God of War Ragnarök (PS4-PS5)
0

Bu konuda 12 mesaj var

4xJ8XB3bi888QTLZYdl7Oi0s.png

Konusunu bulamadım. Oyun 1 ay önce çıktı. Ben bugün hikayeyi bitirdim. Oyun tek kelime ile şaheser. 11/10 veriyorum :D Oyunun sonunda yine göz yaşlarıma hakim olamadım. Hikaye, grafikler, oynanış, müzik, diyaloglar her şey çok ama çok iyi. Adamlar oyunu bitirip piyasaya sürmüşler. Çok çok küçük 2 bug a rastladım o kadar. Baştan sona akıyor oyun sorunsuz. Ben performance mode da oynadım. Digital Foundry videosunda grafik modlarının karşılaştırmasını izleyebilirsiniz. Playstation'ı olan birisinin asla kaçırmaması gereken bir oyun. Hikaye bitti ama oyun bitmedi. Hikaye sonunda yeni bir kaç yer açılıyor ve side quest ekleniyor. Side questler bu oyunda ciddi manada iyi. Mirmir sayesinde hep yeni bir şeyler öğreniliyor Nors mitolojisi hakkında.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, TiesTorN said:

ps4'e çıkarmayın şu oyunları artık amk. kanser gibi ya.

Kaç kişide var PS5? Alet zaten karaborsa. Yapımcı ne yapsın, daş mı yesin?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Najaz said:

Kaç kişide var PS5? Alet zaten karaborsa. Yapımcı ne yapsın, daş mı yesin?

ps4 de artık zamanının ps3'üne dönüştü resmen. eskiden ps3 kanserine oyun çıkmasın diye dua ederdik oyunun teknolojik olarak önü hitlerden kalma donanım yüzünden kesilmesin adam gibi grafiklerle gelsin diye.

ps4'ü de yavaş yavaş es geçmeye başlıyorlar ama hala bazı firmalar diretiyor işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS3 -> PS4 geçişinde yeni cihaz bulmak bu kadar dertli değildi. Asıl problem çok fazla PS3 olmasıydı diye hatırlıyorum. Şu anda PS5 almak için insanı motive eden oyun yok, bir kaç PS5 Exclusive çıksa belki insan gözünü karartır alır, en azından ben alırım. Ancak şu anda PS4 Pro ve PC varken hiç ilgimi çekmiyor PS5.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, JardeL said:

Ucretsiz DLC Valhalla 12 Aralik'ta geliyormus;

Bir ara "Sadece deluxe edition'a gelecek" diye bir söylenti vardı. Standart Edition'a da ücretsiz verecekler mi acaba?

Videonun sonunda "Base game required" diye yazmışlar. Demek ki deluxe meluxe şartı yok :)

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valhalla çıktı. Beleş DLC'ye göre çok iyi. Rouge like mode yapalım geçelimden daha fazlası var oyunda. Kratos'un hikayesi için güzel şeyler var. Ruh hastası oyun Returnal gibi değil. en azından kratos'a kalıcı güçlendirmeler yapabiliyoruz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
35 dakika önce, Atrin said:

Ruh hastası oyun Returnal gibi değil. en azından kratos'a kalıcı güçlendirmeler yapabiliyoruz. 

Returnal'ın yapımında emeği geçen herkesin ta amk. İlk boss'u geçemiyorum oyunda, sinirden gamepad'i kıracaktım neredeyse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, Najaz said:

Returnal'ın yapımında emeği geçen herkesin ta amk. İlk boss'u geçemiyorum oyunda, sinirden gamepad'i kıracaktım neredeyse.

Ben de geçemedim. Sonra sildim oyunu. Amk bende. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok