Death Stranding 2
1 1

Bu konuda 12 mesaj var

Valla ben de en son limandan yola çıkıp yeni haritaya geçmiş, sonra bir sürü farklı uğraş çıkınca ara vermiştim ilk oyuna. Sonra da başka oyunlar da araya girdi. İkinci oyun fazla zaman kaybetmeden devam için iyi bir sebep olacak bana.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, CandleGarden said:

Aha, Stardust'ın ömründen bir 1000 saat daha gitti :D 

bunu PC, PS5, Xbox Series X ve Steam Deck üzerinden %100 yapacağım sadece, başka platformlara ayıracak vaktim yok. :lol:

43 minutes ago, ZvAnA said:

Valla ben de en son limandan yola çıkıp yeni haritaya geçmiş, sonra bir sürü farklı uğraş çıkınca ara vermiştim ilk oyuna. Sonra da başka oyunlar da araya girdi. İkinci oyun fazla zaman kaybetmeden devam için iyi bir sebep olacak bana.

ne kaçırdığını bilmiyorsun idafesi az kalıyor, yeni bir terim lazım.

99 senesi, yeşilköy anadolu'da lise 1'e başlıyorum 4 senedir birlikte okuduğum kızlarla, geldi bunlar. o yaz titanic'in DVD'si çıkmış, almışlar yedişer, sekizer kez izlemişler. hepsinde şu kadar ağladık bu kadar ağladık diyorlar başımda.

ben sinema'da matrix'i 2 kez izlemişim, varoluşsal bir kriz yaşıyorum, hayatımı sorguluyorum falan. "7 kez titanik'i izleyene kadar bir kez matrix'i izlediniz mi" dedim, o ne falan dediler.

böyle tiksinmeyle karışık acıyarak bir bakış attım onlara, öyle bir his besliyorum işte death strandingi oynamayanlara karşı :lol:

işte o gün bugündür titanic'i izlemiş değilim o kızlar yüzünden, ölene kadar da izlemeyi düşünmüyorum. gemi batıyor mu ondan bile emin değilim :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 minutes ago, stardust said:

bunu PC, PS5, Xbox Series X ve Steam Deck üzerinden %100 yapacağım sadece, başka platformlara ayıracak vaktim yok. :lol:

ne kaçırdığını bilmiyorsun idafesi az kalıyor, yeni bir terim lazım.

99 senesi, yeşilköy anadolu'da lise 1'e başlıyorum 4 senedir birlikte okuduğum kızlarla, geldi bunlar. o yaz titanic'in DVD'si çıkmış, almışlar yedişer, sekizer kez izlemişler. hepsinde şu kadar ağladık bu kadar ağladık diyorlar başımda.

ben sinema'da matrix'i 2 kez izlemişim, varoluşsal bir kriz yaşıyorum, hayatımı sorguluyorum falan. "7 kez titanik'i izleyene kadar bir kez matrix'i izlediniz mi" dedim, o ne falan dediler.

böyle tiksinmeyle karışık acıyarak bir bakış attım onlara, öyle bir his besliyorum işte death strandingi oynamayanlara karşı :lol:

işte o gün bugündür titanic'i izlemiş değilim o kızlar yüzünden, ölene kadar da izlemeyi düşünmüyorum. gemi batıyor mu ondan bile emin değilim :lol:

kargolar yerine varıyor mu ? :lol:

stardust and SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust ben oyunu zaten severek oynadım öyle yarım yamalak da değil, geldiğim yere kadar ne varsa yaparak. 40 saat ana hkaye denen oyunda sadece geldiğim yere kadar 113 saat oynamışım, zaten devam edeceğiz. Bize niye lolo yapıyon artiz :D

ZvAnA tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En son geçen hafta mıydı indirimde Director's Cut sürümüne yükselttim, 59 küsur TL idi sanıyorum, FSR 2.0 falan da gelmiş 4K yeniden başlayacağım, yeni bir iki mission da gelmiş sanıyorum, tam bakmadım ona.

İkincisinin trailer çıktı da nedir ne değildir anlamadım birşey. :)

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, T800 said:

En son geçen hafta mıydı indirimde Director's Cut sürümüne yükselttim, 59 küsur TL idi sanıyorum, FSR 2.0 falan da gelmiş 4K yeniden başlayacağım, yeni bir iki mission da gelmiş sanıyorum, tam bakmadım ona.

İkincisinin trailer çıktı da nedir ne değildir anlamadım birşey. :)

Büyük ihtimal bizim Sam ile Fragile evlenmiş çocuk yapmışlar. Birileri de bunların peşinde :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok