iPhone klavye resize ve top row numbers
0

Bu konuda 12 mesaj var

Bu meretin default klavyesinin neredeyse hiçbir ayarı yok (resize, top row numbers vb.) 😡

Ayrıca İngilizcede swipe varken Türkçe'de yok. Üstüne bir de yazdığınız dili algılamıyor sürekli manuel dil girişi seçmeniz gerekiyor.

Bu ayarlar var da ben mi göremedim yoksa Gboard yükleyip olayı kökten mi cozeyim?🤠

infestor tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, infestor said:

Bu meretin default klavyesinin neredeyse hiçbir ayarı yok (resize, top row numbers vb.) 😡

Klavyede sorun yok, sen yanlış yazıyorsun...

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@SEPlinkte asıl manidar olan "Get an iPhone With a Bigger Display" başlığıyla yazılan paragraf olmuş. :)

Sürekli iPhone kullanmış olmanın güzel tarafı neye sahip olmadığını düşünmeden ne veriliyorsa onunla yürümek. Just Works işte. :)

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Genel kanım android e göre tüm ux'in bayaa ilkel kaldığı yönünde. Ama şirket telefonu candır 👻

Yükledim Gboard u, kafa rahat.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

android'den sonra apple'ın elle tutulur hiç bi özelliği yok da işte insanların abartması tamamen. tek artısı var; işletim sistemi (donanım tek olduğu için) çok stabil ve verimli çalışıyor, en düşük kapasiteli pile sahip olmasına rağmen testlerde en uzun gidiyor falan bir o işte, başka da bir özelliği yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, TiesTorN said:

android'den sonra apple'ın elle tutulur hiç bi özelliği yok da işte insanların abartması tamamen. tek artısı var; işletim sistemi (donanım tek olduğu için) çok stabil ve verimli çalışıyor, en düşük kapasiteli pile sahip olmasına rağmen testlerde en uzun gidiyor falan bir o işte, başka da bir özelliği yok.

Bütün gün elimizde gezen cihazın pili uzun gidiyor ve en stabil çalışan sisteme sahip ama bunlar zaten özellik değil. Tamam. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
25 minutes ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

Bütün gün elimizde gezen cihazın pili uzun gidiyor ve en stabil çalışan sisteme sahip ama bunlar zaten özellik değil. Tamam. :)

stabil aslında yanlış kelime olmuş, ordaki kastım bataryasının uzun gitmesiydi. donma çökme bakımından stabillik konusu android'de aşılalı çok oldu zaten.

uzun gitmesi iyi güzel de şu anda 4000+ mah pilli android telefonlar zaten full şarj ile 2 gün gidiyor. iphone'un daha uzun gitmesinin pratikte bir faydası yok. ama güzel tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şuan elimde iPhone 14 Plus var. tam şuan 3. gün ve %49 da. iPhone 3s den beri bu ekosistemdeyim. Şirkette android telefondan sonra kendi telefonum dünya varmış dedirtiyor. muhtemelen alıştığım için seviyorum. 

not: 14 Pro Max ile aynı pile sahip olmasına rağmen 14 Plus ciddi şekilde daha uzun bir batarya ömrü sunuyor. Ekranının 120hz olmaması ve sürekli açık ekranın olmaması bunda en büyük etken sanıyorum. Asla kamera için de pro max almazdım. gündelik çekimlerim için mevcutta ki yetiyor. işlemci/120hz ekran ( telefonda 120hz olmasının ne avantajı olabilir anlamadım. kullandım ve bir fark göremedim ) ve 1 kameranın fazla olması ve asla telefonda olmasını anlamadığım lidar sensörün olmaması farklar. Gerisi aynı. 

jackjoker tarafından düzenlendi
Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, wazzap said:

@jackjokerşirketin verdiği android telefon ne hocam?

daha önceleri Samsung veriyorlardı. Ben uzun zamandır almıyorum kullanmıyorum. Ama Samsung olsun diğer markalar olsun alışamadım. iPhone daha iyi veya kötü demiyorum. benim alıştığım düzende Apple seçiyorum. En basiti mail kurmadan tut bir uygulamayı ararken bile android de boğuluyorum. Apple da her şeyin yeri belli ve bu iphone 3s den beri böyle. Pek öyle radikal değişimler olmuyor. Bundan dolayı tercihim "basitten" yana. 

not: klavyede Gboard tercih ediyorum. 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok