Dead Space 2023 Remake
0

Bu konuda 74 mesaj var

https://www.youtube.com/watch?v=cTDJNZ9cK1w

Bir yandan oyun yapacak orjinal bir fikir bulamadıkları için kızsam da, diğer yandan bu kadar iyi bir oyunu remake yaptıkları için de seviniyorum.

isaac olm senin daha başına gelecek varmış :icon_twisted: :lol:

zamane bebelerinin kalbi nasıl kaldıracak bu oyunu bilemiyorum.

bu oyunu oynarken altıma sıçtığımı hatırlıyorum hatta bir ara öyle bunalmıştım ki, bilgisayarı kapatıp biraz güneşe çıkmıştım :lol:

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, stardust said:

https://www.youtube.com/watch?v=cTDJNZ9cK1w

Bir yandan oyun yapacak orjinal bir fikir bulamadıkları için kızsam da, diğer yandan bu kadar iyi bir oyunu remake yaptıkları için de seviniyorum.

isaac olm senin daha başına gelecek varmış :icon_twisted: :lol:

zamane bebelerinin kalbi nasıl kaldıracak bu oyunu bilemiyorum.

bu oyunu oynarken altıma sıçtığımı hatırlıyorum hatta bir ara öyle bunalmıştım ki, bilgisayarı kapatıp biraz güneşe çıkmıştım :lol:

Ya bizim başımıza gelenler? pre order steam fiyatı 999 TL :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 minutes ago, allreadydead said:

Ya bizim başımıza gelenler? pre order steam fiyatı 999 TL :D

o neymiş be...

publisher ea olduğu için şaşırtmadı tabi, paragöz köpekler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gamepass'e düşer zaten EA Play üzerinden oradan bakılır. Zamanında oynanmış bitmiş oyuna 1k TL para verecek kadar enayi olmaya gerek yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dijital ortamda son sahibi olmak için 1000 lira vermek cidden absürd olur ama PS5'e Blu-Ray olarak alıp oynanıp, çok zarar etmeden satılabilir.

yine de 1000 lira çok fazla, hele bu kadar oynanmamış oyun varken...

fiyat konusu bir yana, çok güzel oyundu. tekrar oynamaktan zevk alacağım.

dead_space.0.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 minutes ago, TiesTorN said:

1000 tl demek tam fiyat demek. remake bir oyunun tam fiyattan satılması bence saçmalık.

remastered değil ki evladım, adamlar oturmuş baştan yapmış. 1000 tl'yi savunmuyorum, witcher 4 ya da death stranding 2 çıksa bile o kadar vermem ama konu bence oyununun pahalı değil bizim fakir oluşumuz, para birimimizin rezilliği...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
33 minutes ago, stardust said:

remastered değil ki evladım, adamlar oturmuş baştan yapmış. 1000 tl'yi savunmuyorum, witcher 4 ya da death stranding 2 çıksa bile o kadar vermem ama konu bence oyununun pahalı değil bizim fakir oluşumuz, para birimimizin rezilliği...

sadece bizim için değil, amerikadaki adam için de tam fiyat anlamına geliyor... remake oyuna 60$ vermek saçma gelebilir bir çok insana.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, TiesTorN said:

hani nerde 80 tl ?

Bu gördüğün rakam onlar için 80-90 tl gibi bir rakama denk geliyor

Ekran Alıntısı.PNG

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, Squall said:

yani bu cevabın neresinden tutayım da cevap vereyim bilemedim de neyse :lol:

aynı şeyler değil kesinlikle. adamlar 70$ gördüğünde senin 70 tl için hissettiğin şeyi hissetmiyorlar. paraları değerli. evet bizim 1000 tl için hissettiğimiz değeri de hissetmiyorlar belki ama konumuz bu değil zaten. sonuçta adamların bir yaşam tarzı, kültürü, bazı alışkanlıkları var. bu alışkanlıklardan biri de tam fiyatlı oyunları 60-70$'dan almak. sen gidip remake oyunu 60-70$'dan çıkarırsan bu noktada olay saçmalık boyutuna erişmiş olur.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 dakika önce, Squall said:

Ekran Alıntısı.PNG

:cici:

Hiç yabancı biri ile oturup konuştun mu hayatın içinde ki olaylarla ilgili bilmiyorum. Genelde en büyük yanılgı onlarda ki 50 doların 50 birim olduğu kanısı. Evet bir nevi öyle. Ancak remake bir oyunu AAA main oyun fiyatından çıkarırlarsa onlarda şikayet ediyor. Kimse keriz değil. Onlar hele hiç değil. Hadi biz ülkecek keriz olmaya alışığız da onlar olmaz. Adamlar 1 doların dahi hesabını yapıyorlar. 

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben duty free shopta çalışıyorum güldürmeyin beni hergün binlerce yabancı ile birlikteyim o değerli bir dolar dediğiniz paralardan tomarla bahşiş veriyorlar bana hiç önemli değil onlar için o yüzden cicilerinizi size aynen iade ediyorum. :D 

İngilterede bir paket sigara ortalama 11 dolar haberiniz var mı? 2 - 3 günlük 6 paket sigara parasına AAA oyun alıyorlar yani.

Bazıları gayet keriz (biz). 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo biz ne anlatmaya çalışıyoruz, hala duty free'de aldığı bahşişleri falan anlatıyor :2no:

toz pembe dünyanda iyi hayaller sana :cici:²

dolarları kumbarada biriktir bari de, dead space remake gibi oyunlara tam ücret verirken ordan harcarsın fazla koymaz :kayik: beleş dolar baldan tatlıdır.

dünyanın geri kalanı için fiyatlandırma saçma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, TiesTorN said:

ohoo biz ne anlatmaya çalışıyoruz, hala duty free'de aldığı bahşişleri falan anlatıyor :2no:

toz pembe dünyanda iyi hayaller sana :cici:²

dolarları kumbarada biriktir bari de, dead space remake gibi oyunlara tam ücret verirken ordan harcarsın fazla koymaz :kayik: beleş dolar baldan tatlıdır.

dünyanın geri kalanı için fiyatlandırma saçma.

PS5 exclusivelerini yıllardır önsipraiş alıyoruz kardeşliğimle. En son ragnaroku aldık bekliyoruz.

PC artık orjinal zor steamde fiyatlar 10 katına çıktı. Artık konsolda oyunlar daha ucuz gibi.

Siz avrupalıyı amerikalıyı japonu boşverinde kendi halimize acıyalım onlara ucuz gelmiş pahalı gelmiş bırakın gereksiz empatiyi, biz bu ülkede artık o kadar fakiriz ki herkesi kendimiz gibi sanıyoruz.

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, stardust said:

olm ne tartışıyorsunuz, çözüm belli işte stardust edition...

Aynen öyle. PC de SE konsolda kardeşlik duruma uyum sağlamak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

15 hours ago, stardust said:

konsolda da ps plus verene ya da fiyatı iyice düşene kadar beklerim. TR şartlarında, bölgesel fiyatlama yapmayıp, 1000 liraya oyun satmaya çalışan firma, kısaca "korsan indirip oynayın" demektedir benim nazarımda...

onu bile yapmıyorum. ucuzlayınca alırım. kütüphanede binden fazla oyun var, bu da eksik kalsın.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok