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun sonunda Gamepass'e geldi. Bu akşam dalıyoruz bakalım.

Dead Space ve Callisto Protocol'u uzun zamandır oynamak istiyordum. Biri Gamepass'e, biri PS Plus'a geldi. Bu ay çok verimli oldu o açıdan :D 

T800 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/20/2023 at 10:59, jackjoker said:

Dead Space 2023 remake i OLED ve HDR olarak deneyimledim. sadece şunu söyleyeceyim. Oyunu yapanlar gelecekte insanlar acaba gerçek siyah veren bir ekranla oynar mı? diye tasarlamışlar. bire bir oled ve hdr için yapılmış bir oyun olmuş. 

TN,IPS de kesinlikle olmaz. oyun full karanlık sahneler barındırıyor. belki VA kurtarır siyaha yakın görüntü verebildiği için. ama OLED de, ... anlatamam deneyimlemeniz lazım. hele HDR de açılınca enfes

Harbidende adamlar hdr öyle olmaz böyle olur demişler. Böyle kontrast görmedim daha önce muhteşem görünüyor oyun. Yani daha önce 3 kere bitirdim ama gene oynarım ben bunu..

Oyun ilginç şekilde hem çok düşük frame time ile 150 fps çalışıp hemde stuttering yapıyor hem sevindiriyor hemde üzüyor.

İlk başta çok fazlaydı stuttering oynanmayacak düzeydeydi ama global driver ayarlarından quality den hypr-rx performans moduna alınca %90 düzeldi stuttering.. Gayet oynanabilir seviyede hala çok az stuttering olsada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok