Call of Duty Modern Warfare 2 - Warzone 2.0
1 1

Bu konuda 14 mesaj var

Bu da çıktı yakın zamanda, tek bir harita üzerinde klasik olarak, görselleri yine karışık değil, FSR 1.0 desteği var. FSR Ultra Quality ayarında 6900XT ile 4K güzel çalışıyor, arada haberleşerek arkadaş grubu ile girilirse zevkli olabilir, random oyuncularla iyi olduğunu söylemek zor, çoğunluk gruptan bağımsız hareket ediyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 dakika önce, T800 said:

Biliniyordur elbette de yanlış anlamaya meydan vermemek için yazalım Warzone 2.0 eklentisi bedava, ana oyunu almaya gerek yok onun için.

bak bunu bilmiyordum. şuan benden altın rozetli beğeniyi aldın :) teşekkürler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Warzonecular buraya doğru kaymışlar. Bizim arkadaşlar geçiş yaptı. Arkadaşın söylediği bazı yeni olaylar varmış galiba coop kafası yapılan ve yaparken gerçek playerın karşıya düşman olarak gelebildiğini falan söledi.

Şimdilik pek merak edip yeltelenmedim. Belkide ben bu battle royal muhabbetini pek sevemedim. Warzone baya bi oynadık sayılır arkadaşlarla, taktiksel fps oyunu severim aslında ama bunda bi sıkkınlık bıkkınlık gelmişti bana, aynı şeyi daha önce pubgde de yaşamıştım. Random işler olması iyi hoş ama hep aynı dümen bi yere sallıyorlar oradan kurtulmak için sona kadar mücadele veriyorsun; birde hep bi play to win edasında işler var. Yani nasıl diyim ne kadar çok oynarsan oynadığın silahın eklentileri falan açılıyor atla deve farkı olmasada saatlerce oynayan adamın sana göre hep üstünlüğü olmuş oluyor senin silahın hedef tutturmak için karın sancısı çektirirken adam bakıyorsun bıızzztt üstünden sektirtmeden geçiyor falan :P Tamam hani denebilir ki oynadıkça tabi ki de daha güçlü olunmuyor mu diğer oyunlarda falan iyi güzelde bu oyun fps o bakımdan böyle farklılıklar olması bana saçma geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan diyorum benim mesajlarım mı silindi, meğer Tolga yeni konu açmış.:D

@Deathknight normal klasik anlamda co-op MW2'de de. WarZone 2.0 ile birlikte "Escape from Tarkov" benzeri DMZ modu getirildi. Yavaş, sakin takılmak isteyen DMZ modunda epey keyif alabilirler. Haritaya girmeden önce görev seçip o görevleri yapıp hayatta kalarak exfil noktalarına ulaşmaya çalışıyorsun. Başlangıçta sana birkaç silah veriyor. İster o silahlarla oyuna başlayıp, istersen üzerine hiçbirşey almadan oyuna başlıyorsun. Oyun içinde zaten ekipman ve silah toplayabiliyorsun. Ancak botlar ya da diğer oyuncular tarafından öldürülürsen tüm silah ve ekipmanlarını kaybetmiş oluyor ve bir sonraki oyuna onlarla başlayamıyorsun. Bu yüzden çok dikkatli oynamak gerekiyor. 

Haritada belli noktaları savunan botlar ve senin gibi görev yapmak için giren diğer gerçek oyuncular olduğundan, ne zaman gerçek bir oyuncuya denk geleceğin belli olmuyor. Çünkü herkes kendi görevine odaklanabildiği gibi diğer oyuncuların kazanmış oldukları envantere çökmek için de oynayabiliyor. Yani tam bir survival modu.

Bu arada Warzone 2'ye yeni başlayıp MW2'ye sahip olmayan oyunculara daha çabuk level atlayıp, daha çabuk silah eklentilerini açmak için önce DMZ oynamalarını tavsiye ederim. DMZ modunda çok daha çabuk level atlanıyor.

ZvAnA tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun ayrıca cross platform sanırım.

Ben ilk defa ps5 de oynadım klavye mouse ile 120 fps destekliyor oyun. Sanırım o dmz moda girdim çünkü karşımdaki düşmanlar bayağı kolay geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet cross platform. Ama pc'ciler crossplatformu kapatamazken, konsolcular isterse kapayabiliyor. Açıkçası biran önce bunun pc'de de yapılabiliyor olması lazım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Genellikle ne yaptığını bilmeyen kişilerle denk geliniyor, bu şekilde de ciddi zor oluyor hele dörtlü falan imkansız gibi. Bir defa ikili olarak düzgün takım oyununa katılan bir kişiye denk geldim onun dışındaki bütün denemeler başarısız oldu maalesef. Battlefiled 2042 bedava olduğundan EA Play için şimdilik onunla devam ediyorum. 

Düzgün takım olmazsa zevkli değil bu, Apex de böyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, ZvAnA said:

Evet cross platform. Ama pc'ciler crossplatformu kapatamazken, konsolcular isterse kapayabiliyor. Açıkçası biran önce bunun pc'de de yapılabiliyor olması lazım. 

PS5 de klavye mouse ile oynayanlarla gamepad ile oynayanlar ayrı mı peki? Yoksa hepsini katlederim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayri degil hocam. Ben ps5 gamepad ile crossplay kapaliyken senle eslesebilirim

On 12/10/2022 at 5:28 PM, Squall said:

PS5 de klavye mouse ile oynayanlarla gamepad ile oynayanlar ayrı mı peki? Yoksa hepsini katlederim :D

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun şimdiye kadar rastladığım en saçma duruma sahip.

MW2 HUENEME CONCORD error code diye hata alıyorum bağlanırken. Türkiye de bu durumu yaşayan oyuncuların büyük bir kısmı superonline kullanıcıları. Sebebi de hilecilerden dolayı activision sunucularının bu IP lere ban atılması. ( VPN ile girebiliyorum ) Ya da sürekli modemi kapayarak farklı bir IP alıp deniyorum. Akşam oyuna bağlanmak için 20 kez restart işlemi yapıyorum açık bir IP bulabilmek için.

neyse sokayım en çok satılan oyununa da kendisine de silip geçerim. 

.ikerler MW2 sini. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok