Dead Space
0

31 posts in this topic

9 minutes ago, allreadydead said:

onu bile yapmıyorum. ucuzlayınca alırım. kütüphanede binden fazla oyun var, bu da eksik kalsın.

ben dead space'i merak ediyorum ama, bilim-kurgu, uzay daha çok ilgimi çekiyor.

read dead redemption 2 tartışmasız çok iyi oyundur mesela, hem pc'de hem ps5'de orjinal var. ama gel gör ki elim gitmiyor. 3. kez death stranding bitirdim ama hala rdr2'ye başlayamadım.

o yüzden çıkar çıkmaz buglı, patchsiz haliyle SE oynayıp, birkaç sene sonra da kemale ermiş versiyonu indirimden alıp oynamak bana her zaman en güzel yöntemmiş gibi geliyor.

şuan çıkar çıkmaz hiç düşünmeden full price verebileceğim 2 oyun var:

hollow knight silksong

death stranding 2

4 hours ago, stardust said:

ben dead space'i merak ediyorum ama, bilim-kurgu, uzay daha çok ilgimi çekiyor.

read dead redemption 2 tartışmasız çok iyi oyundur mesela, hem pc'de hem ps5'de orjinal var. ama gel gör ki elim gitmiyor. 3. kez death stranding bitirdim ama hala rdr2'ye başlayamadım.

o yüzden çıkar çıkmaz buglı, patchsiz haliyle SE oynayıp, birkaç sene sonra da kemale ermiş versiyonu indirimden alıp oynamak bana her zaman en güzel yöntemmiş gibi geliyor.

şuan çıkar çıkmaz hiç düşünmeden full price verebileceğim 2 oyun var:

hollow knight silksong

death stranding 2

Bu arada oyun remake. Yani aslında orjinali var, oynayabilirsin. Hatta defalarca her türlü platformda da beleş verildi. SE falan kasmana çok gerek yok. Grafikler tabiiki bir patates ama oynanmayacak düzeyde değil.

20 minutes ago, allreadydead said:

Bu arada oyun remake. Yani aslında orjinali var, oynayabilirsin. Hatta defalarca her türlü platformda da beleş verildi. SE falan kasmana çok gerek yok. Grafikler tabiiki bir patates ama oynanmayacak düzeyde değil.

zaten oynadım zamanında...

olm konuyu ben açtım zaten, ilk mesajımı okumamışsınız, neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamadım :lol:

evet ilk oyunu altıma sıça sıça anca 1 kez bitirebildim, tekrar oynayacak cesareti toplayana kadar dead space 2 çıktı, hakkımı ondan yana kullandım. fakat dead space 2 o kadar iyiydi ki onu 2 kez bitirdim.

şimdi dead space'i kısa bir süre sonra güncel grafiklerle remake versiyonu oynamak varken, aç 15 sene öncesinin grafikleri ile oyna demek zaten başlı başına saçmalık :D